Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady to resi: http://www.psu.com/forums/showthread.php?t=173727

( v podstate rikaji, ze je potreba zkontrolovat pop-it, protoze nektere nastroje nemaji znak otazniku, ale presto k nim je tutorial nebo neco v tom smyslu, takze bych to zkusil prolezt znovu a hodne peclive :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten odkaz mi moc nepomohl, ne že bych tomu nerozuměl, ale pro mě tam nic podstatnýho není, jen mě zajímá co se má v dělat v prvním tutoriálu, ale to jsem se tam nedočetl...spíš nějaký návod (nejlépe video), díval sem se i na youtube a na nic s tutoriálem sem nenarazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

psn-logo.jpg

Máte-li konzoli PS3 a na ní vlastníte hru LittleBigPlanet, tak máte možnost si obléknout svou postavičku do oblečku Ezia. Po oblečení svého Sackboye můžete překonávat další a další ,,skákačkové levely“. Vše stojí €1.99 a stáhnout si je můžete ze svého Playstation®Store. Tak neváhejte a stahujte!

sackboyezio1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
čau, uvažuju o koupi, tak by mě zajímalo jak to v té hře chodí, je to opravdu tak suprovní jak se všude píše? je tam nějaký single player nebo je to čistě jen přes net?

Je tam jak singl, tak i mulťák.. Mě to docela bavilo, ale moc dlouho jsem u toho nevydržel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

FrAySr:

Pokud ovšem chceš hrát a ne jen stavět, tak je ti GOTY k ničemu. VŠECHEN ten obsah se ti stahuje zadarmo formou patchů. A když hraješ, tka můžeš všechyn DLC novinky viděť a ve stažených elvelch používat a hrát s nima.

Z PSN si pouze odemkneš možnost je mít i v editoru.

Takže když vyjde Valentýn pack a ty ho nekoupíš, tak nemůžeš stavět levely s těma předmětama. Ale pokud někdo jinej je použije ve svým levelu, tak ho můžeš normálně hrát a všechno tam udivíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
zdar mam asi pro vas hloupy dotaz ale nidke sem to tu nenasel (mozna sem spatne hledal), ale stahl sem si ted tu gamesku littlebigplanet ale popravde nevidim nikde ze by sla na multi ale pisete ze to umi poradite nekdo ?dik

Pokud si dobře pamatuju,tak se online multiplayer otevře po dohrani nekolika prvnich kol.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Úžasná hra, je to vážně neuvěřitelný. Chtěl jsem se zeptat, jestli tu někdo nemáte volný slot na některé stažitelné balíčky? Zajímá mne především MGS a Pirrates of the Carrabien, kdyžtak bychom mohli i nakoupit, pokud by byl zájem. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu