Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na winrar?


netix

Recommended Posts

Vim že 90% lidi to ví ale někdo ne a ty lidi co něvědí vidím čim dál víc....Doufám tedy že někdo můj "návod" ocení:)

Začneme tím že si stáhnete WinRar např. tady na 3.71

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winrar/download/?g[hledano]=&g[oz]=3.71

nebo tady 3.80 Corporate

http://rapidshare.com/files/127641656/WinRAR_Corp_Beta_2.exe

Naistalujete a nastavite Acoisovat s formáty na všechny zaškrtuté, zbytek necháte jak je(pokud chcete můžete zaznačit že chcete na plochu zástupce..)Instalaci ukončíte tím že zmáčknete tlačítko: dokončit

Časté otázky:

Q:Jak mám spojit soubor který má nakonci označení 01,02..?

A:Soubor je rozdělen na více partů...spojovat nemusíte stačí když otevřete part 1 a soubory označíte a jakoby to vytáhnete z toho programu(nebo dáte samozřejmě extrahovat)...začne Extract a máte vyhráno...POZOR!pokud nemáte všechny party soubor nerozbalíte!A všechny musí být stejně pojmenovány!(Např.:AXY.part1 AXY.part2 atd.)

Q:Chci přidat do archivu nějaké soubory ale nechci aby mi je někdo otvíral jak mám přidat heslo k archivu?

A:Kliněte pravým tlačitkem myši na soubor který chcete přidat do archivu a zvolte: Přidat do Archivu pak zvolíte v horním "menu" Pokročilé a Nastavit heslo

Q:Jak mám rozdělit archív po X Mb?

A:Kliněte pravým tlačitkem myši na soubor který chcete přidat do archivu a zvolte: Přidat do Archivu a dole máte Rozdělit po .... Bytech můžete tam vepsat kolik chcete nebo si můžete vybrat z Autodetekce,DVD+R: 4481 mb,CD700: 700 mb,Zip100: 98078 kb,3.5": 1457664

Q:Co mám dělat když neznám heslo archivu:(

A:Zkuste do Googlu zadat jméno archivu a pak třeba heslo najdete;)

Q:Co mám dělat když mi Winrar vyhodí hlášku:Zakupte si prosím licenci Winraru

A: Pokud máte hodně peněz pak si ji kupte:)(pokud jste jako já student,víte že peníze jsou docela problém)

Tak nemusíte dělat nic Winrar jede dál i bez prodloužení licence ;)

Pokud máte návrch na nějakou častou otázku tak napište dolů:arrowd1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééé""" To je super návod a řekl bych, že mu nic nechybí musím pochválit.

A ještě bych chtěl podotknout, že winrar není vůbec tak náročný na ovládání, a navíc když je v češtině ta orientace je pak lepší, než by se pouštěl začátečník-do ENG verze.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu