Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid Rising


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo ty videa jsou dlouhý, ale bylo to zakončení série se snakem a kojima to chtěl všechno dovyprávět dokonce. Ale ty vychytávky v MGS 4 jako robůtek neviditelný to může být jen v MGS:D

jo ale prave az moc dlouhy a hodne na ukor gameplaye....mohl to udelat treba na 2 dily...takhle je v tom hroznej bordel....diky tomu to asi po 2-3 hrat asi ani nebudu....ale tesim se na to Rising stejne...urcite tam budou nejaky narazky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Metal Gear Solid: Rising až v roce 2012

Když vystoupil Hideo Kojima v minulém roce na tiskové konferenci Microsoftu a oznámil hru Metal Gear Solid: Rising pro Xbox 360 a Playstation 3, očekávalo se, že vyjde v příštím roce. Pokud ale budeme dávat na informace, které přinesl respektovaný blog kotaku, tak si na hru budeme muset v příštím roce nechat zajít chuť. Podle těchto informací totiž Metal Gear Solid: Rising vyjde až v roce 2012. To je docela zklamání, ale co se dá už dělat. Snad tak vývojáři dostanou více času, aby Metal Gear Solid: Rising neudělal této legendární sérii ostudu.

......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si ted po dlouhy dobe zahral konecne MGS 4 ktery mi jako jediny chybelo....a musim rict ze to tactical espionage action to neni uz vubec.uz to ze na zacatku hry jste mohli mit M4 s granatometem a XXX naboju znacilo ze uz to nebude stealth akce jako driv........bla bla bla

Blbost, je vidět že jsi to moc nehrál a nebo nezajímal o možnosti.

Můj nejlepší čas na Big Boss emblem:

- 2:36:46

- obtížnost The Boss Extreme

- ani jednou mě nezabili

- nebyl spuštěn žádný poplach

- nikoho jsem nezabil (bossové se nepočítají)

- nebyly použity žádné léčitelské věci

+ bonus všech 69 zbraní a shlédnuto 266 flashbacků

tolik k tvému "už to není tactical espionage action"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to dohrát na Big Boss emblem a tak jsem hrál a kdykoliv se spustil alarm tak jsem musel do hlavního menu (loading :roll: mezitím černá obrazovka a melodie, která mi zní v hlavě až doteď) a zpátky do hry - load game. Můj původní čas byl asi 3 hodiny a půl, ale po tomhle dost těžkym dohrání (snad 2 dny v kuse mi to trvalo :lol:) se mi zpřístupnila maska Big Bosse (obličej bez kůže, humus). To znamená, že kdykoliv se zblízkosti na mě vojáci podívali, tak zakřičeli a skrčili se bez alarmu. Ale to neznamená jen utíkat za cílem, protože maska funguje jen z pár metrů a z dálky by spustili alarm...ale pomohlo to. Třeba takový souboj s Wolfem byl asi tak na 3 hodiny (vzpomínám jako by to bylo včera), ty pitomý vojáci, co křičí jako holky mě v tý vánici viděli na dlouhou vzdálenost, bylo to dlouhý odpoledne. :lol:

Když na to teď vzpomínám tak mám občas slzy v očích (:oops:) z tý neskutečný nostalgie.

První dohrání bylo tušim za 25 hodin, to jsem si to všechno vychutnával :wohow: Ale protože jsem vážně debil a prodal jsem PS3 (podotýkám, že podruhé) tak si další díl nezahraju. Udělejte pro mě sbírku :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu