Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tuning Xboxe


Pacik

Recommended Posts

Zajímalo by mně co si myslíte o tuningu Xboxe. Já jsem zatim žádnej nědělal ale chystám se něco málo udělat (přidat nějaký fany, průhledná bočnice, otevřená mechanika, přidělat někam šikovně ještě 250Gb HDD - nejspíše to nějak dám místo původního 20GB HDD, přestříkat Xbox - nejspíše černá nebo rudá barva, neony, atp...). Už jsem pár návodů našel, koukal jsem na různě vytuněný Xboxi a hrozně se mi to líbí, ale chtěl bych slyšet i vaše názory, nebo nápady co přidat, co odebrat, atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem chtel tunit xboxe dokud mi neodesel (: ....tvuj tuning by mohl bejt zajimavej, mozna jeste k tomu vsemu bych pridal diodovej vetracek se zajimavou barvickou... s tou mechanikou si to myslel tak ze by tam nebyl vubec horni kryt? takhle sem to mel u ps2 xD bylo to coolovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mardy: Si vzal kde? :D Ano prodava se pouze 20, 60 a 120GB HDD original na Xboxe, ale ja sem nepsal ze si chci koupit vetsi origo disk...

To Alesek:Ano z mechaniky bych sundal horni kryt, a nas tima vetrakama z diaodama sem taky premyslel ale nvm jak to sladit :D Xko bych prestrikal na nejakou peknou rudou barvu, a ted potrebuju vymyslet jaky neony tam dat + kdyztak ty svitici fany... Nechci aby to zarilo jak Cernobyl po vybuchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pacik: 250Gb muzes pouzit externi. Normalne z vrchu ho tam nepripojis. Muzes tam nahrat ty special sektory, aby si xbox myslel, ze je to original Microsoft, ale dokud nebudou vyrábět víc jak 120Gb, tak ti to nepošlape. Pročítal jsem manuály na připojení neorig. HDD a taky mi to neudělalo radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tam potrebujes 2,5" disk radi BEVS, a k tomu box, aby si to mohl pripojet pres USB, nejdrive disk pripojis k PC a "flashnes" ho (disk), a pak staci pripojit ten HDD k Xboxu a zformatovat ho, a pojede ti... Pokud neveris koukni na 360mods, nebo na nejakou jinou stranku, a doctes se tam ze k Xboxu muzes dat az ten 250GB disk... Kdybych to nenasel tak nerikam ze si tam dam 250GB disk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skoda ze nemam nacini a neumim zachazet s materialem a tak dal abych moh svoje xko potunit,ale jinak bych urco neco udelal,ale imho sou neony a tyhle veci tak trochu ehm ehm oldskool a celkem i ohrany,vic se mi libi kdyz si nekdo potuni svoje PC a da si do nej akvarko a naky kramy ze to uz skoro ani nevypada jako stroj nez jenom nejaky otvory a neony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nevim jestli bych do Xboxu Akvarko narval, ale premejslel sem ze bych vyhodil origonal kejs a udelal komplet novej...

Jinak nastroje tak drahy nejsou, material tez ne, a trchu zrucnosti snad mas ne? Ja jakozto Opravar zemedelskych stroju sem celej prvak piloval a rezal takze zkusenosti mam az dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nevim jestli bych do Xboxu Akvarko narval, ale premejslel sem ze bych vyhodil origonal kejs a udelal komplet novej...

Jinak nastroje tak drahy nejsou, material tez ne, a trchu zrucnosti snad mas ne? Ja jakozto Opravar zemedelskych stroju sem celej prvak piloval a rezal takze zkusenosti mam az dost :D

to udelej ve tvaru traktoru kdyz si ten opravar :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak hluk snizis jedine tim ze tam das jiny vetraky nebo jim stahnes otacky, nebo pak jen snizit otacky mechaniky, ale to se ti muzou sekat hry... Jinak pres noc nemam co na praci tak zkusim udelat 3D model Xboxe, a pak ho predelat tak jak bych chtel ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se z tamtich libi trosicku ten posledni a ten prvni neni taky k zahozeni. Ja uz pracuju na 3D modelu jak by mel vypadat (vzhled). Jinak vetraky urcite vymenim + nejaky pridam, protoze ty co tam sou, sou docela hlucny (a jeste vic ta mechanika kdyz tam dam DVD :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu