Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem prej taky dohrál.......příběh docela krátkej ale jako jinak bych doporučoval....

fable 1 byla taky krátká, ale pro ty možnosti se to vyplatilo hrát....luxusní hra, hned jak si seženu xko flashnuté tak jdu do toho :) přemýšlím, že koupím na vánoce z bonusové výplaty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy dotaz : ) je ve fable 2 vychytany system equipovani postavy? jakoze nekde najdu(dostanu, vycraftim, koupim,dropnu)lepsi brnco(treba komplety) a system bossu? at ma ten coop nejaky vyznam ze budem chodit s kamosem dungy a nakonci killit bosse nebo tak : )) nebo sem uplne vedle a todle je [pro vas] samozrejmost ... nebo mi reknete proc je pro vas multiplayer lepsi..krom toho ze ve 2 si to vic zafarate : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakryš, hra se mi automaticky uložila a pak se mi hned sekne konzole. Když jí restartuju a zkusím hru loadnout, tak se taky hned sekne. Zkoušel jsem nainstalovat hru na HDD, ale furt stejný problém. Myslíte, že to bude špatně vypáleným DVD a nebo se prostě pokakal save? Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde ve fable chodit volně kam chci nebo sou tam zase vyznačené cestičky jako tomu bylo v jedničce že byli proste cesty po kerych se muselo jit nebo v té dvojce už je to např jako u World of Warcraft ze muzu chodit kdekoli?

NN bohuzel porad stejny .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky stahuju ten Fable.2.USA.XBOX360.MULTI.5.ABGX-ANONYMOUS. Jsem zvědavej, co z toho vyleze. Měl jsem ten "Hungarian" release, ale u toho se mi to vždycky na jednom místě seklo. Nevíte už někdo, jestli je ten Fable.2.USA.XBOX360.MULTI.5.ABGX-ANONYMOUS s cz sub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, chci darovat peníze Chrámu světla, ale nevím jak to mám provést... postavím se doprostřed chrámu na vyznačené místo a nevím co mám zmáčknout nebo komu ty peníze mám dát... poradí mi prosím někdo?

Co se stane kdyz dohraju Fable 2 ? konci pro me hra nebo si pak muzu delat co chci po svete a cekat na ten slibovaný pridavek? :P

Píšou ti to v tipech při loadingu - po dohrání hlavního příběhu můžeš samozřejmě hrát dál... navíc se ti některý vedlejší úkoly odemknou až po zabití Luciena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu