Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry


Zdeny810

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Takže když to mám hotový ty složky a dám do toho tu hru a při spouštění hry mi to napíše:

The game could not be started

(80020321):blink::cry::?:ziped::roll:

jak uz to tu bylo v menu na psp musis zmacknout SELECT a v UMD ISO MODE nastav SONY NP 9600 nebo nak tak a spust hru melo by to jit jo a doufam ze mas psp flashnuty!???:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže když to mám hotový ty složky a dám do toho tu hru a při spouštění hry mi to napíše:

The game could not be started

(80020321):blink::cry::?:ziped::roll:

Hele mas CFW??? Jestli jo tak ZMACKNI SELECT A NASTAV UMD ISO MODE NA M33DRIVER nebo SONY NP9660... Jestli nemas CFW tak napis na ICQ:302-627-860 nwbo mobil: 602668996

EDIT: ooh sry 8-marila-8 byl/a rychlejsi xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PSP flashnutý mám.A mám software 4,01 a myslíte že by to mohlo bejt tím?:?

To bych neřekl zatím jsem nedostal ani jednu sížnost na 4.01 jak už se tu psalo skus zmáčknout select a skus to nastavit následovně

CPU CLOCK XMB-Default

CPU CLOCK GAME-Default

USB DEVICE-Memory Stick

UMD ISO MODE-Sony NP9660 nebo M33 Driver

ISO VIDEO MOUNT-NONE

Já to tak osobně mám a nedělá mi to problémy:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PSP flashnutý mám.A mám software 4,01 a myslíte že by to mohlo bejt tím?:?

Tak to pravdepodobne flashnuty nemas... (Pro overeni dej SETTINGS-SYSTEM SETTINGS A SISTEM INFORMATION a napis co mas napsany vedle SYSTEM SOFTWARE)...

EDIT:Jezis ja sem ale kua pomalej xD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

koukam tobe nejde nic tak skus vlozit do psp umd a ted zapni hru nebo koukni do tutorialu a mrkni na nastaveni recovery a nebo se koukni jestli mas vytvoreny vsechny slozky v memory jak to ma byt nwm jak to presne je koukni se do tutorialu musis tam mi t GAME150 GAME ISO a t d .. . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu