Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jooo zrovna ta nejkrutejsi mise na to jsem zapomel :D

Ja se nesnazil napsat kompletni seznam jen tak co me napadlo :)

Ale to s tim drakem bylo originalni jak svina...

Jo pak tam budes mit misi zabyt borca a z penezenky mu vyndat I.D. (''obcanku'') a taky muzes bzit penize...

GTA dnes dohrane (pribehove mise)...

Dokonale :) A posledni mise nebyla uplne lehka :)

Dokonalost znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes sem po brouzdani po ostrove naselneco kruteho :D

Jedte na letiste, stavte se k budove FBI a ceka vas tam zelene vozidlo s kanonem...Co to asi muze byt :)

TANK :) Muzete s nim plnit jednu casovkovou misi nebo s nim vyjet do terenu a behem minutky na sebe nalakat 5 hvezdicek hledanosti :D

Zabavne...

Jinak jsem tedka na 69.89% hry...Plnim co se da, hledam co se da,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add. tank -

Nejsem tak daleko, ale při jedné ze začínajících misí, máš za úkol ukrást 3 sporťáky a dovést je do garáže. Až to splníš, tak si můžeš do té garáže vlízt a koupit si nějaké auto. Projel jsem tam všechny a narazil jsem tam právě - mimo jiné, jako např. formule 1, motokára - také na tanka. Ovšem cena u něj nebyla, psalo to - Zatím nedostupný, takže nevím, jestli se tam pak dá koupit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo motokarky jsem uz i nasel (je tam i malej okruh :) )...Da se s nema jezdit asovka na medaile...

Jinak dnes se me povedla opravdu pekna vec...

Po dohrani hry me nekdo napsal zpravdu ze se ve meste nachazeji 2 zlate sosky lvu...Podle Social Clubu jsem mel obe sosky najit a tim dostat 2 nove bonusove mise...

Sosky jsem hledal opravdu dlouho a nakonec nasel (jsou to spis celkem velke sochy)...

Pote me prisel mail (ve hre) ze mam synchronizovat date ve hre se Social Clubem pres wifi a pote se me otevreli dalsi dve mise :)

Celkem kruty...

A taky jsem v celosvetovem zebricku na 284. miste kdo nasel obe sosky ve hre tak jsem celkem spokojenej...

Opravdu vse na 100% vyladene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

pro nekoho kdo si chce znechutit hrani conquest na oficialnich ceskych strankach nintenda zverejnil cheaty http://mojenintendo.cz/index.php?modul=news&strana=detail&id_news=741 kdyztak nevim jak je to tady ale u vsech gtackach pri pouziti cheatu nedohrajete hru na 100% tak byt vama to potom neukladam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro nekoho kdo si chce znechutit hrani conquest na oficialnich ceskych strankach nintenda zverejnil cheaty http://mojenintendo.cz/index.php?modul=news&strana=detail&id_news=741 kdyztak nevim jak je to tady ale u vsech gtackach pri pouziti cheatu nedohrajete hru na 100% tak byt vama to potom neukladam ;)

Ale chety to nejsou moc zajimavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

GTa china town wars ma nevyhodu je že je tato hra je fixovana je asi jako jedina chranněna stěch co znam...takže nemužete se spojit s kamošama kteří maji taky ds a ty hry maji fixovany aby jste mohli hrat přes wifi potřebujete dvě originalni hry ktere date do nyntenda a pak to jde ale jinak ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA: Chinatown wars dohráno :)

Supper hra. Po dohrani mam neco pres 70% hry.

Mam kolem 30kamer 5USJ asi 2-3 rampage. Ale fakt amzec hra. Me se teda osobne hrala lip nez LCS.

EDIT: NO Cheats used :) NO Hints used :) (a taky sem se nekoukal na mapy pro kamery apod :)

EDIT2: Kdybych mel hledat vsechny USJ a kamery, tak bych to delal hafo dlouho, tak sem si ted stahl mapu na oboje veci, ale tech 70% sem dal bez toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Jezdim si takhle po meste a hledam kamery... Zajimalo by me, cim vsim se daji tyhle kamery znicit?

Zkousel jsem palne zbrane, ale bez moznosti zamerit kameru (i kdyz stojim primo vedle ni - ve stejne urovni na strese). Vetsinu jsem jich odpalil rucnim granatem, a na ty, co nedosahnu jsem se postavil na auto... Ale treba takove ty na uzke vysoke zdi - bud je prehodim, nebo nedohodim...

Je moznost na ne pouzit RPG (ac ho jeste nemam)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všem,

určitě by se odkaz na stažení hry hodil spíš do sekce download hry, ale tady mi to v tomhle případě přijde vhodnější. Měl jsem problém s Grand Theft Auto Chinatown wars na kartě R4DS, ale pak sem si stahnul hru, pro tuto kartu modifovanou. Tak sem ji upnul na uloz.to. Jestli už tady nějakej odkaz podobnýho typu je tak sorry, ale v tomhle případě, u tyhle dobry hry je to myslim jedno.

Tady je ten odkaz:

http://console-forum.net/showpost.php?p=706774&postcount=12

P.S. ještě jednou zdůrazňuju, je to Grand Theft Auto Chinatown wars, modifovany pro R4DS, na jinejch kartach asi fungovat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radimggr - SEKCE POKEC je sekce POKEC, a hra tu ke stazeni je v sekci DOWNLOAD, kam si mohl tento prispevek dat spise, nez do pokecu... Tudiz nejvhodnejsi pro DOWNLOAD nebo LINK KE STAZENI (link to DOWNLOAD) je sekce DOWNLOAD...

Ale jinak diky... Treba to i tak nekdo oceni (i pres spatnou sekci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Radimggr - SEKCE POKEC je sekce POKEC, a hra tu ke stazeni je v sekci DOWNLOAD, kam si mohl tento prispevek dat spise, nez do pokecu... Tudiz nejvhodnejsi pro DOWNLOAD nebo LINK KE STAZENI (link to DOWNLOAD) je sekce DOWNLOAD...

Ale jinak diky... Treba to i tak nekdo oceni (i pres spatnou sekci)

tak to přesuň :roll: warez musí být jedině v sekci DL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Panove, kdo by si rad zahral GTA CHINATOWN WARS na AKAIO 1.7.1 je tu moznost, ale je treba si povolit CHEATY a konkretne jeden (BACKUP ACTIVATOR / GAME FIX CODE)

Tema jsem nenasel, ale uz se tu resilo, ze na novem AKAIO 1.7.1 hra nejde (zadna verze spousteni...), ale s timto aktivnim cheatem hra jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu