Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Klávesnice a Myš k XBOX 360


-West-Coast-

Otázka

Zdravim,chtel bych se zeptat,jestli je mozný pripojit klávesnici pres USB do XBOX 360,bude funkční normál ve hrách???

Na to samé se chci zeptat ohledně myši.???

Když si proste koupím USB Myš a USB Klávesnici a pripojim to do tech 2 USB konektorů tak bude to fungovat ve hrách? :):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hmm tak to vypadá luxusně,už vim co dál k xku koupit teda kdyz to jinak nepude s tou myší a klasvesnici

jo a kdyz si ten XFPS koupim tak pudou mi na tom urcite hrat vsechny hry?Mě jde jen o to abych si proste zajrál naky poradny strilecky na klavesnici a myšli,s tim analogem se to hraje na h...o ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jde vůbec hrát FPS hry online s tou klávesnicí a myší? jestli jo, nepříjde vám to trochu nefér vůči pohodářům s gamepadama? :bash:

Ani ne, každý svého štěstí strůjce - oni si je přece můžou pořídit taky, a když ho nemají, je to jejich boj - i když já jsem taky příznivce Joypadu ... A mimoto, dle mého je to hodně dobrá investice, hned bych do toho šel, jenže teď mám v peněžence trošku vyprahlo ... ( SORRY ZA OT :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jde vůbec hrát FPS hry online s tou klávesnicí a myší? jestli jo, nepříjde vám to trochu nefér vůči pohodářům s gamepadama? :bash:

No říká se, že jediná hra která se s tímhle dá hrát docela dobře je Halo a ostatní jsou děs a hrůza... oproti lidem s gamepadem máš ještě nevýhodu :)

Jinak i u toho Halo když někdo umí dobře na gamepadu, tak borce s myší a klávesnici bez problémů rozbije. A že je fakt snadný se na gamepadu naučit hrát dobře. Já bych ho teda neměnil... nedokážu si představit jak bych ležel na posteli a hrál s myší a klávesnicí :cheesygrin:

Nic pohodlnějšího a intuitivnějšího než gamepad xka jsem nikdy v ruce neměl (co se týče her)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to sice dobrej vynalez ale co to.Kdyz si chci zahrat s mysi a klavesnici tak si sednu k pc ale xbox ke konzole a hlavne ten pozitek je vtom ze budu hrat na gamepadu a ne na mysi a klavesnici,to pak neni vono.A vubec ze si k tomu budu sedat ke stolu,misto toho abych si krasne lehnul a hral.Jinakk sorry na OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No říká se, že jediná hra která se s tímhle dá hrát docela dobře je Halo a ostatní jsou děs a hrůza... oproti lidem s gamepadem máš ještě nevýhodu :)

nesmysl. To ovládání je rychlý jako na PC takže ostatní docela hustě podrtíš - třeba v COD4. Není ani potřeba si nějak zvykat, po 2-3 mapách to máš v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky uvazuji nad koupi te masinky...uz jen ze tam muzu pripojit pomalu cokoliv...ovladac od ps2, jaky koliv volant,myse,klavesnice...luxus...

pockam na vejplatu a kupuju,dratovej ovladac mam :)...

je sice hezke jak tu rikate naucte se hrat FPS na joypadu...ja jsem si na to zvyknul...ale to jen v singl...tam je casu dost na zamireni...ale rozhodne si nedokazu predstavit hrat online na joypadu ....mysi najedu rovnou tam kam chci ...s ovladacem je to nepresny....a pomaly...klavesnici a mysi se nemuze ovladac nikdy vyrovnat...

a nevim proc bych se mel krcit u stolu...klavesnici s mysi normos soupnu taky do gauce postele a nevim kam vsude...jinak FPS se zrovna ani moc dobre nehrajou z postele..me aspon ne...potrebuju mit vse hned na ocich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toto je neustálí boj mezi gamepadama a klávesnicí mě to příjde na gamepadu lepší už jen v tom že mám všechno při ruce a k ovládání mi stačej 2 prsty na obou rukách kdežto na klávesnici pomalu všechny akce ovládáš levou rukou pravou jen střílíš a zaměřuješ kdežto levou se skrčuješ běháš skáčeš plížíš se používáš například nůž a nevím co ještě a to mi příjde nepohodlný a myslím si že držení gamepadu je i zdravější než mít pořád zkrčený prsty berte to jako můj názor. A aby to nebylo ot tak mi ta mašinka příjde drahá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky uvazuji nad koupi te masinky...uz jen ze tam muzu pripojit pomalu cokoliv...ovladac od ps2, jaky koliv volant,myse,klavesnice...luxus...

pockam na vejplatu a kupuju,dratovej ovladac mam :)...

je sice hezke jak tu rikate naucte se hrat FPS na joypadu...ja jsem si na to zvyknul...ale to jen v singl...tam je casu dost na zamireni...ale rozhodne si nedokazu predstavit hrat online na joypadu ....mysi najedu rovnou tam kam chci ...s ovladacem je to nepresny....a pomaly...klavesnici a mysi se nemuze ovladac nikdy vyrovnat...

a nevim proc bych se mel krcit u stolu...klavesnici s mysi normos soupnu taky do gauce postele a nevim kam vsude...jinak FPS se zrovna ani moc dobre nehrajou z postele..me aspon ne...potrebuju mit vse hned na ocich...

to je blbost co tu rikas i v multiplayeru muzes poradne a rychle zamerit, jen kdyz se to naucis :roll: a pak je to 100xucinejsi jak na mysi, na tom to opravdu umi kazdy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je blbost co tu rikas i v multiplayeru muzes poradne a rychle zamerit, jen kdyz se to naucis :roll: a pak je to 100xucinejsi jak na mysi, na tom to opravdu umi kazdy...

hral si nekdy counter strike, enemy territory? nauc se to na jopadu, pak si ho pripoj k pc a pripoj se do hry a pak pis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hral si nekdy counter strike, enemy territory? nauc se to na jopadu, pak si ho pripoj k pc a pripoj se do hry a pak pis..

myslim ze by to slo v pohode a krome toho treba csko hraju 3 roky a prijde mi ze ty hitboxi stejne trefis jen nahodne tak jako kdyz se podivas jak strilis tak to lita vsude kolem nemluvim o fullautu ale i o davkach.a myslim ze mys a klavesnice vs joypad je to vyrovnany a nejlepsi je umet na obou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je blbost co tu rikas i v multiplayeru muzes poradne a rychle zamerit, jen kdyz se to naucis :roll: a pak je to 100xucinejsi jak na mysi, na tom to opravdu umi kazdy...

he tak mi pripada ze jsi snad nikdy nehral FP s mysi :)...mys nemuze v tomhle pripade joypad plne nahradit....mys je na FP jak delana...okamzite mam namireno tam kam potrebuju...u joypadu proste musis chvili pockat nez ti tam kurzor dojede....nehlede na presny zamireni...ano muzu si zvysit citlivost...ale ale stejne to nebude tak rychle jako s mysi a nikdy tak rychle nezamiris potrebny cil....

fakt by stalo za to si dat nakou hru na pc po netu jestli...pripojte si joypad k pc a dame treba cs, Q3, ci cokoliv jineho :) bych chtel videt jak s joypadem bude hrat nekdo q3 pro mod :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak, nějakej analog nemůže nahradit myš...Vy si myslíte jaký jste frajeři na joypadu, ale kdyby jste hráli proti nějaký lamě s myší třeba CS, tak by na tom byla líp než vy....Kdybych já hrál s myší CS proti někomu kdo má joypad, tak si myslím že by mě ani jednou nedal...a kdyby jo, tak by to byla spíše náhoda. Snad to nezní namyšleně, ale myslím si to že by to tak bylo...

Jinak k tý redukci, podle těch videí na youtube, si myslím že ta myš připojená k xku přes tu redukci, se nebude ovládat tak jako myš na pc, určitě to nebude stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu