Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyby jste někdo chtěli vidět videjko, jak asi probíhal DG. Měl jsem už všechno nakopírované na kartě a jen postupoval podle postupu od DA.

Tady je ten Down a možná i Grade

Taky se Ti pěkně klepaly ruce jako mě. :)

Ku*va že jo. Hlavně když jsem se zpotil a chtěl se utřít a držel PSP jen v jedné ruce. :) Ale dal jsem to :-D

lol hlavne ked nabehla modra obrazovka, si stlacil O a nic sa nedialo a ruky sa ti klepali jak svina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o dve stranky vepredu je malinky navod od sonnyze ...jo sonny jak tam je ze tam mas prdnout ten prejmenovany boot na update tak se to ma prdnout jeste do slozky update co tam je a ne rovno na kartu nebo jak jsi to tam psal :P ...hele a takze ted uz mi pojedou secky downgrady na 1.5 bez problemu kdyz tam ta jedna kravina cosi prepsala ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmam otazku pravdepodobne sa to bude dat ale spytam sa... Dam DG TA-082 na FW 1.50 a potom dam UPGRADE na 3.02 OE-B pojde cez Recovery dat to este dole?!
Jj mělo by to jít. Přes ten idstoragechanger se změní data v idstorage( to je asi nějaká část flash paměti, kde je ta ochrana proti DG) a pak už můžeš udělat DG. Takže to jakoby udělá z TA-082 starší desku třeba TA-079. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze to ide ale musis pouzit ten recovery co je v baliku 302OE-A a pridat 150 eboot.pbp premenovany na update.pbp proste do PSP/GAME/RECOVERY mozes dat hocijaky flasher ktory bezi pod 1.50 a ide to v pohode tj kludne mozes preflashovat 2.71SE-C priamo bez 1.50 lebo tam vlastne mas kernel 1.50 staci nakopirovat seflasher do do adresara PSP/GAME/RECOVERY samozrejme originalne subory treba odmazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu