Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak je možné, že mi nepřibývají peníze za nájemné když nejsem online? meli by pribývat i kdyz nehraju fable ne?

Muzete mi prosim nekdo poradit ? :(

Nevíte někdo jak mám prodat barák ve kterém jsem bydlel s manzelkou ? Kdyz na nej kliknu tak tam mam jen rezim vyzdoby a nastavit rozpočet..Prosim poradte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crafterr: No jestli sháníš Action RPG, tak asi jen Oblivion... nebo i Fallout 3, ten je sice podstatně pochmurnější, ale na úrovni zábavnosti se s Fable II může měřit ;)

Spajdy: Pokud půjdeš z toho náměstí jak jsou uprostřed hodiny /v jednom městě, na jehož jméno si už nepamatuju/ uličkou hned u místa kde pracuješ jako kovář zbraní, dojdeš do zahrad Fairfaxu, kde se pracuje na vykopávkách. Hrad samotný můžeš koupit až po dohrání hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konecne vysel patch, ktery opravuje radu chyb ve hre. Vcetne mnou zminovaneho problemu s nemoznosti dokoncit ukol s opatem.

Original info o patchi (zdroj: http://community.lionhead.com/blogs/fable_2_development/archive/2009/01/10/3276698.aspx) :

Today there was a Title Update (aka patch) for Fable II, fixing the issues that were reported on our forums and that we could reproduce. Below is a list I've mentioned earlier, I'll try and get additional information regarding other fixes and report those when I find out.

There has also been an update to Tales of Albion with the addition of Knothole Island. You can now find it on the Albion map in Today's Travels.

- The Ritual/Monk’s Quest – Fixed the issue with the Abbott becoming unresponsive if you leave Oakfield before he finishes talking. This will fix the problem if you’ve already hit it, too.

- Rescuing Charlie/Rescue My Baby – after rescuing Charlie, you can now able to interact with objects

- Guild Cave chest – resolves any issues with previously inability to retrieve items unlocked from Limited Collector’s Edition, website or Chicken Kickin’ game. If you’ve already hit this bug you should now get your items.

- The Spire (Pt2) – no more issues with ship captain being unresponsive

- The Hero of Skill (Pirate King) – you’ll no longer get stuck during Hero of Skill quest (Bloodstone)

- T.O.B.Y./Trouble In Bloodstone – you’ll no longer get stuck during T.O.B.Y. quests (Bloodstone)

- Your child - will no longer be chosen as an assassination target

- Furniture Shop in Albion (Bowerstone) will now always have something for sale

- Additional unspecified fixes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy dotaz : ) je ve fable 2 vychytany system equipovani postavy? jakoze nekde najdu(dostanu, vycraftim, koupim,dropnu)lepsi brnco(treba sety) a system bossu? at ma ten coop nejaky vyznam ze budem chodit s kamosem dungy a nakonci killit bosse nebo tak : )) nebo sem uplne vedle a todle je [pro vas] samozrejmost ... nebo mi reknete proc je pro vas multiplayer(coop na jedne konzoli) lepsi..krom toho ze ve dvojko si to vic zafarate : )
muzete mi na tohle prosim nekdo odpovedet ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dohral fable vybral jsem si srdce vratil se mi pes a rodina a pak probehli zaverecne titulky no ale achivementu mam porad polovinu tak co mam ted delat dal ? To ted mam behat po svete a delat je?

Ja uz to beru jako za odehrany ..xD

A taky se vam zdalo to zabiti toho Luciana moc snadné ? Jednou sem do něj řízl a on spadl z toho utesu bo jak to mám nazvat :-P

Odehraný? Hm...to je tak 1/3 hry.Potom se otevře spousta dalších zábavných úkolů.Já osobně mám nahráno asi 80 hodin a jsem na skoro 100% hry.Nejlepší hra roku.PS:už se těším na sněžný ostrov v úterý.
No ale jak já mám ted ušetrit 1 000 000 xD budu dlouhoo cekat..A je za koupeni toho hradu nejaky achivement?
Dostaneš 100G,ale musíš v tom hradě projít hrobku v podzemí.A ty poslední dveře jsou nejtěžší pasáž ve hře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konecne vysel patch, ktery opravuje radu chyb ve hre. Vcetne mnou zminovaneho problemu s nemoznosti dokoncit ukol s opatem.

Original info o patchi (zdroj: http://community.lionhead.com/blogs/fable_2_development/archive/2009/01/10/3276698.aspx)

...

Budu mit asi blbou otazku... ale odkud si mohu tento patch stahnout pokud nemam xbox pripojeny k netu? Abych si ho mohl nahrat na flashku a z ni patchnout hru ... Lze to vubec nejak takhle? Nebo to je mozne pouze pres xbox live takze musim celej xbox dotahnout nekam k netu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu