Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Afrika


tekken90

Recommended Posts

afrika-lion.jpg

Platformy: Playstation 3

Datum vydán JPN: 28.8. 2008 (ENG lokalizace), EU/US: TBA

Odkazy: IGN

Ve hře jde o focení divokých zvířat v Africe. Budete si kupovat foťáky a příslušenství k nim pro co nejlepší fotky.

nejnovější video ze hry najdete zde (intro + gameplay)

http://gamersyde.com/stream_8450_en.html

datum vydání: US a EU neznámo, Japonsko by se mělo dočkat tento měsíc (28. srpna - takže zítra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

thum_1338849800bcc0ba50.jpgthum_1338849800bb6dfa44.jpgthum_1338849800bc384c5b.jpg

Dnes mi přišla obálka z Hong kongu a v ní milé překvapení.

Hra AFRIKA pro PS3. Tak už se těším na odpoledne až doma zahraju. Pak dám vědět zážitky. Jedná se o čínkso/anglickou verzi.

Koupeno na Ebay za 950 Kč i s poštovným.

Tak jsem to hrál včera asi 3hod. Jsem velice spokojen. Krásné prostředí, hratelnost super. Hra je kompletně v angličtině (titulky).

Fotíte dle úkolů za které dostáváte peníze, za které si kupujete lepší vybavení.

úkoly např. : vyfotit zívajícího hrocha, nebo geparda při lovu. vylézt na strom a vyfotit žirafu (z očí do očí) -

Tato hra mě velice potěšila. Uklidnění od všech COD4, GTA4 atd....

Mohu jen vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Jo to vim Hakuna Matata se to jmenuje, korejska verze, jenze ja do tedka nevim jak je to s jazykama. Nekde pisou ze je cela hra v korejstine/anglictine a to samy titulky a nekde pisou ze je anglicky jenom manual a jinak je hra jenom korejsky. Chtel bych se nekde ujistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vypadá docela zajímavě jen škoda že není potvrzena verze pro evropu ,ikdyž píšete že na ebay to frčí :) Jinak mi to hodně připomíná Cabelas Afrika Safari nebo tak nějak se to jmenovalo na ps2 :D Taky by mě dost zajímalo jestli ta hra po nějakém čase není stereotypní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ji koupil v akci za 480 Kc vcetne posty. :lol: Jen neposilali do EU, takze cekam, nez to dostanu z Ruska, pres ktere jsem to objednal. Ale za tu cenu si klidne pockam. ^^

Primator: Ja mam cinsko-anglickou verzi. Vse by melo byt komplet v obou jazycich. Ono obecne jsou cinske verze skvele, protoze maji casto anglictinu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu