Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Firmware :((


Semtam

Otázka

Dobrý den(večer) všem, v první řadě bych se chtěl omluvit všem které nase.u tím že tu budu psát opět o tématu zde mnohonásobně probíraném, ale.... v půlce září si chci pořídti PSP Slim, jenže jak čtu různé články na fóru i mimo něj, tak začínám mít velké bobky z firmwaru který by měl být v onom PSP. Nyní k otázce... Jak zjistím firmware?

Pochopil jsem že u FAT to šlo přečíst z krabice, ale vzhledem k tomu že jsem našel pouze poslední písmeno L = 2.71, tak mám strach abych když už tam to písmeno bude třeba "P" ať už to není 4.xx (no prostě to co nejde falshnout)

Dál jsem se dočetl že to zjistím až z menu, což mi už po koupi bude k ho.nu

No a tím pádem vyvstává otázka, jestli někdo víte jak to lze ještě před koupí zjistit, budu vám všem moc vděčný za každou i negativní odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rozbalit si ho a nechat si ho v obchode odzkouset;) takhle jsem nakoupil sve PSP Phat v datartu a sami ho pripojili na AC adapter a odzkouseli;)pucuili mi ho do ruky at vyzkouseim atd;) takze staci pak najet do Systen setngs a kouknout se;) nwm jestli to udelaj i ted;)

Ale pozor...Desku timto zpusobem nezjistis;) jestli to je neflashnutelna TA-088 v3;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemusis se uplne bát, jelikoz mas starost o firware, tak nejspis chces hry hrat zadarmo a tak se neboj: Kup si to (dej si pozor na zákl. desku TA-088v3, jelikož ta zatím není hacknutá) a pak si najdi zde na foru Mapu Flasheru a na te si najdi nekoho k tvemu bydlisti nejblizsimu a ten ti to hackne a tak ti tam CFW (Custom FirmWare, což je vlastně hacklý FirmWare) a ten ti vše vysvětlí, jak spouštět ISO a Home Brew hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jenom pokud bude přímo z obchodu 4.05 - 99% šance na ta-082 v3 ;) ...jinak kdyby měl flashnutelnou desku s 4.05 tak to samozřejmě jde ;)

Semtam - na krabici by mělo být datum výroby ne ? tak podle toho by se to nejspíš dalo

teku, a nevis jak zjistit zakladni desku primo v PSP, to se asi neda co?... A hele myslis ze budou vydavat PSP-3000 rovnou s FirmWarem 4.05? Ja doufam ze ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
teku, a nevis jak zjistit zakladni desku primo v PSP, to se asi neda co?... A hele myslis ze budou vydavat PSP-3000 rovnou s FirmWarem 4.05? Ja doufam ze ne :(

1) da, pomoci HB aplikace PSP Ident (ci tak nejak - viz. psp.novinky.org) - v orig. PSP to nepoznas

2) proc ti porad jde o ten 4.05? Ten jde flashnout normalne, zatim nejde flashnout TA-088v3, firmware jde flashnout klidne 5.10..

3) pochopitelne, ze tam bude 4.05+ - spise vetsi, pochybuji, ze nevydaji spolecne s PSP-3000 novy FW.. rozhodne tam ale nebudou davat starsi FW, proc by tam asi davali 4.01?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele borci, díky moc za odpovědi, hlavně mě potěšila ta s tím obchodem a přímo si to vyzkoušet... no šlo mi o to, že jsem se dočetl (jak tu psal jeden z moderátorů) že právě TA-088v3 je s 4.05 firmwarem a podle firmu taky poznám "snad" o jakou desku jde.

Jinak s tím date výroby je to taky super, opravdu moc všem díky

Ještě poslední otázečka... Od kdy se tam rvou ty bebilní TA-088v3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu