Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3


blbena

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pravděpodobnější cesta k pirátsví vede skrz HDD na které hodíš image PS3 hry.BlueRay vypalovačku hned tak někdo mít nebude,takže schudnější se zdá být ona první možnost.Jinak PS3 hry samy o sobě budou podporovat uložení hry na HDD,kdy se tím bude krátit loading čas(v mechanice,ale stejně disk bude muset být).... Docela by se mi líbila myšlenka,kdy by PS3 piráty fungovali na zpusob PSP, kdy na HDD by se nahrála iso hra PS3 a přes nějaký loader (UMDemul, Devhook atd.)na PS3 hrály :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravděpodobnější cesta k pirátsví vede zkrz HDD na které hodíš image PS3 hry.BlueRay vypalovačku hned tak někdo mít nebude,takže schudnější se zdá být ona první možnost.Jinak PS3 hry samy o sobě budou podporovat uložení hry na HDD,kdy se tím bude krátit loading čas.....

Pěkná "cesta" pro piráty, zajímalo by mne jestli to byl od Sony marketingový tah, mají o svojí ochraně pocit, že je neprolomitelná a nebo něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To UnholyU:Až se tvůrci her plně seznámí s možnostmi PS3, tak se objeví opravdové herní perly(ikdyž nějaké si troufám typovat už dnes:Metal Gear Solid4,Heavenly sword,Devil May Cry4, Motorstorm atd.), začátky jsou začátky... X-box360 je na trhu nějaký ten pátek, tak vývojáři ví co a jak udělat aby to vypadalo dobře...Tohle prostě nyní nejde srovnávat, to uvidí až čas...Všichni jsou udělaní ze hry Gears of Wars na X-box360 (se ani nedivím),ale i na tuhle hru se muselo nějakou dobu počkat,je jasné,že nějakou tu dobu trvá něž se vývojáři seznámí s konzolí,aby nám pak předvedli herní skvosty typu GOW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neprolomitelná rozhodně není (blueray), když ji dokázal jeden človek během 8 dnů prolomit...viz. http://www.novinky.cz/internet/hardware/pirati-slavi--hd-dvd-a-blu-ray-je-mozne-zkopirovat_105359_uqa6b.html

Něco o prolomení jsem možná, že už četl, spíše mi přijde, že to tak trochu Sony na začátku "nakopne". Přeci jen tento rok šli hodně do mínusu než-li očekávali (omlouvám se, minulý rok - 2006) a PS3 začali prodávat ještě pod cenou, aby "nachytali" co nejvíce lidí - se ztrátou na zisku v začátcích (cca půl - rok?) - a získali "jisté" zákazníky.

EDIT: Nebudu počítat skální fanoušky Playstation(u).

Jinak ke hrám na konzoly co u mne patří mezi velmi očekávanou hra - sice konzolu nemám a nejspíš mít nebudu (PC mne vyjde nakonec i za 50k llevnější :)) - Assasin's Creed (jsem nadšen, že se rozhodli pro konverzi pro PC a doufám, že se povede :)).

p.s: Gears of War je -silným - lákadlem díky možnosti ukázat čeho je už X360 schopná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neprolomitelná rozhodně není (blueray), když ji dokázal jeden človek během 8 dnů prolomit...viz. http://www.novinky.cz/internet/hardware/pirati-slavi--hd-dvd-a-blu-ray-je-mozne-zkopirovat_105359_uqa6b.html

Něco o prolomení jsem možná, že už četl, spíše mi přijde, že to tak trochu Sony na začátku "nakopne". Přeci jen tento rok šli hodně do mínusu než-li očekávali (omlouvám se, minulý rok - 2006) a PS3 začali prodávat ještě pod cenou, aby "nachytali" co nejvíce lidí - se ztrátou na zisku v začátcích (cca půl - rok?) - a získali "jisté" zákazníky.

EDIT: Nebudu počítat skální fanoušky Playstation(u).

Jinak ke hrám na konzoly co u mne patří mezi velmi očekávanou hra - sice konzolu nemám a nejspíš mít nebudu (PC mne vyjde nakonec i za 50k llevnější :)) - Assasin's Creed (jsem nadšen, že se rozhodli pro konverzi pro PC a doufám, že se povede :)).

p.s: Gears of War je -silným - lákadlem díky možnosti ukázat čeho je už X360 schopná.

Tak konzoli sice prodají pod cenou,ale zase se jim to vrátí na hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam tiez v plane uz mam takmer nasetrene vsetky money a kupim 60GB verzu rozhodne :)

ale inak je pravda ze zatial tam nie su bohvieco hry imho, resistance je tuctova fps

Tak určitě u každý nový konzole se vyplatí chvíli počkat co se z toho vyvine. Jinak na ps3 určitě budou nějaký custom fw který umožní hrát isa.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neprolomitelná rozhodně není (blueray), když ji dokázal jeden človek během 8 dnů prolomit...viz. http://www.novinky.cz/internet/hardware/pirati-slavi--hd-dvd-a-blu-ray-je-mozne-zkopirovat_105359_uqa6b.html

Něco o prolomení jsem možná, že už četl, spíše mi přijde, že to tak trochu Sony na začátku "nakopne". Přeci jen tento rok šli hodně do mínusu než-li očekávali (omlouvám se, minulý rok - 2006) a PS3 začali prodávat ještě pod cenou, aby "nachytali" co nejvíce lidí - se ztrátou na zisku v začátcích (cca půl - rok?) - a získali "jisté" zákazníky.

EDIT: Nebudu počítat skální fanoušky Playstation(u).

Jinak ke hrám na konzoly co u mne patří mezi velmi očekávanou hra - sice konzolu nemám a nejspíš mít nebudu (PC mne vyjde nakonec i za 50k llevnější :)) - Assasin's Creed (jsem nadšen, že se rozhodli pro konverzi pro PC a doufám, že se povede :)).

p.s: Gears of War je -silným - lákadlem díky možnosti ukázat čeho je už X360 schopná.

Tak konzoli sice prodají pod cenou,ale zase se jim to vrátí na hrách.

Ziskovou se stane konzole(plus hry) až během tohoto roku - doufá Sony ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závidím EvilStovi a Plackovi...mít PS3 doma tak nechodím do školy..:P

ale určitě někdo jako D_A udělá že se budou moct hrát ISO hry , když je hodíš na HDD...

už se těším na březen (nebo kdy ma vyjít PS3)...:P

mám něco našetřeno a tata mi něco doloží...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

interspar najdete urcite podle toho kde budete ale kdyztak se poptate no kazdy zlinak vas tam navede ale je tam urcite ale asi fakt jen na tu ukazku nevim a ti lidi co ho nasli pod stromkem se docela dost maj ale ja osobne bych ho nejak usilovne nechtel a kdyby jo tak ho mam levnej od kamosa oni furt nekame jezdi a ps2 el taky driv nez se zacala prodavat a misto za 15000 ji mel za 5000 takze ta ps3 by vysla tak treba kole 8000 nebo 10000 ale sak to znate amerika a tak rozvojove zeme je to proste levnejsi vsude nez v CR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To UnholyU:Až se tvůrci her plně seznámí s možnostmi PS3, tak se objeví opravdové herní perly(ikdyž nějaké si troufám typovat už dnes:Metal Gear Solid4,Heavenly sword,Devil May Cry4, Motorstorm atd.), začátky jsou začátky... X-box360 je na trhu nějaký ten pátek, tak vývojáři ví co a jak udělat aby to vypadalo dobře...Tohle prostě nyní nejde srovnávat, to uvidí až čas...Všichni jsou udělaní ze hry Gears of Wars na X-box360 (se ani nedivím),ale i na tuhle hru se muselo nějakou dobu počkat,je jasné,že nějakou tu dobu trvá něž se vývojáři seznámí s konzolí,aby nám pak předvedli herní skvosty typu GOW.
Gears of War-žádná sláva.Z hlediska hratelnosti je spousta lepších her! Je to tmavé,nepřehledné a občas i zmatené!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závidím EvilStovi a Plackovi...mít PS3 doma tak nechodím do školy..:P

ale určitě někdo jako D_A udělá že se budou moct hrát ISO hry , když je hodíš na HDD...

už se těším na březen (nebo kdy ma vyjít PS3)...:P

mám něco našetřeno a tata mi něco doloží...:D

Není co závidět.X 360 mi leží asi 14 dní bez pohybu a PS3 to samé! Jen na ně sedá prach.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závidím EvilStovi a Plackovi...mít PS3 doma tak nechodím do školy..:P

ale určitě někdo jako D_A udělá že se budou moct hrát ISO hry , když je hodíš na HDD...

už se těším na březen (nebo kdy ma vyjít PS3)...:P

mám něco našetřeno a tata mi něco doloží...:D

No Sony se chvasta, ze vyuzije plne kapacitu Blu-Ray disku, tak sem zvedavej jak budes stahovat 25GB iso :)

No a na ten breznovej launch sem hooodne zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závidím EvilStovi a Plackovi...mít PS3 doma tak nechodím do školy..:P

ale určitě někdo jako D_A udělá že se budou moct hrát ISO hry , když je hodíš na HDD...

už se těším na březen (nebo kdy ma vyjít PS3)...:P

mám něco našetřeno a tata mi něco doloží...:D

No Sony se chvasta, ze vyuzije plne kapacitu Blu-Ray disku, tak sem zvedavej jak budes stahovat 25GB iso :)

No a na ten breznovej launch sem hooodne zvedavej.

No Resistance má přes 20 GB.(a kolik lidí má na tohle rychlý WEB-neomezeně?)A na ten březen jsem taky zvědavý.Spíše bych to viděl na podzim 2007.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázečka , je lepší kupovat tu dražší verzy, která se liší pouze s wifi připojením a větším HDD, kdy HDD je klasik 2,5 palc., tudíž se dá vyměnit za jakýkoliv a to wifi, doma stejně vyuzívám klasiku ne wifi připojení leda,že by moje PSP komunikovalo s PS3, ale to by muselo alespoň fungovat na uctihodnou dálku jinak to nemá smysl no možná PSP jako gamepad ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu