manousp

Jaký interní HDD do PS3?

211 příspěvků k tomuto tématu

Z oficiálních zdroju playstation podpory je doporučen 500GB jakýkoliv 2.5 SATA disk, podpruje také klidně 1 TB, ale to muzou nastat komplikace - konzole disknemusí již umět ovládat nebo nestihne chladit - osobně mám vyzkoušeno [h=1]WD SCORPIO BLACK WD7500BPKT 750GB SATA/300 16MB cache, 2.5" AF[/h] bez problému

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, taky se rozhoduju, že vyměním hdd u moji starý 80gb ps3 a potřebuju radu,přece jenom jsem holka a rozumim tomu jen decentně :D našla jsem ti tenhle http://www.alza.cz/western-digital-2-5-scorpio-blue-500gb-8mb-cache-s-advanced-format-d195394.htm šel by tam? nechci žádný úpravy kladívkem jak už jsem i jinde četla :D no ale ted nevim s tim Advanced format - Pro bezproblémový provoz je disk opatřen speciálním souborovým systémem Advanced Format, se kterým si skvěle rozumí moderní operační systémy jako je například Microsoft Windows 7. Nemáte s tim někdo zkušenosti? aby to v ps3 nedělalo nějakej bordel?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hlavní problem je že data jsou šifrované, to znamená že po připojení k PC nic neuděláš. Dál má PS3 HDD Unix file system (UFS,) nejsem si jistej že je vůbec podporuje Windows takže bys další kroky musel řešit pod linuxem. Žádný "na jedno kliknutí" program jsem nenašel.. maximálně zdrojáky, takže bys musel i sám kompilovat a zkoušet, pokud neprogramuješ, neumíš v linuxu ani nic podobnýho tak se rozhodni jestli ti ty save data za to stojí...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se