Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vzpominam jeste jak jsem na GBA SP hraval GTA Advance...No to bylo nevo dokonalyho (pohled zvrchu jako GTA 1) pokud tento dil bude viden take z vrchu a bude podporovat funkce DSka tak to bude neco dokonalyho :D Zadny 3D :dozey:

Presne tak. GTA s pohledem zhora, radeji strizlivejsi grafika a o to vetsi volnost, RPG prvky jako u GTA:SA a mam duvod zabavit dcerce DS:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ohledně pohledu (3d nebo ze zhora) jsem četl na stránkách nintenda.viz http://www.nintendods.cz/index.php?modul=news&strana=detail&id_news=529 .

žwe se hra bude ovládat stylusem takže si myslím že to bude ve 3d protože to z ptačí perspektivy ňák šmrdlat stylusem mi přijde divný.

navíc : "Hra se bude ovládat kompletně přes dotykový display a využity budou i funkce online služby Nintendo Wi-Fi Connection."

Takže bude mulťák po netu hurá :)

sem na to teda hooodně zvědavej

btw pišou že ty hry vyjdou na podzim nebo v zimě takž to vyjde tenhle rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Namíříš, klikneš a ono to vystřelí xD

Tak to je skoda ja myslel ze na nej kliknu a bude kaput no nic videl jsem na youtube videa na to a vipada to hur nez na psp to se dalo cekat hodne mi to pripomina Gta 3 a je tam asi i snih ten v tom videu tam behal ve snehu tak uvidime co to bude do zimi to ma bejt v prodeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je skoda ja myslel ze na nej kliknu a bude kaput no nic videl jsem na youtube videa na to a vipada to hur nez na psp to se dalo cekat hodne mi to pripomina Gta 3 a je tam asi i snih ten v tom videu tam behal ve snehu tak uvidime co to bude do zimi to ma bejt v prodeji

žádný video ze hry ještě není :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja o DSku neuvazuju vubec NDS nema takovy mosnosti jako PSP bude to neco jako GTA 3 tohle novy Gtacko

ehm a gta liberty city stories nebylo neco jako gta3???ninteno vítězí hratelností a inovacemi (ds wii) kdežto sony jde do výkonu.Na takovem psp si moc nedokážu představit hrát nějakou FPS nebo RTS protože by to bylo ovládání styl mobil a to opravdu nemusim.Ja radsi hry hraju ne se na ne koukám.(btw dsko si me dostalo hnd prvnim dnem co sem hral nintedogs ta skvělá kombinace touchscreenu a hlasového ovládání se prost jen tak nevidí:)

Jinak nevidel si nahodou to video z gta 3 na ktery je hozečny par efektů z adobe premiere? Někdo ho postoval kousek nahoře a neříkej mi že si TAK JASNÝ FAKE nepoznal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm a gta liberty city stories nebylo neco jako gta3???ninteno vítězí hratelností a inovacemi (ds wii) kdežto sony jde do výkonu.Na takovem psp si moc nedokážu představit hrát nějakou FPS nebo RTS protože by to bylo ovládání styl mobil a to opravdu nemusim.Ja radsi hry hraju ne se na ne koukám.(btw dsko si me dostalo hnd prvnim dnem co sem hral nintedogs ta skvělá kombinace touchscreenu a hlasového ovládání se prost jen tak nevidí:)

Jinak nevidel si nahodou to video z gta 3 na ktery je hozečny par efektů z adobe premiere? Někdo ho postoval kousek nahoře a neříkej mi že si TAK JASNÝ FAKE nepoznal.....

Jasny ze to byl fake jenom myslim ze nebude daleko od pravdy, nebavime se tu o DS Wii to je neco jinyho ale o NDS tak tu neplet Wii, jinak ten fake byl povedenej a vim jakou ma grafiku NDS a tohle bylo tak akorat a moznosti NDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny ze to byl fake jenom myslim ze nebude daleko od pravdy, nebavime se tu o DS Wii to je neco jinyho ale o NDS tak tu neplet Wii, jinak ten fake byl povedenej a vim jakou ma grafiku NDS a tohle bylo tak akorat a moznosti NDS

ja sem wii uvadel jako priklad. situace ds vs psp a wii vs ps3/xbox360 je hodně podobná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu