Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

INTERNET od O2 zrychlí ze 2Mb/s na 8MB/s zadarmo


white

Recommended Posts

Nvm teda, ale známí mají nějakej NoName a O2 tv jim jede krásně. Jenže vůbec o2 TV je dost nahovno. Pustíš si TV a na netu se prakticky nehneš nehledně na to když tam jedeš některý programy HD. Takže já Televizi vidím spíš na satelit+nějakej czech balík...

btw. předplatný vyloženě nemám, ale občas to táta přitáhne domů a tohle m\alím dokonce je 2/09 xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dutch akorat v casopise chip psali ze obecny adsl2+ router zvlada o2 tv coz je blbost museli jsme domů kupovat ten jejich sr*č.

offtopic: jestli mas predplatne prisel ti chip 2/09

jinak nam bezi net od o2 7175kbps a up 516kbps

Obecný adsl2+ router lze použít, musí ale umět funkci multi-PVC. Pokud ne, tak nelze provozovat internet a televizi současně (buď internet, nebo televize)

A něco k tématu:

Pokud je tu někdo, komu ještě nebyla navýšena rychlost, a zároveň má modem ZyXEL P660RU-T3, doporučuji kontrolu verze firmware. Je potřeba, aby byla verze V3.40(ALM.0). Pokud ne, doporučuji upgrade. Mě to ušetří práci a vám starosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecný adsl2+ router lze použít, musí ale umět funkci multi-PVC. Pokud ne, tak nelze provozovat internet a televizi současně (buď internet, nebo televize)

A něco k tématu:

Pokud je tu někdo, komu ještě nebyla navýšena rychlost, a zároveň má modem ZyXEL P660RU-T3, doporučuji kontrolu verze firmware. Je potřeba, aby byla verze V3.40(ALM.0). Pokud ne, doporučuji upgrade. Mě to ušetří práci a vám starosti :)

a k cemu to je presne lepsi? co mi to pomuze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,kolik stojí internet(karta nebo přenosnej modem) Do notebooku a jakej je nejlevnější?Chci si koupit asus eee tak jen na ty ceny potřebuju taky net..xD

Nejvyhodneji te prijde si aktivovat GPRS/EDGE net na vodafone, ci o2 simkarte (klidne predplacence) a pak se pripojovat pres mobil pres bluetooth. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kravitch: pri uploadovani firmwaru mi to napsalo: Firmware upload error!

The uploaded file was not accepted by the device. Please return to the previous page and select a valid upgrade file. Click Help for more information.

a kdy je dalsi zrychleni?

Zkus firmware stáhnout znovu. To jsi ale asi zkoušel. Proveď reset modemu do defaultu (Drž tlačíko RESET po dobu cca 15 s), a zkus znovu. Pokud se nedaří nahrát firmware opakovaně a po navýšení nebude modem schopný synchronizace, bude potřeba jiný modem. Lze domluvit na lince technické podpory.

Kravitch já ten návod nepochopil :-)) protože když dam http://10.0.0.138 tak nic

10.0.0.138 je adresa webového rozhraní modemu, který má tuto IP adresu defaultně. Je možné, že ji máš změněnou na jinou síť. Pravděpodobně na 192.168.x.x. Ověř nastavení TCP/IP, a IP adresu výchozí brány použíj namísto 10.0.0.138. Pravděpodobně nebude souhlasit i heslo. Pokud je modem dodán od O2, resetem do defaultu by jsi měl uvést modem do stavu, tak jak je v návodu.

je divny ze kdyz dam tel. c. na zrychlujeme.cz, tak mi to napise ze cislo neexistuje...:(:(

V jakém tvaru ho zadáváš? Devítimístný tvar bez mezer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu