Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

edit: de vam nekomu stahnout ta bonusova kapitola Taxidermist ? presmeruje me to na obchod ale kdyz to otevru tak tam nic neni :/ (jinak sou pekne vychcany Taxidermist byl snad prvni level kterej byl na netu jako ukazka ze hry a voni ho daj jako pridavek, zlatokopove zku_veni)

Taxidermist mi normalne stáhnout šel i dynamický theme pack, jen soundtrack ještě nebyl k dispozici (ale údajně ode dneška už by to mělo být v pořádku). Možná by problém mohl být v tvé UK verzi, ale samozřejmě netuším. Jinak samotný Taxidermist nic moc, epizoda je krátká a velice předvídatelná.

Mám za sebou asi hodinu hraní a myslím, že když řeknu slovo geniální, tak je to asi to pravé slovo:), příběh,grafika prostě všechno neuvěřitelné a myslím, že ti co odrazuje od koupi angličtina, tak do toho běžte protože angličtina je jednoduchá a všechno jsem pochopil i z animací a děje jelikož hra vás jakoby sama nenápadně nasměrovává a do příběhu se vcítíte takže úplně v poho všechno pochopíte

Dovolím si trochu nesouhlasit, angličtina sice není úplně složitá, ale první hodina hraní není až tak konverzačně nabitá jako zbytek hry. A bez plného pochopení dialogů se ztrácí hodně věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já už mám ze hry nějakých 32 trofejí a pořád je to jen 52% :D zítra to rozehraju znovu :D

EDIT : napadlo mě,že bych založil topic a tam by každý mohl napsat jak mu hra na poprvé skončí.Co vy na to ? (samozřejmé bych již v názvu topicu upozornil že to bude topic plný spoilerů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle rakcí, co jsem četl a viděl na několika webech, se jedná nejspíš o hru roku.. prostě originalita, příběh, emoce, grafika.. všechno, co má pravá nextge hra mít a tohle je jedna z mála :)

radator a od čeho je tu funkce "spoiler"? ;) Nezakládej zbytečnej topic a takový věci piš právě do spoileru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už to hraju po druhý a objevuju dokonce lokace který sem na poprvé neviděl a naopak o nějaký přicházim, chystám se dát platinovku :) akorát mi teda štve , že se mi pořád nezobrazuje ten první level na store za Madison :cry: a taky mě docela vadí, že docela často at zvolite jakykoliv postup dojdete ke stejnymu cíli :(

edit: je pro UK a CZ stejny PS Store ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už to hraju po druhý a objevuju dokonce lokace který sem na poprvé neviděl a naopak o nějaký přicházim, chystám se dát platinovku :) akorát mi teda štve , že se mi pořád nezobrazuje ten první level na store za Madison :cry: a taky mě docela vadí, že docela často at zvolite jakykoliv postup dojdete ke stejnymu cíli :(

edit: je pro UK a CZ stejny PS Store ?

CZ a UK store su dva rozlicne Stores. S rozlicnymi cena £ a KC a s trosku rozlisnym obsahom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se pokusit o platinovku, nevíte kdyžtak nějaký návod jak získat všechny trofeje (návod češtině) . A musím rozehrát nový příběh nebo stačí jen opakovat kapitoly a jinak se rozhodnout.

http://ps3trofeje.konzolista.cz/hry/heavy-rain_991.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu