Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sem se chtel zeptat jen proto, protoze sem nasel nekde k verzi platinum toto: Fable 2 platinum edition comes with all the latest features and patches that

have come out in the past. Some of the new features are Knothole Island along

with other various quests. All new content is included ON the disc. Also

region free!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám takový dotaz, vylepšil jsem si Ohnivé peklo (fireball) na úroveň 2, a v tom sloupci kouzel (RT) se mi ukázal jako druhý od spodu , tak šipkama na něj najedu, ale když znovu zmáčknu RT, mám ukazatel zase dole, kde mám kouzla jako Chaos, Šok, ale i Ohnivé peklo atd... a v menu kouzel se to nijak nedá přehazovat, jak má vědět, že používám úroveň 2?? Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nejaka chvile co sem tuhle hru dohral, takze si nejsem uplne jistej, ale neni to nahodou automaticky? Jestli si to dobre pamatuju tak se snad ani neda pouzit nizsi uroven kouzla, ktere si nejak vylepsil a akorat si to podle LT seradis tak, aby ti vyhovoval rozsah jednotlivejch, kouzel az je budes pouzivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ahoj chci se zeptat na jednu trochu starší hru Falbe 2 kde už by byly obe DLC Knothel island a se the future nebo si to mužež stahnout jenom s xbox live a ještě co znamená Fable 2 GOTY a GOLD předem se omlouvám jestli budu za idiota a dik za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám pár dotazů

1. jak vypadají chrliče

2. jak se dají otevřít mluvící dveře? nikdy mi nenabídnou žádnou interakci

3. proboha jak mám zhubnout?

díky

odpovím jen na tvůj 3. dotaz, jelikož to je jediné co vím ( hraju to chvilku :D) .... musíš jíst celer, čím kvalitnější tím lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu