Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

jak je ta truhla v té guildě tak tam je kuřecí oblek ale někde jsem četl že se od tama dají získat hned 3 předměty, jak je to možné jo a ještě pls odkaz na tu hru, už jsem ho zapoměl

P.S. jednou už jsem tu truhlu na svém profilu otevřel ale teď jsem si stáhl GOTY váže se ta truhla na účet nebo na save, takže jestli můžu znovu vybrat na ten novej save, předem díky 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
1. Pokud uz si dohral, tak to je spatny pokud jsi nevybral tu prostredni kartu, protoze nebudes mit chram svetla. Jinak hodny se stanes kdyz: davas darky, nashromazdis hodne lidi a pak delas gesto pozehnani.

2. Pokud mas hru s DLC Knohote Island, tak jde ozivit. Pokud nemas, tak si stahni fable 2 goty verzi a tam jsou vsechny dlc.

3. Gesta ziskavas napr i tim jak ses hodnej nebo zlej. Ale jinak v tech DLC muzes dostat gesta a v ujezdskym trhu v knihkupectvi je taky docela dost knih s gesty :)

Za THX se nebudu zlobit :)

Takže GoTY mám ,

na konci jsem si vybral tu poslední kartu ( prachýýýýý ! :D )

a kde se dá ten pes oživit ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola, mam problem s vílou na Krvavem utesu. Porad ze me vysava krev, kdyz zabiju bludicky, stejne do ni nemuzu busit, 25 minut sem to zkousel, porad nic, nic nefunguje :) kde delam chybu? dik

tohle dělá víc lidem, asi se jim tam vloudila nějaká chybka...mě šla zabít až po restartu konzole :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj lidi,potřebuju radu. Už mám Chrličův poklad, koupenej zámek a skoro všechny ty věci kolem, jen nemužu získat poslední stříbrnej klíč. Vidím ho za dveřma ale nemůžu se k němu dostat. Porád mě to píše že dveře jsou zamčené ale nevím, kde mám vzít klíč. Je to stříbrný klíč na Újezdské tržnici před východem z hradeb po pravé straně za tím hlídačem nebo kdo je to zač. Zajímalo by mne, co je v truhle na Fairfaxu ale k tomu potřebuju všechny klíče tak jestli někdo víte , tak poraďte co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj kluci, chtel bych se zeptat, jaky je rozdil mezi Fable 2 GOTY a Fable2 platinum - respektive, jestli verze platinum obsahuje take DLC a vse , co obsahuje verze GOTY.. q pripadne jestli u verze platinum je nejak poznat, ze je to platinum ..treba v menu datum vydani atd? nebo je to jen v tom, ze ma navic nejaky veci ale po vizuelni strance, menu atd - diky moc za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu