Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Můj level už hrálo asi 70 lidí přitom to zatím není k hraní ale jen k takovýmu proběhnutí.. Je to demo.. ten level budu dělat o vánocích :)

JJ ten je luxusní :D Red Dwarf PROMO :lol: ten Kryton a ty fotky tam :lol: umíral jsem z toho :D

taky jsem nedávno vytvořil level...trvá to fakt dost dlouho...ale dost jsem se u toho pobavil...srandy při vytváření je až moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem možná úplně tupej, ale pokouším se najít v SEARCH nějaké levely podle toho, jak na ně někde upozorňují na webu, a prostě je nenacházím. například Planetoid Monthly z www.littlebigplanetoid.com , nebo když ještě šla stránka www.sackbook.com, tak level Sackbook nutný k dokončení registrace. Máte někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zase zajímalo jak poznám ty lepší user levely. Už jsem jich pár projel ale většina je totálně buď dementních nebo ještě dementnějších. žádnej trochu delší nebo fakt propracovanej sem nenašel. máte nějaké tipy? nebo stránku kde mají nějake toplist user levelů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahojte. mam dotaz, prodal jsem tuhle skvelou hru a dotycny tvrdi ze mu to nejde hrat online protoze to byla japonska verze. Ja ji pritom online bez problemu hral. Muzete mi nekdo potvrdit jestli je to takhle rozdeleno na regiony ze by nebylo mozne hrat u nas jap.verzi ktera je komplet v ang. jen ma jap. manual a obal ? mne se to nezda pac jsem to u sebe hral bez problemu.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se naprosto bezkonkurenčně líbil ten level Metal Gear Solid, byl dlouhej a nápadů měl až neuvěřitelně moc, jak se objevoval Codec, vojáci jak střílí...něco neuvěřitelnýho kam může zajít lidská vynalézavost :)

ale jsou tam i takový levely typu "7 trofejí v 30 vteřinách"...taky vyzkoušet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám 2 problémy:

1) Dostanu trofej "Share" i když mám ve svém profilu ve všem nula?

2) dodělal jsem všechny levely bez úmrtí, všude mě to ukazuje zlatou piku, ale furt jsem nedostal zlatou trofej! jak je to možný?!? :(

1) ano

2) musis udelat i prvni level bez umreni a vsechny ty mini levely....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhnul jsem ten MGS pack a mám z toho podobně rozporuplnej pocit jako u Beautiful katamari.

Všimli jste si že všechny přídavky mají jedno MB? Bez ohledu na velikost - jako třeba tenhle přídavek kterej se do MB fakt těžko vleze...

Nepřipadá taky někomu, že všechno tohle už je přítomný na koupeným médiu a teď se jen stahujou "klíče" který to odemknou? Třeba ani nový místo na disku ten staženej obsah nezabírá - downloaded content je 1MB bez ohledu kolik těch megovejch balíčků nainstalujete...

Tak mi to prošku smrdí jako tahání peněz - prodáme hru, ze které je přístupná jen polovina a bat to šest let budeme odmykat za poplatky. :-/ když by to aspoň schovali za 30MB download, tak to nebude tak nápadný a dráždivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, všechno tohle je přítomný na internetu, tohle ti jen dovolí ten určitej level stáhnout a zahrát.. Je to stejný jako když hraješ level nějakýho uživatele. Kdyby ses odpojil od PSN tak si ty levely nezahraješ ;).

A jinak mě se to líbí moooc :wohow: ta zbraň je prďácká :D. Levely sou kvalitní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý. v tom případě by možná bylo lepší když by to každej dostal při updatu - a nestahoval tyhle věci vždycky skaždým levelem co je obsahuje.

Ale jinak super přídavek (za t yprachy stokrát lepší než oblečky) - jednak má dobrý levely (i když teda MGS téma mi k LBP moc nesedí a mohli to zaonačit za něco dalšího) - ale hlavně ta zbraň a s ní spojenej switch dvá veliký možnosti v editoru.

Už se těším na další přídavky podobnýho rázu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to dělali jak říkáš, co by z toho měli ? :)

Já se těším na levely vytvořený s těmahle novejma věcma :) (btw. nepřibyly v editoru i zvuky ? Protože sem si všiml že některý použitý zvuky sou taky nový :). např. když vlezeš do světla..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GameEs:

Co by z toho měli? No prachy přece :-) Beautiful katamary to mělo přesně takhle. Na DVD bylo všechno, ale dostal jsi se jen do půlky levelů. Další jsi musel odemčít na marketpalce za prachy - hodně lidí to tak točilo že bez dalších plateb ani nemohli získat všechny ajchy, který byly vidět už základní verzi.

A k LPB MGS - nový zvuky tam určitě jsou. V editoru je pro ně speciální reproduktorek pro MGS zvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu