Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

Ne v pohodě, každej názor se cení, ale jak jsem už psal, není to nic nového.

Možná si to nemusel napsat takovým způsobem, akorát tu vyjádřil své dojmy ze hry, a že to nebylo napsáno zase nějak debilně typem "jůůů, je to skvělá hra". Spousta lidí píše mnohem větší blbosti, tak mu hned nemusíš napsat, že je to k hovnu:) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Predem se omlouvám. Trošku jsem to přehnal, protože mám nervy, že to už všichni hrajou a já čekám jak kkt než to slavná Česká pošta doručí. To jsou největší vocasíni.

česká pošta je naprosto neschopná a taky mi to ještě nepřišlo, jinak kdo má jak to tam funguje s trofejema to je podle toho jak se rozhodnete dostanete trofej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predem se omlouvám. Trošku jsem to přehnal, protože mám nervy, že to už všichni hrajou a já čekám jak kkt než to slavná Česká pošta doručí. To jsou největší vocasíni.
taky jsem čekal jak kkt a když už to doručili tak díky skvělýmu sony a jeho chybě v ps3 si tu hru ku*va nemužu zahrát :D opravdu necháme,člověk co neni připojenej k netu má u této hry asi absolutní smůlu když se mu neupdatujou trofeje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

česká pošta je naprosto neschopná a taky mi to ještě nepřišlo, jinak kdo má jak to tam funguje s trofejema to je podle toho jak se rozhodnete dostanete trofej ?

ano,nektere kapitoly jsem hral 2krat a dostal jsem 2 trofeje...napr v jedne situaci se rozhoduji jestly nekoho zabit - kdyz ho zabiju mam trofej : im a killer a kdyz ho nezabiju tak : im not a killer takze asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz ji mam konecne doma ! ! ! du ji testnou, ale jeste predtim sem se chtel zeptat, je to moje prvni hra z UK maj vsechny hry z UK takovy shitoidni mekky krabicky ? :/ a jeste k tomu je ta krabicka vetsi nez u nomralnich her co sem koupil tady, neni to nijak podstatny chci to vedet jen tak pro zajimavost =)

edit: tak sem v menu a docela me zaskocilo ze tam sou jen anglicky titulky i dabing pritom to vypada jako by tam melo jit na vyber, mate to taky tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz ji mam konecne doma ! ! ! du ji testnou, ale jeste predtim sem se chtel zeptat, je to moje prvni hra z UK maj vsechny hry z UK takovy shitoidni mekky krabicky ? :/ a jeste k tomu je ta krabicka vetsi nez u nomralnich her co sem koupil tady, neni to nijak podstatny chci to vedet jen tak pro zajimavost =)

edit: tak sem v menu a docela me zaskocilo ze tam sou jen anglicky titulky i dabing pritom to vypada jako by tam melo jit na vyber, mate to taky tak ?

Tak ako k4relB napisal k tomu obalu. Toto je specialna edicia hry a preto je v specialnom baleni ;) Normalne hry z UK su takisto ako aj hry z CR v plastovej krabicke ako bezne obycajne hry. O nakupovani z UK sa dozvies na stranke v mojom podpise.

Co sa tyka toho dabigu a tituliek, to netusim. Ale viem, ze polska verzia ma okrem polstiny aj anglictinu a rustinu. To ze ci anglicka verzia ma aj ine jazyky fakt netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakokko: ale ja nemyslim tu specialni papirovou edici, tohle je taky z plastu ale takovyho divnyho =)

jinak mam za sebou Prvni 2 levely GRAFIKA nádherná ! a je to strašně dobře udelany, fakt u u nějakejch animací sem se přistih, že nedejchám =) prostě jednim slovem BOMBA ! ! ! no nic ja du zas hrat tak se tu mejte, pro ty co to jeste nemate: Máte se na co těšit ! ! :bash::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakokko: ale ja nemyslim tu specialni papirovou edici, tohle je taky z plastu ale takovyho divnyho =)

jinak mam za sebou Prvni 2 levely GRAFIKA nádherná ! a je to strašně dobře udelany, fakt u u nějakejch animací sem se přistih, že nedejchám =) prostě jednim slovem BOMBA ! ! ! no nic ja du zas hrat tak se tu mejte, pro ty co to jeste nemate: Máte se na co těšit ! ! :bash::wohow:

už bych taky dávno hrál, kdyby se něco nepodělalo :( doufám že nepříjdu o prachy a o tenhle zážitek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi prisla az dnes z UK, kamosovi vcera.. hodne solidni, filmovej, zazitek. A to jsem jen na zacatku ;)

Také jsem objednával z UK, dorazila 1.3. Hra skvělá (to všichni už víte :) Ale trochu mě zklamala nemožnost přepnout na jiný jazyk. v nastavení je audio pouze "english". Nevím jak je to u verzí které se prodávají v ČR. Anglicky mluvím "plynule", ale manželka by si radši zahrála ve francouzštině..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOHRÃNO ! :wohow:

feshaak: jo v UK to maj naky divny taky tam mam jen anglictinu a jeste k tomu maj takovy nekvalitni krabicky ( nevim jestli je to jen u HR, moje prvni hra z UK), ale zas je to dost levnejsi a stejne si davam ve vsech hrach anlgictinu a ty krabicky nak prekousnu ...

edit: de vam nekomu stahnout ta bonusova kapitola Taxidermist ? presmeruje me to na obchod ale kdyz to otevru tak tam nic neni :/ (jinak sou pekne vychcany Taxidermist byl snad prvni level kterej byl na netu jako ukazka ze hry a voni ho daj jako pridavek, zlatokopove zku_veni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za sebou asi hodinu hraní a myslím, že když řeknu slovo geniální, tak je to asi to pravé slovo:), příběh,grafika prostě všechno neuvěřitelné a myslím, že ti co odrazuje od koupi angličtina, tak do toho běžte protože angličtina je jednoduchá a všechno jsem pochopil i z animací a děje jelikož hra vás jakoby sama nenápadně nasměrovává a do příběhu se vcítíte takže úplně v poho všechno pochopíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu