Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

z PS2 na PSP!!důkaz..


Karas12

Otázka

lokly jste mi příspěvek tak zakládám další...

přišla mi zpráva od kajus:

měl jsem stejnou otázku (odpovědi byly stejny) na základě tohoto videa http://www.youtube.com/watch?v=AvZsWPCH-JI a

ale jít by to mělo (podle mě) stačilo by stáhnout něakou hru pro PS2 pak ju v programu PowerISO nebo podobnym celo převýst do isa (celo složku s hrou, to iso je něco podobnyho jako rar (jako dyby ji zazipuje)) pak to nakopčit na kartu ((do správné složky samozřejmě)ale bude potřeba mít PSP s custom fifmware). Já bych to zkusil, ale PSP nemám už 3 měsíce (kocour mi fata shodil ze stolu, tak musim počkat do vánoc až mi daj slima nebo PSP3000 estli už bude). Esli chceš tak to zkus a pak mi napiš estli to jede (PSP tím nic neuděláš maximálně ho sekneš pak stačí jen reset):psp:

a asi se budeblbě ovládat(estli pojede) protože ti chybí 1 analog a dvě tlačítka (ty zezadu). Estli to pojede tak by to chtělo sehnat někoho kdo to umi(programator) aby upravil ovládání

Velké díky uživateli kajus!!!!

co na to video říkáte??dokázal by to někdo udělat??pls komenty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu