Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry na PSP nereaguji


Cheater

Otázka

Ahoj chtel bych se zeptat proc me nejdou ISO hry na moje PSP mam verzi 3.71 m33-2 a uz jsem tam ISO hry mel jen ted kdyz jsem dostal dalsi tak ji tam nakopcim (PSP/ISO) a zapnu PSP a zadna hra tam neni jen misto na pametovce to odecte (format karty jsem zkousel nepomaha)dela to u vic her ne jen u jedne takze vadne stazena taky nebude...pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jak už tekk odpověděl. Napíšu ti postup uplně že když to nepochopíš tak nwm!!

Připoj PSP k počítači:Ppokud máš automatické spuštení tak dej otevřít položku a zobrazit soubory. Hned jak se ti to otevře tak tam musíš mět složku ISO !!

Jestli nemáš automatické spuštění tak otevři Tento Počítač-Vyměnitelný disk-jak se ti to otevře tak tam musíš mět složku ISO !!!!

A v psp se ti v game-ms ty hry ukazují?? Jestli jo a nejdou ti spustit tak v XMB menu zmáčkni select a UMD ISO MODE nastav na Sony NP9660

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jsem si jistej ze to kopiruju na kartu jsem si jistej ze to necham dokopirovat jsem si jistej ze mma CFW jsem si jistej ze asi problem neviresim pritom jsem uz tam iso hry daval

UZ to jde :D omlouvam se moje blbost nevsiml jsem si toho ze je to jeste potreba rozbalit :Dfakt sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu