Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, mám takovej problém, hraju LBP se svým bráchou multiplayer na 1 konzoli a každej používáme vlastní profil, ale když v konzoli profil přepnu a chci se podívat kolik jsem získal trofejí, nic tam není. Nevíte jak se dostat k těm trofejím ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takovej problém, hraju LBP se svým bráchou multiplayer na 1 konzoli a každej používáme vlastní profil, ale když v konzoli profil přepnu a chci se podívat kolik jsem získal trofejí, nic tam není. Nevíte jak se dostat k těm trofejím ???

musis tu hru na tom profilu zapnout..... a pak ti tam naskacou vsechny trofeje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Akce: zisk předposlední trofeje co mě zbejvá, dokončit level se 3 lidma z contact listu

Čas: Sobota

Kde: doma u PS3

Pořádá: Big Tony.D

Kdo má čas tak ať prosim napíše a přidá si mě do CL...!

Jak je možný že sem celej den jako kokot dělal několik levelů, dodělal jsem dokonce i všechny 4x místa, pak to vypnu a ono se to k**** neuložilo!!! :( :( :( (a mám MGS pack tak jestli to není tím) Víte někdo nějakou radu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyle Reese:

Je to až geniálně jednoduchý. Plošinovka a hopsačka (v prinicpu můžeš jen skákat a chytat se předmětů. V přídavku je ještě puška) se skvěle implementovanou fyzikou a přístoji (od motorů, pák, tlačítek, detektorů pohybu, výbušnin...) a mocným (přesto vlemi jednoduchým) editorem.

Ať to zní sebejednodušej, díky editoru se dají vyrábět skutečně originální kousky. Takže máš k dispozici tisíce kvalitních levelů - které nejsou jen kopií Maria... lidi vyrábí šílenosti. Viděl jsem funkční 3x3 piškvorky, tetris kde taháš kostky pomocí jetpacku, předělávku raptora (do teď nechápu jak ji dotyčnej vyrobil), perfektní řpehlídku funkčních kolotočů, drobné znalostní kvízy,.... komunita hodně překvapuje nápaditostí.

Ve výsledku je to strašně návykový. I když samotná zábavnost není na špici, tak nutkání kouknout co lidi ještě vymysleli tě žene načíst ještě aspoň jeden level...

Jo a pokud tě baví budovat (třeba jsi měl rád Incredible Machines), tak v editoru prožiješ mnoho příjemných orgasmů.

Rozhodně zkus - jedna z nej her. Možná ne co se týče intenzity herního zážiteku. Ale pokud jde o to jak dlouho vydrží bavit, tak určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyle Reese:

Je to až geniálně jednoduchý. Plošinovka a hopsačka (v prinicpu můžeš jen skákat a chytat se předmětů. V přídavku je ještě puška) se skvěle implementovanou fyzikou a přístoji (od motorů, pák, tlačítek, detektorů pohybu, výbušnin...) a mocným (přesto vlemi jednoduchým) editorem.

Ať to zní sebejednodušej, díky editoru se dají vyrábět skutečně originální kousky. Takže máš k dispozici tisíce kvalitních levelů - které nejsou jen kopií Maria... lidi vyrábí šílenosti. Viděl jsem funkční 3x3 piškvorky, tetris kde taháš kostky pomocí jetpacku, předělávku raptora (do teď nechápu jak ji dotyčnej vyrobil), perfektní řpehlídku funkčních kolotočů, drobné znalostní kvízy,.... komunita hodně překvapuje nápaditostí.

Ve výsledku je to strašně návykový. I když samotná zábavnost není na špici, tak nutkání kouknout co lidi ještě vymysleli tě žene načíst ještě aspoň jeden level...

Jo a pokud tě baví budovat (třeba jsi měl rád Incredible Machines), tak v editoru prožiješ mnoho příjemných orgasmů.

Rozhodně zkus - jedna z nej her. Možná ne co se týče intenzity herního zážiteku. Ale pokud jde o to jak dlouho vydrží bavit, tak určitě.

dekuji zes mi odpovedel,vypada opravdu ze na tim asi neco je kamos si ji chce koupit tak si ji pak pujcim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tě nesežere. Hra to sice není nejlepší, ale špatná určitě ne. Záleží na vkusu, jestli jsi ,,hračička" tak lepší hru nenajdeš..jestli jsi hardcore hráč, tak se ti to líbit nebude. Všichni říkají že je to super hra jen pro to, že to říkají ostatní a taky proto, že Sony si z toho udělala ikonu a strašně to propaguje. Jo a ještě strašně velký hype okolo téhle hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemáte někdo nascanovaný český manuál k LBP, nebo odkaz, kde by se dal stáhnout? Koupil jsem to malému synovi na aukru a dostal bez manuálu. Děkuji moc.

A ještě jeden dotaz, na konci druhého levelu - se má dostat přes zaď pomocí přisatvaeného koně, ale musí mu dodělat ocas a nevíme jak resp. kde ho sehnet. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemáte někdo nascanovaný český manuál k LBP, nebo odkaz, kde by se dal stáhnout? Koupil jsem to malému synovi na aukru a dostal bez manuálu. Děkuji moc.

A ještě jeden dotaz, na konci druhého levelu - se má dostat přes zaď pomocí přisatvaeného koně, ale musí mu dodělat ocas a nevíme jak resp. kde ho sehnet. Poradíte?

das ctvrecek pak kliknes na ikonu stickers a tam zvolis ten ocas a prilepis mu ho na urcite misto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu