Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

12.1.2010 23:32 | autor: Ondřej Škoch | konzole | trvalý link | diskuse (23)

OSK253cba_Heavy_Rain2.jpgPsychologický thriller pro PS3 Heavy Rain: The Origami Killer má odstartovat revoluci ve videohrách. Zní to více než odvážně. Jeho tvůrce David Cage se o hře rozpovídal pro italský web 4News. Promýšlení konceptu hry mu trvalo dvanáct let, pět let pak vývoj, na kterém pracovalo 500 lidí.

Spekulaci kolik z Fahrenheita, úspěšné předchozí hry od Quantic Dream je v Heavy Rain, Cage zcela odmítá: "Nic. Úplně jsem vyhodil starý nápad dělat hru až po reakci na Fahrenheita. Lidé nechtějí hry. Chtějí dramata. Moje hra bude stravitelnější pro široké publikum, než Wii Sports Resort." OSK2d6214_heavyrain_4_.jpg

Jak je to s tolik diskutovaným QTE systémem pro akční scény? Ovlivní opravdu chyba hru? "Strávili jsme rok času a dali čtyři miliony eur za spolupráci s konsorciem francouzských vývojářů na tvorbu algoritmu, který zabezpečí, že selhání skutečně ovlivní celou hru," říká Cage.

Na otázku, kolik konců Heavy Rain vlastně má, dává Cage šokující odpověď: " Původně jich mělo být dvacet. Pak jsme pracovali s německým týmem a přišli s další tisícovkou zakončení. Napsal jsem skutečně 1020 různých možných zakončení hry." OSK2b4009_2_1_6_jpg.jpgŠokující jsou i další informace. Jeden ze stahovatelných obsahů ke hře, kde budou mimo jiné i úlomky událostí 77 a půl týdne po událostech v Heavy Rain, je skutečný unikát.

Hrát budete za slepce, takže obrazovka bude černá a řídit se lze pouze podle prostorového zvuku. Jde o první herní zážitek tohoto typu. Heavy Rain vyráží dech svou vizuální stránkou, pomáhal Quantic Dream Team ICE (Firma Naughty Dog, autoři Uncharted 2)?OSK2fcfea_screenshot48.jpg"Ne, pracovali jsme sami. Quantic Dream má nejlepší grafický tým světa, ostatní si naopak brali informace od nás," vysvětluje Cage.

Na otázku, jak se dívá na hodnocení hry jako interaktivního filmu Cage říká: "Je to interaktivní zážitek, který přesahuje všechno, co bylo předtím. Hru i film. Viděl jsem teď Cameronův film Avatar, pro mě nejdokonalejší film, jaký jsem kdy viděl. Heavy Rain je Avatarem interaktivity." Vedle množství DLC pak prozradil Cage další informaci. Heavy Rain je koncipovaná od počátku jako trilogie.

Zdroj: 4news

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heavy Rain v první recenzi – geniální dílo

Očekávaná Playstation 3 hra Heavy rain od Quantic Dreams vyjde už příští měsíc, takže nikoho nepřekvapí první exkluzivní recenze, kterou přinesl Official Playstation Magazine UK. Hru zrecenzoval šéfredaktor tohoto plátku Tim Clark. Celá recenze se nese ve znamení chvály, přičemž slova jako geniální, ohromující a jedinečný se opakují s pravidelnou přesností. „Hraním budete odměněni jedinečným zážitkem, který je někde mezi genialitou a šílenstvím. Hra je natolik emocionální, že o ní budete mluvit se svými kamarády,“ zakončil Tim Clark svoji recenzi, kde udělil Heavy Rain známku 9/10.

.............................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní za zabijáka v Heavy Rain

21.1.2010 11:06 | autor: Michael Mlynář | konzole | trvalý link | diskuse (0)

VDP2fc36a_heavy_rain_playstation_3_ps3_063.jpgDavid Cage, šéf studia Quantic Dream, pustil do světa informaci, že v jedné ze stahovatelných rozšiřujících epizod pro nadcházející adventuru Heavy Rain, se vžijeme i do kůže vraha, jemuž v hlavní hře prakticky všichni bez výjimky jdou po krku. Ve zhruba hodinové epizodě se tak v prvé řadě dozvíme o důvodech jeho maniakálního vraždění, ovšem již nebylo řečeno, zda budeme mít možnost si i někoho zavraždit.

Již dříve pak bylo odhaleno že jedna z rozšiřujících epizod bude rozvíjet příběh agenta FBI Normana Jaydena a druhá se zaměří na novinářku Madison Paige. U Normana vyjde najevo, kde přišel ke své jizvě a proč je závislý na léku Triptocaine. U Madison bychom pak namísto příběhového rozšíření možná uvítali o něco více "sprchovacích" scén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heavy Rain demoverze má datum

kpics_rains.jpg

Očekávaná detektivka Heavy Rain má za sebou první recenzi v Oficiálním Playstation magazínu, kde si odnesla skvělou známku 9/10. Pokud ještě váháte s nákupem, k rozhodnutí by vás měla přimět demoverze, která se objeví na PS Store už 11. února. Alespoň tuto informaci nyní prozradil Mike Kebby, který se stará o obsah Playstation Store. Obsah demoverze bohužel už neprozradil, takže si na jeho oznámení budeme muset ještě chvilku počkat. Ihned jak budeme vědět podrobnější informace, ozveme se.

Zdroj: n4g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anglicky neumím moc dobře, ale polsky umím myslím výborně.... pokud vyjde hra i v polštině, tak kupuju.... je to myslím hra, ve které jde hlavně o to jí dobře rozumět...

takovýhle hry by se měly překládat do češtiny a ne fotbaly, nfs apod.... kde to není vůbec zapotřebí

edit: jupíí: http://www.allegro.pl/item892611220_heavy_rain_polska_wersja_ps3_nowa_preorder.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by spíš zajímalo ve stručnosti o čem hra je

tato hra je o nějakém profesionálním zabijákovi,který po sobě nezanechává důkazy (pouze origami skladačku) a ty se ve hře ujmeš 4 postav,za které budeš hrát a snažit se zjistit kdo je vrah...příběh všech 4 postav by se měl nějakým způsobem prolínat (na to jsem zvědavej :D ).z každou postavou se ti podaří zjistit různá fakta a tvým cílem bude zjistit kdo je vrah a dopadnout ho

EDIT : pozdě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by mě zajímala jedna věc. Jak v tom nákupním středisku chodí, tak to chodím ovladačem nebo postava putuje sama?

Když sou cutscenes, kde kolem něj lítaj tlačítka, tak to myslím většinou neovládáš.

Ale to chození po obchodu, to chodíš ty.

Tahle hra bude úžasná.. Právě jak tam lítají ty tlačítka, máš tam strašně moc možností a musíš se rychle rozhodnout co uděláš, prostě se snaží tě co nejvíc vtáhonut do tý hry, abys byl stejně ve stresu, jako ty postavy, který ovládáš :D. Prostě se nemůžu dočkat až mi to dojde :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divný. Oficiálně ohlašovali na 11. Čím dříve tím lépe pro mě, ať stihnu ještě předobjednat za dobrou cenu.

uvidíme, možná tam mají chybu viz. http://www.psnstores.com/eu-store-update/, každopádně už jsem předobjednal přes ebay z Hong Kongu, tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu