Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Teplota nintenda


ivosek1468622107

Otázka

Dobry den,chtel jsem se vas vsech zeptat, jestli vam nekomu trosku nehreje po 5-10min hrani slot1 kdyz tam mate flash kartu?, ,nepali to,ale je to citit kdyz si sahnete na kryt od slotu1.kdyz vytahnu flashkartu(N5DS)tak je zahrata,aji microsd,tak nwm jestli to dela jedna z karet,a nebo jestli to nemuze delat nintendo?Prosim help:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobry den,chtel jsem se vas vsech zeptat, jestli vam nekomu trosku nehreje po 5-10min hrani slot1 kdyz tam mate flash kartu?, ,nepali to,ale je to citit kdyz si sahnete na kryt od slotu1.kdyz vytahnu flashkartu(N5DS)tak je zahrata,aji microsd,tak nwm jestli to dela jedna z karet,a nebo jestli to nemuze delat nintendo?Prosim help:(

tohle dělá karta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevadi,jen mam strach aby mi to neco neudelalo z dskem,mam ho jen mesic,a vubec prvni konzoli..jinak jsem s N5tkou spokojenej,nevim co na ni vsici maj...nerikam ze je treba edge nebo dstt lepsi nebo na stejne urovni,proste sni nemam zadne problemy krom te teploty,tak nwm..jeslti to nemam radeji vymenit za jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej anonymous,mkde jsou ty teploty??ja kdyz du do menu moonshellu tak mam cas,datum,a vedle toho naky cisla co se furt meni,nwm jestli je to tpelota nebo fps..kdyz sjem to zapnul bylo tam 25-26nwm ceho,a pak po hrani 35.tak nevis?protoze tam v nastaveni nemuzu vubec vybrat datum,a cas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu