Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky bych tady rad skladal ody - a skvela hra to je. Jenze o to vic me vytaci, jak mi neustale hazi klacky pod nohy

Nejdriv se mi sekla sotva jsem dal disk do mechaniky. Pak nesla ani nainstalovat - to az kdyz jsem se nasr** a nechal to bejt - asi po dvou hodinach jsem se vratil a hotovo.

Hmmm - tak parada. Ted jsem si hodinku zahral (a na tu hodinku bych tady chvalil s vama) a hned ctvrta cast (poprvy v kuzi soukromeho detektiva v motelu) je zasekova.

Fakt nechapu jak je to mozny. Tezko se vyhejbam sprostejm slovum - na konzoli prece nic takovyho NEEXISTUJE!!!

Jen vyjdu po schodech nahoru tak vypadne zvuk. Dobry - to bych snad chvili prezil.

Ale jedina mozna interakce v cele chodbe je s prvnimi dvema dvermi - zaklepani (k nicemu).

Recepcni me posilal do poslednich nalevo (overil jsem si i v navodu ze se do nich musi jit), ale s nima nejde delat nic. Ani s tema naproti.

Deset zk**venejch minut tam smejdim chodbou jak idiot. Tam, zpatky. Tam, zpatky. TAM, ZPATKY..!

Nic platny.

Tak jo - vztekat se nebudu. Vratim se o kapitolu zpatky a znovu pul hodiny pecuju o synka (napodruhy uz fakt otrava). Snazil jsem se radsi hrat MALINKO jinak.

NIC ... PLATNY .. !!

Fakt jsem teda pekne navztekanej.

A nechce se mi verit, ze by neco takhle zprasenyho vubec vypustili. PS3 jako PS3, ne?? Jaktoze to nikomu jinymu nedela?

O spouste problemu se psalo po vydani (co jsem ted googloval) ale podobnej problem jsem nikde nenasel.

Do tyhle chvile prece jeste ani nebyly zadny rozhodnuti, ne? Jak muzou byt mrtvy dvere, do kterych musi KAZDY HRAC at uz hraje jak chce?

S tou konzoli jsem nikdy jindy zadny problem nemel. Pred instalaci HR jsem i aktualizoval system a stahl nejaky update primo pro hru.

Nechapu.

Mel nekdo podobny problem? Netusite co s tim?

Poradte prosiiiiim!

Je to jinak fakt skvela hra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazalohuj save, smaz svechny game data, ocisti jemnym hadrikem disk (paprskovite od stredu ke krajum, ne dokola) a nainstaluj znova. Pokud to nepomuze smaz i ten save a dej to odznova. Taky zkus updatovat hru, pokud sou patche...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad dobry.

Zkusil jsem ten reinstall a kupodivu to pri instalaci ani necuklo - probehlo to jak na dratkach

Rozjel jsem hru od zacatku a vypadek zvuku ani zasekly dvere se nekonaly - takze diky za rady.

Jen jsem zvedavej kde se seknu priste - ale snad to bude lepsi kdyz se to tentokrat nainstalovalo bez problemu..

Drzte palce : P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak wow - hotovo

Moc nechapu ty stiznosti na kratkou herni dobu - hral jsem myslim dost poctive a dalo mi to rekl bych osm hodin urcite.

A to je na "film" co si drzi v podstate celou dobu straslivy grady az az.. Navic si to urcite pristi tyden strihnu znovu co nejrozdilneji - fakt me zajima jak moc se to vetvi.

Ze zacatku jsem k tomu byl spis skeptickej, ale urcite je tam dost momentu se ZASADNIM dopadem, a spoooousty s drobnejsimi nasledky.

Jsem na to zvedavej - fakt moc nechapu jak tohle dokazali. Alespon u me pribeh drzel krasne pohromade. (Totoznost vraha sice krom poctivyho prekvapeni zdviha oboci i v negativnim smyslu, ale i tak je zaver paradni)

Neni tu nejaky spoilerovaci tema ohledne ruznych cest ke konci pribehu? Tady radsi spoilovat nechci..

Jeste si to urcite jednou projdu, ale pak bych urcite rad rozebral co vsechno je a neni mozny - neuveritelne komplexni hra.

Fakt klobouk dolu pred Davidem Cagem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Na E3 bylo oznámeno, že na podzim vyjde nová verze hry Heavy Rain, která přinese podporu připravovaných ovladačů Playstation Move. Tato verze se bude jmenovat Heavy Rain Move Edition, přičemž z ní nyní Sony vypustila vůbec první obrázky, na které se můžete podívat na kartě link . K ovládání hry bude potřeba jeden Playstation Move ovladač a jeden přídavný ovladač s analogem. Ross Alexander, produktový manažer SCEE, ale dodává, že hráčům postačí k ovládání s PS Move i klasický Dualshock 3, takže do přídavného ovladače nebudou muset investovat. No a ti, co si koupili Heavy Rain už před několika měsíci, dostanou v den vydání Move Edition patch. Nebudou si tak muset hru kupovat znovu, což je jistě potěšující informace.

4865057181_12451fd2c1_b.jpg

4865057291_bbe6973d61_b.jpg

4865675454_625822477a_b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Sony dnes oznámila, kdy se dočkáme Move edice pro hru Heavy Rain. Pokud tuto vynikající hru ještě nemáte a hodláte si ji pořídit, tak počkejte právě na Move edici, která přinese nějaké ty bonusy. Heavy Rain Move Edition totiž nebude obsahovat na disku jen samotnou hru, ale i soundtrack, DLC balíček Heavy Rain Chronicles: The Taxidermist, 3x XMB dynamické pozadí a speciální vývojářův deníček v délce 45 minut (jedná se o dříve oznámené video, nejedná se tak o herní část). Heavy Rain Move Edition vyjde u nás 6. října.

Pokud si chcete nejprve vyzkoušet Heavy Rain s novým ovládáním, budete mít šanci. Už tuto středu vyjde hratelná demoverze.

Dobrou zprávu máme i pro majitele původní hry. Patch s podporou Playstation Move do ní vyjde už 22. Září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nevím, jestli se o tom už někdo zmínil, ale pokud nevíte, kde se po této verzi podívat, rozhodně bude jako v jednom z prvních obchodů zde - http://www.supergamer.cz/playstation-3-hry-na-ps3-c-953_1132.html

Doufám, že vám má rada pomůže a prosím když tak o nějakou odezvu, jestli vám odkaz pomohl, případně poprosím o další odkazy s obchody, ve kterých nakupujete a najdete v nich vše;) Díky moc a hodně zdaru!

Ex1tus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ono ten pribeh neni tezkej na pochopeni (ale zase nemuzu uplne posoudit rozumel jsem tam 99% dialogů)

hlavně mě dostávaly ty zvraty celý hry a někdy až fakt priserny zazitky jako mas 5 minut na uriznuti prstu a ja fakt nevedel jestli mam nebo ne :D

hru sem zacal vcera v 19h a skoncil dnes 13h ted jen dodelavam trofeje má tu někdo PLATINU?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu