Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HELP Menu


Fawkes

Otázka

Recommended Posts

  • 0
hmm tak na to prdim, zas tak po originalnim thematu netoužim :D najdu si proste jiny tema ktery se mi bude libit vic nez tohle...

i tak se to da vyresit:) takze asi tak:) muzes to vyresit i tak ze si stahnes CXMB a budes nacitat CTF schemata... ale jakmile CXMB deaktivujes tak tam zas budes mit toto cos tam mel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ti rikam... jestli mas chces komplet vse predelat tak si stahni CXMB z mojeho podpisu... cele menu se ti uplne predela

už se to zkoumá a stahuje :) díky moc

pls mohl by jsi mi to trochu vysvetlit? jako podrobněji co to dela... thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pardon že to řešim ještě tady ale mam dalsi problem... cxmb theme... delam to podle tohoto navodu:

[b]Instalace LITE verze:[/b]

[list]
[*]překopírujte adresář [b]CXMB[/b] do rootu MS (ms0:/ CXMB /)
[*]pokud již používáte jiné pluginy, upravte soubor [b]vsh.txt[/b] v adresáři ms0:/ seplugins / vložením řádku:

ms0:/cxmb/cxmb.prx
[*]pokud je CXMB váš první plugin, zkopírujte adresář [b]seplugins[/b] do rootu MS (ms0:/ seplugins /)
[*]zkopírujte [b]CTF téma[/b] do adresáře ms0:/ PSP/ THEME /
[*]restartujte PSP a v [u]Recovery menu [/u]aktivujte [b]cxmb.prx[/b] plugin
[*]nyní můžete téma nainstalovat
[/list]
[b]Instalace CTF témat:[/b]

[list]
[*]Témata (soubory s koncovkou .CTF) nakopírujte na MemoryStick do adresáře PSP / THEME /
[/list]

Jenže je tu problem... sice ten plugin funguje a v rec. ho zapnu ale potom už nenajdu žadny tema na vyběr co jsem si vložil do PSP/theme/

víte co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem se na to ani nedival kdyz pred tim psals ze stahujes temata odeme z topicu... zkontroluj si jestli mas primo na karte slozku CXMB a v ni CXMB.prx... mozna mas ve vsh jen pridany radek, ale prx umisteni mas napsane na jine misto, nez ve skuternosti je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu