Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

B0002S9JAM_qjgenth.jpg

Návod vyrobil SONNYZ

Downgrade FW 2.71 TA-082

Potřebujete:

PSP s FW 2.71 a deskou TA-082 - musíte mít nabitou baterku alespoň na 75%!!!

TA-082 Downgrader

1.50 EBOOT

Homebrew Enabler Rev. D (HEN D)

TA-082 Downgrader

http://www.psp-hacks.com/download.php?id=982

1.50 EBOOT

http://www.psp-hacks.com/download.php?id=4

Homebrew Enabler Rev. D (HEN D)

http://www.psp-hacks.com/download.php?id=922

Postup:

1. Rozbalte archív s TA-082 Downgraderem. Vzniknou dvě složky UPDATE a idstoragechange. Tyto složky nakopírujte do PSP složky /PSP/GAME/

2. Rozbalte archív s 1.50 EBOOT. Soubor EBOOT.PBP přejmenujte na UPDATE.PBP a nakopírujte do složky /PSP/GAME/UPDATE

3. Pokud nemáte!! - Rozbalte HEND a obsah složky MS_ROOT nakopírujte přímo na kartu PSP. Zapněte PSP, najeďtě do složky HEND ve fotkách. Pak by měla naskočit modrá a poté zelená obrazovka. Pokud naskočila červená může pomoct kompletní vypnutí PSP a vyndání UMD. Pokud se PSP samo restartovalo je to dobře a můžete pokračovat.

4. Poté jděte do GAME - Memory Stick a spusťe TA082 IdStorage Change. Stiskněte X začně se instalovat. Potom se to automaticky po 5 sekundách vrátí do menu.

5. Spustě PSP Update ver X.YZ. Stiskněte X a začně se instalovat. Tato operace trva tak 2-3 minutky. Procentuální vyjádření instalace uvidíte na obrazovce. Poté se PSP restartuje.

6. Až vám naskoří modrá bsod.png zmáčkněte O. PSP se o5 restartuje a naskočí vám už FW 1.50. Tady už jen nastavíte jazyk, časové pásmo apod.

Pokud vám PSP nenaskočí, zkuste různě mačkat na tlačítko display, pomoci kterého určujete jas a vypínaní a zapínaní obrazovky, tento problém se vyskytuje u bílých PSPček

Není to dlouho co vyšel downgrade na fw 2.80 a nyní tu máme další downgrade tentokrát od DARK_ALEXE, který se proslavil svým custom firmware pro PSP, nyní opět zazářil Downgraderem pro novější desky TA-082, které v sobě obsahovali pojistku proti nahrání nižšího fw než 2.5. DarkAlex tuto ochranu úspěšně obešel a vydal downgrade, který už úspěšně absolovalo nejméně pět lidí..

PSPupdates.com

2.71 TA-082 Firmware PSP's Now Able to Downgrade!

Just when you thought Santa (Dark_Alex) couldn't surprise us with anymore presents for this holiday season, he has! We have a downgrader from Dark_Alex with the help of Mathieulh (right-hand man) and Harleyg. Just today it was announced that 2.71 PSPs running Dark_Alex's HEN-D will be able to downgrade their PSPs to a lower firmware (1.50) with this new program.

Unlike previous downdaters that require 1.50 helper files (illegal to distribute), this downgrader uses the raw 1.50 update file which is not illegal to distribute, so this process is much easier than previous downdaters released by Dark_Alex.

This program is specifically designed for 2.71 HEN-D users with a TA-082 motherboard. HEN-D, which enables 2.71 users to execute homebrew via the XMB, will be required for this downgrade process, and if you do not have it you can download it at the link provided below. Dark_Alex has also provided a detailed installation of this process detailed in the readme (please read the readme after you download).

Copy the UPDATE and idstoragechange folders into /PSP/GAME/

Get the official sony 1.50 eboot and put it in the /PSP/GAME/UPDATE folder with the name of UPDATE.PBP

Run HEN-D if you are not already running it.

Execute the idstoragechange. It needs 75% battery. It will change some keyes of your idstorage needed to downgrade the ta-082.

The program will exit to the XMB. Now execute the generic downgrade, which will show in the xmb as "Update X.YX" in the psp language.

The generic downgrader will also need 75% battery. IT will downgrade your psp to 1.50.

At the end, it will ask you to press X to restart the psp. Do it.

If all went fine, you'll receive a blue screen telling you to press O. Do it, and reenter your settings. Welcome to 1.50.

If things didn't go that fine, you'll have a non-functional psp, aka brick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ je to tady!!!! Nemyslím brick, ale úspěšný downgrade na FW 2.71 s šit deskou TA-082. Mám to samozřejmě natočené. Celé video má nějak 6 minut, tak to sestříhám a zítra to někam upnu. GOOOOD a teď už jen update na FW 3.02 OE-B nebo jak se to jmenuje. Díky za držení palců směrem navrch!

EDIT: Nebo víte co já zatím stáhnu ten custom FW a začnu to přehrávat do kompu a dneska to tu snad bude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ je to tady!!!! Nemyslím brick, ale úspěšný downgrade na FW 2.71 s šit deskou TA-082. Mám to samozřejmě natočené. Celé video má nějak 6 minut, tak to sestříhám a zítra to někam upnu. GOOOOD a teď už jen update na FW 3.02 OE-B nebo jak se to jmenuje. Díky za držení palců směrem navrch!

CONGRATULATION

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ je to tady!!!! Nemyslím brick, ale úspěšný downgrade na FW 2.71 s šit deskou TA-082. Mám to samozřejmě natočené. Celé video má nějak 6 minut, tak to sestříhám a zítra to někam upnu. GOOOOD a teď už jen update na FW 3.02 OE-B nebo jak se to jmenuje. Díky za držení palců směrem navrch!

Napis prosim strucne , jak to probihalo , jak dlouho atd...

Jo a Gratuluju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ je to tady!!!! Nemyslím brick, ale úspěšný downgrade na FW 2.71 s šit deskou TA-082. Mám to samozřejmě natočené. Celé video má nějak 6 minut, tak to sestříhám a zítra to někam upnu. GOOOOD a teď už jen update na FW 3.02 OE-B nebo jak se to jmenuje. Díky za držení palců směrem navrch!

Napis prosim strucne , jak to probihalo , jak dlouho atd...

Jo a Gratuluju :)

Řídil jsem se návodem. Dal jsem na kartu ty dvě složky a originální eboot s 1.5. Probíhalo to asi takhle spustil jsem PSP, kde už byl spuštěný HenD. Pak jsem normál v GAME spustil TA-082 IdStorage Changer, který změnil asi ve flash to co zakazovalo DG na blacklistnuté FW. Pak jsem spustil PSP Update ver X.YZ a to to downgradlo. Ten changer trval asi pár sekund a DG tak 2-3 minutky.

Nějak mi blbne Pinnacle Studio takže to asi dneska nebude. Omlouvám se. Doufám že se to vyřeší reinstalem programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluju, chudak Sony. Jeste nejaky HB enabler pro fw 3.x a Sony je v řiti kompletne...

te pero v sony maju krasne vianoce :lol: :lol: :lol: a santa DAX !!!! na to len HOHOHO!!!!!! HOHOHO!!!!!! tam snad niegdo dostava infarkt.. :twisted:

PS: mali by pre daxa vymyslet nieco nove sak chalannebude mat co po dlhych zimnych veceroch robit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ je to tady!!!! Nemyslím brick, ale úspěšný downgrade na FW 2.71 s šit deskou TA-082. Mám to samozřejmě natočené. Celé video má nějak 6 minut, tak to sestříhám a zítra to někam upnu. GOOOOD a teď už jen update na FW 3.02 OE-B nebo jak se to jmenuje. Díky za držení palců směrem navrch!

EDIT: Nebo víte co já zatím stáhnu ten custom FW a začnu to přehrávat do kompu a dneska to tu snad bude!

Gratuluji a vítej mezi Nás :)

Když těch pár dg přislo na Vánoce, co asi bude na Nový Rok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu