Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid Rising


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Metal Gear Solid 5 realitou – Big Boss se vrací!

konzolista.cz

Bouřka sílí a Hideo Kojima odhaluje svůj nový projekt, kterým není nic jiného, než tolik očekávaný Metal Gear Solid 5. Solid Snake je s největší pravděpodobností mrtev a tak nezbývá než se vrátit zpět do minulosti a odkrýt některé záhady ze života jeho genetického otce Big Bosse link . Další Metal Gear je realitou a my si nyní musíme počkat na E3, kde bude plně představen. Asi není třeba říkat, že se na hru nesmírně těšíme. Brzy vám přineseme velké preview.

Spekulace se ihned rozběhly. Mluví se nejen o pátém díle, ale i o remaku prvníhch dvou dílů (Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake) či o PSP hře MGS Portable Ops 2.

Písmena rozluštěna - P, R, E, S, e 3

Kojima si s námi hraje jak to jde. Do Famitsu poslal obrázek Raidena link .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPDATE 3 - rozhovor s Kojimou: Hideo Kojima magazínu Famisu poskytl rozhovor, z kterého se konečně dostal na internet kloudný překlad. "Nemohu říci žádné detaily, ale půjde o část Metal Gear ságy, odehrávající se v různých časech. Jádro hry je mířené pro Japonsko, ale titul vyjde simultánně po celém světě."Poté došlo i na znak, který má „starý muž" na čepici. Kojima na to jen řekl, že opět nemůže nic prozradit, ale tento znak symbolizuje nový systém hry. Dále co víme je, že na MGS5 pracuje stejný tým jako na předchozí části.

----------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojima na Metal Gear Solid Rising nepracuje

Mnoho hráčů byla potěšena oznámením hry Metal Gear Solid Rising, která je ve vývoji pro Playstation 3 a Xbox 360. Hlavní role nyní připadne Raidenovi, jak ho známe z Metal Gear Solid 4. Nyní přišla z E3 celkem šokující informace. Metal Gear Solid Rising sice oznámil Kojima na konferenci Microsoftu, ale vůbec se na něm nepodílí. To může značit to, že se nechce podílet jen na normální akční mlátičce. Jediná hra z Metal Gear Solid univerza, na němž nyní pracuje s týmem, který má za sebou Metal Gear Solid 4 pro PS3, je Metal Gear Solid: Peace Walker pro PSP (Kojima tento díl nazývá neoficiálně MGS5). Bylo by tak nyní dobré zveřejnit, kdo vlastně na Metal Gear Solid Rising pracuje. Možná se to časem dozvíme.

................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metal Gear Solid: Rising informace

Pokud by se měla vybrat hra, o které jsou během E3 nejžhavější debaty, tak by to určitě vyhrál Metal Gear Solid: Rising. Nejprve spekulace o platformách, kdy se nevědělo, jestli je hra exkluzivní na Xbox 360. Poté zase spekulace o žánrové příslušnosti, když každý už myslel, že půjde jen o tupou bojovku s Raidenem v hlavní roli. Vše musel nyní dávat do pořádku Hideo Kojima. Nejdřív potvrdil platformy – Playstation 3, Xbox 360 a PC. Poté se rozpovídal i o samotné hře. Za Metal Gear Solid: Rising stojí mladý tým, který vznikl uvnitř Kojima Productions. Právě tito začínající vývojáři si zkusí své schopnosti na Metal Gear Solid: Rising a není vyloučeno, že se jim v budoucnu dostane té pocty pracovat na regulérním pátém, nebo šestém dílu. Co se týče žánrové příslušnosti, tak Kojima zdůraznil, že se pořád jedná o stealth akci. Uvidíme, co z toho nakonec vzejde.

................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že je dobře že Rising budou dělat mladí vývojáři zkušení o MGS 4 a budou zkoušet nové věci které by mohli třeba i prosadit do pětky MGS.

Myslím že Rising nebude jen jakýmsi "datadiskem" na čtyřku, ale může hodně překvapit nebo třeba spadne do průměru, ale to snad u MGS ani nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

MGS4 tým nyní pracuje na MGS: Rising

Když byl oznámen titul Metal Gear Solid Peace Walker, bylo řečeno, že na něm pracuje tým, který stojí za úspěšnou hrou Metal Gear Solid 4. Po dokončení Peace Walkeru, což se děje v těchto dnech, byla početná skupina vývojářů této hry přesunuta na další projekt, kterým je na minulé E3 oznámený Metal Gear Solid Rising pro Playstation 3 a Xbox 360. Jde o docela překvapení, protože se mělo za to, že na tomto MGS pracuje nově vzniklý tým uvnitř Kojima Productions, složený z mladých a talentovaných vývojářů. Každopádně všichni z MGS4 týmu se na Risingu nepodílejí. Hideo Kojima totiž nedávno oznámil, že už má vymyšlený svůj další projekt, takže je pravděpodobné, že pracují právě na něm.

.......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

No pro mě už to není metal gear solid už ne je to nějaká hra rising jak tu psal PEchi No Kojima No Snake - No MGS možná mě ukamenujete ale vzpomeňte si na první mgs na tu kvalitu přiběhu a gameplaye tohle mi připomíná hry co vycházejí na xbox a pc takový ty rychle zmaštený akčnárny mě zatim přijde peace walker lepší než tohle samozřejmě nemůžu posuzovat podle jednoho gameplaye ale řekl bych že to dopadne špatně jsem zklamán mgs rest in peace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metal Gear Solid: Rising je prequel k MGS4

Tisková konference Konami prozradila konečně nějaké ty pořádné informace k očekávané hře Metal Gear Solid: Rising. Příběh se odehrává po událostech Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty a vysvětí tak, proč se z Raidena stal Ninja. Rising je tak jakýmsi prequelem k Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Docela bychom si tipli, že celá zápletka bude mít nějakou tu souvislost se Sunny, ale to je čistě naše teorie. Režisér hry Minesh Kimura dále potvrdil, že ve hře budou určité stealth prvky, ale i díky hlavní postavě Raidena bude MGS Rising daleko rychlejší hrou. Neočekávejte ale žádnou bláznivou hack and slash akci typu Ninja Gaiden. To i přesto, že Raiden bude moci ve hře rozsekat svým mečem téměř vše a to na téměř tisíce nejrůznějších způsobů. Více už bohužel Konami o Metal Gear Solid: Rising neprozradilo, což je škoda. Byli jsme alespoň ubezpečeni, že nové informace na sebe nenechají dlouho čekat. Je tak dost možné, že se Rising objeví na blížících se akcí GamesCom a TGS.

.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože sem měl možnost hrát každý díl novodobé serie MGS tak sem si zvikl na osobytý styl této brilantní hry,ale co jsem vyděl na videu začíná to být typická řezačka s příběhem nula, dojdi zabij nic víc akorát komba.Ať už si říká kdo chce co chce MGS byl více méně serie pro PS a takovéto multiplatformní paskvily akorát kazí značce jméno, pro mě je to sklamání protože sem si zvikl nazívat MGS exkluzivitou pro PS a to už pravda nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak hru nevyrábí sám Hideo Kojima, takže je to první mínus, pak další je, že hra se stala multiplatformní, což zvyšuje riziko nižší kvality kvůli různým vybavením konzolí. Je jasné, že hra nebude lepší než MGS4, ale stále to bude MGS, který si jako velikánský fanoušek určitě koupím!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na tuhle hru rozhodně těším, protože přináší nový čerstvý vítr do série MGS. Nechci tu nikoho urazit, hrál jsem všechny MGS od PSX a na MGS4 jsem se těšil jako blázen. Ale bohužel to zklamání bylo děsný. Přijde mi, že je mistr Kojima trochu vyhořelej a v jeho hrách se neobjevuje pořádně nic nového ani z hlediska hratelnosti ale především ani z hlediska příběhu, v každém MGS se děje vlastně pořád to samé :D. Přijde mi, že se tahle série točí v bludném kruhu. Nechápejte mě špatně určitý momenty v MGS4 jsem si vážně užil, ale stejně jsem měl pocit, že znovu hraji MGS2 a MGS3. Doufám, že se tohle povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si ted po dlouhy dobe zahral konecne MGS 4 ktery mi jako jediny chybelo....a musim rict ze to tactical espionage action to neni uz vubec.uz to ze na zacatku hry jste mohli mit M4 s granatometem a XXX naboju znacilo ze uz to nebude stealth akce jako driv...coz me hodne zklamalo...protoze jediny gameplay je sama bitva....dale bylo hezky ale pak uz strasny hrozne dlouhy cutsceny atd...80%videa 20% hrani.......no a ted tohle MGS Rising a zase Raiden...ten kdo mel PS2 v dobe vydani MGS 2 Sons of Liberty si urcite moc dobre pamatuje na obrovsky zklamani potom co po cca hodine hrani se na scene objevil nejakej blondatej tepl*** kteryho nikdo neznal.....a ted z nej udelali tohle a dali mu hlavni hru.....me je celkem jedno jak se z nej stalo co se stalo....celkem me mrzi ze 4kou Snakeovi konci(krom PSP)..je tam toho jeste co vysvetlit....

urcite jsem zvedavej na tohle..ale uz to ze to ma bejt i na X360 znaci ze to na PS3 diky vyvoji bude zase horsi :/....kez by si aspon tady dali zalezet a udelali pro PS3 neco vic.....zlata MGS1 a 3 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MGS Rising jde dohrát bez jediného zabití nepřítele řekli vývojáři takže to bude stejné jako předchozí díly MGS, které jste taky mohli hrát stylem rambo nebo stealth.

Kapr: MGS4 kromě bossů jsem se vždy proplížil a nikdy mě žádný nepřítel neviděl, takže stealth hra jako svina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MGS Rising jde dohrát bez jediného zabití nepřítele řekli vývojáři takže to bude stejné jako předchozí díly MGS, které jste taky mohli hrát stylem rambo nebo stealth.

Kapr: MGS4 kromě bossů jsem se vždy proplížil a nikdy mě žádný nepřítel neviděl, takže stealth hra jako svina

jo to ja vim..ale diky tem bitvam je to strasne jednoduchy...muzes kolem nich skoro behat a nic protoze si vsimaj tech bitev...

kdyby tam nebyli ty bitvy ale jen ty bylo by to lepsi :/ a kdyz kdyz to prolezes tak to mas tak na cca 2-3min..a pak nejmin pul hodiny video...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu