Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Demo se mi hodně líbilo, do hry asi půjdu. Nejvíc mě dostalo, když jsem šel se Shelbym tou úzkou uličkou, naráz začal kašlat a pak sem mu honem musel dát ten spray proti astma:D. To jsem si řekl, jak je to skvělý nápad, je to detail, ale hrozně se mi to líbilo. Ta druhá část už tak zábavná nebyla, ale ovládání se mi celkově zamlouvá, možná proto, že jsem hrál i Farenheita, takže to už trošku znám.

Co se týče grafiky, tak taky krása, všechno vypadalo skoro jako film:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes stáhl demo ( pro ty kdo neví jak ho získat..návod zde:http://www.sony-playstation.cz/index.php/clanky/1-novinky/1645-jak-se-dostat-k-demoverzi-heavy-rain ) a příjemně jsem byl překvapen,před tim jsem si myslel že to nebude nic pro mě ale myslim že bude :) působí to na mě jako taková tajemná krimi adventura s docela slušně odladěnou hratelností a originálními nápady..takže určitě kupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

graficky mi to teda moc pecka neprislo.. ale rozhodne to vypadalo dobre...

ovladani se mi moc nezdalo ale asi bych si zvykl..

a co by ale v prodeji teto hre rozhodne pomohlo... je cestina aspon titulky.. bez tich si ji nekoupimm (a vim ze nebudou...) prelozim si to... ale chvili mi to trva.. a v situaci kdy sem mam rychle rozhodnout... zmacknu to co me zrovna napadne... jinak mi nedela problem si to prekladat a rozumim tomu... (ale chvili mi to trva.. takze si hru neuziju tak jako s ceskejma titulkama... ) a proto si ji nekoupim :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to demo teda rozhodně nezaujalo, ani nevím co jsem od toho očekával, ale pro mě je o dost lepší bbc 2. Bohužel, ale vám nebudu kazit radost, nekomu se to líbit může.

No tak Heavy Rain a BBC 2 jsou v první řadě naprosto odlišné žánry, které se nedají srovnávat. Jestli tě baví pouze střílečky typu BBC, tak je jasné, že tě Heavy Rain nebude bavit.

suchac500: Graficky nic moc? No nevím, jak ostatní, ale podle mě je to jedna z nejlépe vypadajících her, vždyť ty obličeje, to je jak fotky, i to prostředí, všechno nádherné a udělané do nejmenšího detailu. Ať se vyjádří ostatní, jestli jim to přijde graficky nic moc, docela by mě to zajímalo8).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano

uprimne "skvele" vypadajici hry hlavne exkluzivity.. mi uprimne... prijdou prehnany... napr. U2 mi taky neprislo zase tak skvely...

a ano graficky nic moc ... (na konzole je to teda nadprumer ;) ) ale ze by mi to nejak trhalo srdce se rict neda a do fotek to ma hoodne daleko ;)

nicmene nic podobnyho podobnyho na konzole neni takze se to blbe hodnoti.. ovsem to nic nemeni na tom ze min. 50% v CR si to poradne nezahraje... diky narocnosti na ajinu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absence češtiny jistě spousty lidí odradí, protože hra staví primárně na příběhu. Ale, kdo není zběhlý v angličtině (pozn. v dnešní době? :lol:), zkuste si demoverzi v jazyce, nejlépe i titulky polské. Zdánlivě to připomíná češtinu,... a kdo ví... sem tam možná budete i rozumět. :) Já to zkoušel a docela to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu náročnost na angličtinu moc nechápu. Bohatě stačí základní znalost angličtiny, není to nijak složitý :). Mě demo bavilo dost a ten trailer potom mě navnadil ještě víc. Předobjednávku rozhodně neruším.

Ale jinak kdo teda nezvládá dobře a rychle angličtinu v demu, tomu tu hru asi nedoporučím. Ten příběh to je v týhle hře všechno :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu