Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosim o pomoc


TemnyMagic

Otázka

Sem v tom novacek a potreboval bych nekoho trpeliveho kdo by me s tim pomohl nejlip pres icq. Koupil jsem psp z druhe ruky a nvm jestli to umi iso nebo ne, majitel rikal ze by melo, coz zni divne. Proto bych to rad overil. Jedine na co sem zatim dosel je soft. 3.72 a ze ma 256mb kartu. Nemelo by to byt si myslim tezke, prtz uz sem totalne prekopal mob jak fw tak layout ikony atd. Doufam ze tohle bude podobne. Ochotnym moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pro začátečníky http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

pandoras battery - nahraje do PSp custom firmware ke spouštění staženách her, malej háček..potřebuješ ještě jedno PSP, který už CFW má, nebo HW mod nebo PB koupit víc zde http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

supr a kdybych to chtel flashnout sam musim mit kabl k pc a udelat si z baterky pandoru ale teda nvm co znamena to "mms" bez custom firmware?

Edit: aha tak asi memory stick... pokusim se sehnat kabl a pak se do toho pustim :-Djen doufam ze to pude i s mou 64mb kartou :-D

Edit no supr nasel jsem doma kabl od fotaku do usb a pasuje i na pspcko tak to du zkusit :-D

EDIT: K te pandore neslo by to udelat bez pajky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz mam officialni FW 4.05 a koupim pandoras battery tak me vlastne pujdou iso? a nic vic delat nemusim?

precti si tutorialy, nebo sekci PSP Otazky a odpovedi, je to tu uz nekolikrat receno..

Potrebujes si jeste vyrobit MMS - je tu na to navod - a pak jen vlozis do PSP MMS a pandory a flashnes PSP, pak uz nic jineho nepotrebujes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jej omlouvam se, ja to tam daval, ale zapomel sem to dat do nejake slozky

EDIT: Omlouvam se, omylem jsem to poslal dvakrat dneska me zlobi net

EDIT: Hmm tak sem neco postahoval ale z 10 jedou 3. Ten fw 3.72 je opravdu na .... :-D Uz at je flash :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu