Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Asus eee Fan Thread...


:.Dragunov.:

Recommended Posts

Cau lidi jaksi jsem si vymazal z Asusa Linuxy a nejdou me tam nainstalovat Xpcka...

Tak sem si z krabice od asusu vytahl ten manual + to Obnovovací CD v1.0...

Strcim CD do mechaniky, stracim do USB 1gb flesku (podle navodu), obejvi se me menu CD a dam Nastroje=>Nastroj ASUS Linux USB Flash Utility...

Vyskoci me okno kde dam moznost ''Zkopitovat bitove kopie Asus Eee PC na jednotku USB flash, tak aby byla spusteci'' a dle navodu kliknu Spustit...V tu chvili me vyskoci hlaska co je na vlozenem obrazku pod textem...

Nechapu to proste vse delam jak mam a porad to haze tu chybu ze neni vlozeno CD bo co...

Zkusil sem resetnout PC, naformatovat USB ale porad to haze chybu...Nevite prosim co s tim :(

Diky moc...1000 pts poslu za vyreseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo tak problem jedna vyresen :dozey: Stacilo vymenit CD ale taky to mohli napsat do navodu nebo trochu presneji do ty hlasky...

Aspon me poradte s tou mechanikou :( 300kc bych za to klidne dal jen aby me ji Asus 701 vzal a mohl si bez problemu nainstalovat Xpcka...

Poradte prosim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:.Dragunov.: hele prosimtě otomhle notebooku hodně uvažuju xhtěl bych ho mit na net a tak ale to by mě uplně nestačilo dou tam rozběhnout GTA SA aspon na nejměnší detaily? nezkoušel si to diky za odpovědět...

podle eeeuser jede na 800x480 minimum detaily celkem v pohodě , když si tam nahodíš novej driver s astray 1.3.7 tak by to mělo jít i na nižší rozlišené tak by to mělo jede celkem bez seků ... jednou jsem san andreas zkoušel nevim proč ale vždycky se mi to seklo těsně před konce načítání... nevim ožná jsem měl špatnou verzi... ale o tý doby jsem neměl možnost to vyzkoušet ... jinak jsem na tom rozjel vuplně v pohodě SW jedy knight jedy academy (nebo jak se to píše xD)

hry co mám vyzkoušený jsou tady

http://eeecz.byethost2.com/phpBB3/viewtopic.php?f=48&t=17&sid=5f770d41c9e50be65629b26f5ff230af

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajaj az ted sem si vsiml ze jsem nedal odkaz na tu USB mechaniku :D

Je to tato:

http://www.ivaka.cz/I-O/OEM/acbo4340v-welland-me340u2fl-externi-box-5.25-quot-ide-usb2.0-1394a-alu.asp?

Nacetla by me teda CD s Xpckama?Diky

youtube je tehle instalaci s ext. mechanikou plny a myslim ze by nemel byt problem nevim duvod proc by to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší by bylo, kdybys oba vidět na živo. Já chtěla bílý, ale jak jsem ho uviděla, tak okamžitě jedině černý - prostě ta bílá je taková divná - je to stašně vidět že je to plast. Vypadá to celkem špatně 1000h v bílé - taková jakoby matná barva, prostě je to divné a to mám bílou ráda a mám bílé skoro vše co se dá (psp, nintendo ds). Není to čistá bílá jak psp, je tam jakoby nějaká příměs další barvy. Ale zkus se na to někam jít podívat, třeba se ti líbit bude. Ale osobně za sebe fakt říkám ber černou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ja si kupuju asus eee 904hd

s dovodu ze ho budu potrebovat do budouci skoly

navic je to hezkej kousek co je v cechach k sehnani opravdu minimalne

navic ma HDD

Zrovna v hlavní prodejně asusu (hlavní dovozce/předváděcí prodejna) ho mají. I skladem. Pokud bys nechtěl dovoz ale koupit přímo se zárukou, tak tady máš jen takový tip, kde ho mají.

http://www.asus.as/inshop/katalog/NB-EEEPC904HD-BL.html

Jinak samozřejmě je to jen rada, pokud by ses rozhodl kupovat v čechách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám 1000h v černé barvě :)

Chci se zeptat, když bych si nainstaloval k woknám ještě linuxe, jak by se to porvalo? Nebylo by to moc pomalý?

EDIT: Ještě něco...když připojim Ext. hadr ( WD 500g My Book ) k EEEčku, tak si nemůžu z něj nic zkopírovat ani pustit, furt to háže nějakou chybu ( ale u pc je to v pohodě ), nevíte co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Hele je nějakej software na 1000H, kterej dokáže, aby si grafika brala víc z RAMek? A jestli ne, tak když si koupim 2Gb RAM, zvýší se mi grafika sama?

Ahoj! Jsem tu nový, tak kdyžtak sorry, jestli cokoli porušuju, OK? :-)

Každopádně, pokud si koupíš větší RAMku, grafika se Ti sama nezvýší. Na druhou stranu, o problematiku zvýšení grafický paměti jsem se chvíli zajímal a přišel jsem na pár věcí.

1) na stránkách Intelu jde stáhnout novej ovladač grafiky:

http://downloadcenter.intel.com/Product_Filter.aspx?ProductID=2102

Vaší verzi zjistíte po stisknutí CTR+ALT+F12 -> Info -> Driver version. Já koupil 1000H teprve před dvěma týdny a přesto měl verzi 6.14.10.4906. Teď už je 4926. Nevím, jaký jsou mezi nima změny, ale lepší je mít to novější, ne?

2) defaultně má grafika 1000H max paměť 128MB. Žejo? Vysvětlí mi tedy někdo tu tabulku přibližně v polovině téhle stránky?!

http://www.intel.com/support/graphics/sb/CS-029090.htm

Píšou tam, že u W XP by paměť měla jít rozšířit až na 224MB! A 75% mi přijde docela rozdíl! Tak jsem hledal dál a zjistil, že by se to mělo nějak nastavit v BIOSu, ale že ta funkce je zpřístupněná jen pro nějaký určitý modely notebooků. V eee ji nemůžu najít. Znamená to teda, že jsme prostě provařený? Že máme v netbooku grafiku, kterou nemůžeme úplně využít? Nemá někdo BIOS, kde by ta funkce byla? Nebo nemá někdo zkušenosti s nějakým alternativním BIOSem, který by ji umožňoval? Nebo se mám radši obrátit na asus.as?

Jo a ještě něco. Hraje tu nědo z přítomných Dotu? (resp Warcraft 3, Dota je "jen" mapa) ... A seká se vám to? ... Mně docela jo! :-(

Dík.

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) samozrejme je lepsi novy, kazdy novy driver zlepsuje kompatibilitu a celkove vykon grafiky (po sw strance pochopitelne)

2) co na te tabulce nechapes? Mas tam napsano kolik pameti muze mit jaky (graficky) chipset a kolik muze byt maximalne ve Vista a kolik ve Win XP. V te tabulce je MAX pamet, kterou muze byt osazen ten chipset.. Tzn. ze grafika jedou na jadru/chipu/chipsetu/technologii Intel® 945G Express .. je jedno jak to reknes, muze byt maximalne osazena 224MB, ale klidne muze mit jen 128MB, nebo 64MB - to uz zalezi na modelu - tam jsou napsane pouze preduktove rady... Nevim jak uz to jinak rict, snad mne chapes. Takze to znamena, ze vykon grafiky v eee nijak sw nezlepsis a neni nijak omezovana, jak tu pises..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu