Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční 8GB karta pro PSP - rady?


El Matador

Otázka

jj chlapci..vim ze to sem nepatri, ale je to akutni...jenom at mi nekdo poradi, zejtra si to klidne smazte, pac budu 14 dni pryc... jedu do haje a tam samozrejme potrebuju i PSP

DUVOD PROC SEM V KRIZI?

nasledujici...koupil sem si 8 GB kartu a 14 dní ji noproblemově používal...včera sem ale mazal nakej vobrazek a rikal si, proc se maze tak dlouho...nechal sem to 10 minut a pak sem si rek dost...chtel sem vypnout psp ale to neslo...tak sem vytah a zatah baterku, zapl psp a najednou...karta se nacita 5 minut a pak mi rika, ze tam mam volny 0 kb...tak ji v psp naformatuju ale problém přetrvává...když ji dám do čtečky, abych ji naformátoval v kompu, píše to,

Žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O

nvm co to znamená...dyt tohle se zobrazuje pouze u DVDcek...fakt nvm co to je...reklamovat ji ted nestihnu a na ty dovoleny chcipnout nehodlam :cry::cry:

pomozte mi...(nejsem noob) ale rychle chlapci...vim, že tohle je jediný místo, kde mi může někdo poradit...sry admini za spam, ale fakt nemůžu jinak (myslim, že kdyby sem to dal do help, tak mi tam dneska nikdo nestihne poradit)

zejtra to klidne presunte nebo smazte...dik za odpoved...sem fakt v P**ELI:cry::cry::cry::cry:

lol--stejne je to v help...tak nic no ...snad nekdo odpovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zkus si sehnat mspformat.exe a preformatovat to tim... ten program se daval ke starsim Despertar cemertrino

EDIT: Pokud nepomuze ani to tak je karta KO

jj...thx zkusim to...pak napíšu..dík ale za rady...:roll:

hm...tak asi myslim, že je karta KO..zkusil sem snad už všechno :( :(

Pokud karta nejde zformatovat v PC tak je zkratka vadna a budes ji muset reklamovat.

Nazev topiku "Pomóc" jsem ti raději upravil;-)

jj..souhlasim se zmenou jmena topicu :)...ja jen, ze sem byl v uplny riti a este sem :(

EDIT: POVEDLO SE...POVEDLO..CEKAL SEM PUL HODKY NA FORMAT A PAK SEM DAL ANO V PC A POVEDLO SE...DIKY LIDI...STE ZLATÝ...MUILUJU TOHLE FORUM :) :)

MILUJU TE METUJI A ICE22222..SEM VAŠIM DLUŽNÍKEM :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu