Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Porizuji PSP, Celkova HELP!


Los Keshusos

Otázka

1) Ahoj všichni, chtěl bych si poridit PSP a chci se zeptat na nazor. Chci si na tom prehravat ISO hry. Rika se, ze Slim má nějakou větší ochranu (i proti pandoře :angry:) a chci se zeptat na celkovou radu. Co si mám pořídit pro nejlepší zpracování a nebo si mám počkat na PSP-3000 které bude vydané v říjnu? Děkuju za všeobecné rady.

2) Chtěl bych vědět ohledně Pandory, zda-li mohu mít firmware 4.05 a ktomu mít Pandoru a vše by šlo? (Spusteni ISO her)

3) Je mi líto, hledal jsem ve skoro všech FAQ, ale nemohu se dočíst, co je vlastně Custom FirmWare

4) A prodává se v obchodech PSP s nejnovějším firmwarem? A jak zjistit jaký mám firmware.

Promiňte, vsadím se, že jste to už stokrát řekli, ale sám se nemohu toho nikde dočíst :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1 ) ano deska TA-088v3 nejde flshnout...jaký PSP ? počkal bych jestli se 3000 prolomí :)

2 ) pro použití Pandory nezáleží na FW

3 ) je to upravený ofic. fw, který umožňuje spuštění ISO her, HB programů apod

4 ) ne...na skladech bývají PSP několik měsíců.., FW zjistíš v System/System settings

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Ahoj všichni, chtěl bych si poridit PSP a chci se zeptat na nazor. Chci si na tom prehravat ISO hry. Rika se, ze Slim má nějakou větší ochranu (i proti pandoře :angry:) a chci se zeptat na celkovou radu. Co si mám pořídit pro nejlepší zpracování a nebo si mám počkat na PSP-3000 které bude vydané v říjnu? Děkuju za všeobecné rady.

2) Chtěl bych vědět ohledně Pandory, zda-li mohu mít firmware 4.05 a ktomu mít Pandoru a vše by šlo? (Spusteni ISO her)

3) Je mi líto, hledal jsem ve skoro všech FAQ, ale nemohu se dočíst, co je vlastně Custom FirmWare

4) A prodává se v obchodech PSP s nejnovějším firmwarem? A jak zjistit jaký mám firmware.

Promiňte, vsadím se, že jste to už stokrát řekli, ale sám se nemohu toho nikde dočíst :(

1. kup si klidne psp 3000 to zajisteni je jen docasne takze za par mesicu nebo tydnu bude hned prolomeno ale psp slim je good

2.kdyz uz tak firmware 4.01 m33-2 4.05 je ofic. firmware vydany sony a s pandorou to de pomoci noveho deperata

3. Custom Firmware tkz.: cfw je nelegalni firmware vyrobeny hackry na nemz jdou spuostet iso hry a homebrew aplikace a hry

4.to je celkem jendo jakej mas firmware u psp slim to nwm jak to zjistis pred koupi pokud to tam neni na krabici nak napsany u fat to bylo podle pismen ale u slim nwm ale jestli ces porad novej tak to staci upnout na novejsi !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To nikdo nemuze vedet, pokud to je tak, jak D_A tvrdil, ze v tom je v3 a ze v3 je na podobnem principu, jako <v2 a ze je "jen" zmeneny syscon, takze se bude muset "jen" prijit na jeho kod, tak by to mohlo byt par tydnu po uvedeni - u Slima to bylo asi 3tydny od toho, co se u nas zacal prodavat.. Pokud to bude neco slozitejsiho a bude se muset zase delat exploit, tak to potrva i par mesicu.. Samozrejme je zde ta moznost, ze to bude temer neprekonatelne, ale tak to zatim nevypada ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj..mrkni na mapu flasherů ;) http://console-forum.net/showthread.php?t=17627

záruka se flashem neztrácí, jen pro jistotu před odesláním na záruku stačí nahrát FW

An: to prolomení Slima bylo asi 2 nebo 3 dny od uvedení do prodeje xD

edit: aha záruka že s tím nezdrhne xD..na mapce jsou jen ověření členi fora..stačíé se podívat na jejich profily zde na foru

edit2: An: jsem po včerejšku ješt trochu mimo..však víš xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim, jak to bude za doby 3000, ale zatim to muzes jednoduse porovnavat dle toho, ze si najdes nekoho na mapce, jeho nick si zde vyhledas, podivas se, kolik ma prispevku, jestli ma nejake doporuceni, apod ;)

tekk: On myslel zaruku, jako ze mu s tim nikdo nezdrhne :D .. s tim servisem jsi asi myslel - pro jistotu nahrat originalni FW, ne CFW :D ... a diky za upresneni, 2 dny, tak to je fakt HC :D

edit: ice22222 to rika spravne, dalsi hledisko je, kdo tam byl mezi prvnimi, je logicke, ze kdyby tam byl nejaky podvodnik, tam tam asi nebude viset spolu s prvnimi, nekde na zacatku, ze by ho jeste nikdo nenahlasil od te doby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, díky lidi :). A tak co mám počkat na 3000 nebo ne? :D Jenom pro vší jistotu

A jeste posledni vec: Jsou na tom seznamu vsichni, kteri kompletne umi flashovat a tak mi (trebas za nejakou BIG odmenu :D) zvladnou cele vysvetlit, a predem vysvetlit jak upgradovat potom atd.?

Edit: V případě FAT, je zde 100% že na skladu jsou jenom flashumožnitelné?

A v případě SLIM, když si ho koupím za 2 měsíce, bude stále možné honaflashovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK, díky lidi :). A tak co mám počkat na 3000 nebo ne? :D Jenom pro vší jistotu

A jeste posledni vec: Jsou na tom seznamu vsichni, kteri kompletne umi flashovat a tak mi (trebas za nejakou BIG odmenu :D) zvladnou cele vysvetlit, a predem vysvetlit jak upgradovat potom atd.?

Edit: V případě FAT, je zde 100% že na skladu jsou jenom flashumožnitelné?

A v případě SLIM, když si ho koupím za 2 měsíce, bude stále možné honaflashovat?

PSP Fat už nový nekoupíš ale ano všechny PSP Fat jdou flashnout ..

Slim za dva měsíce ? do tý doby budou nejspíš na všech velkých a ověřených sopech nové desky ... jedině pak zkusit nějakej zapadlem krámek ;) ...pokud do tý doby nebude ta nová deska prolomena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych teda moc neresil ktery PSP jde flashnout nebo ne-vzhledem k tomu ze na PSP neni zas az tak moc kvalitnich titulu tak bych si radsi koupil PSP-3000 (ten lepsi LCD displej si myslim ze PSP vazne potrebuje)...prinejhorsim kdyz by dlouho nesla prolomit zakld.deska v PSP-3000 tak si koupis nejakou originalku,stejne i kdyz mas cfw tak furt jenom stahujes,hrajes neco chvilku a pak zase prahnes po nejaky novy hre,a pak i zapomenes jakej ze zanr ti sedne jelikoz uz sis toho zahral tolik ze te bavi hrat jenom novy hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky, en3my, i vy vsichni. Dik moc za vase nazory. Vypada to takhle: Pockam si na PSP-3000 (vsak on to nekdo snad jednou hackne :D), k tomu si koupim jednu originalku a budu cekat nez se to hackne, takze dik vam vsem za nazory, hlavne tem co mi vysvetlili zkratky a tem co mi to tu nejak povysvetlovali ;)

///ok, vyřešeno - locked tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu