Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Asus eee Fan Thread...


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kolik tak zhruba mi zbyde místa z těch 12gb v EEE 901? Xp sežere tak 2gb a dá se říct, že mi zbyde tak plus mínus 10gb? Nebo ještě něco dalšího bere místo? Pokud nepočítám vlastní nainstalované věci.

mě win zabírá něco kolem giga ... pak si připočítáš programy co musí fungovat i s vyndanou kartou(odpojeným externím hdd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, jak to tak čtu docela se mi i ten asus zamlouvá, jedná se mi spíš o školní využití, hry na PC nehraju ;)

pár tedy otázek:

u eeečka je standartně tedy Linux nebo Windows ?

pakliže by byl v eeečku windows, word, excel a prostě celý office normálně asi funguje že?

jak je to tedy s výdrží? Jaká je maximální výdrž při zapnuté wifi, psaním si každou hodinu něco do wordu a pod. (prostě si představte že máte mít notes 7 hodin ve škole a v kuse je zapnutý, vydrží to? )

jaký se tedy asi vyplatí koupit z té řady, když tedy bereme v úvahu, že to je hračka pouze do školy, na internet, na psaní zápisků do wordu, sem tam nějaká ta mp3, filmík a to je asi tak vše .. hry a náročnější operace s eeečkem nepřichází v úvahu ;)

to je snad všechno, kdyby náhodou, tak se zeptám :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, jak to tak čtu docela se mi i ten asus zamlouvá, jedná se mi spíš o školní využití, hry na PC nehraju ;)

pár tedy otázek:

u eeečka je standartně tedy Linux nebo Windows ?

pakliže by byl v eeečku windows, word, excel a prostě celý office normálně asi funguje že?

jak je to tedy s výdrží? Jaká je maximální výdrž při zapnuté wifi, psaním si každou hodinu něco do wordu a pod. (prostě si představte že máte mít notes 7 hodin ve škole a v kuse je zapnutý, vydrží to? )

jaký se tedy asi vyplatí koupit z té řady, když tedy bereme v úvahu, že to je hračka pouze do školy, na internet, na psaní zápisků do wordu, sem tam nějaká ta mp3, filmík a to je asi tak vše .. hry a náročnější operace s eeečkem nepřichází v úvahu ;)

to je snad všechno, kdyby náhodou, tak se zeptám :lol:

pokud si připlatíš litr navíc budeš mít win

jj mělo by to jet...

mě vydrží už jenom 2h :( (koupil jsem ho asi půl roku starý)

já bych bral 901 ... akorát velikost monitoru SSD disk(i když 1000 má taky SSD(teda aspon bude mít ... v čř jsem ho ještě neviděl) 12gb bohatě stačí + sd ... velikost přijatelná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 701 a jsem spokojenej dost hraju tam mmax red alert 2 nemám taktlej proak jedu na 630 ... s tou pamětí se tí dá když moc nestahuješ... všichni tady čumíte jen na velký čísla .. ale na co vám je 80/160gb kdyyž k tomu nemáte mechaniku a výkon taky není moc extra ...max na filmy

ja mam normal notebook a mam disk 250GB a mam tam mechaniku ale stejne ji nepouzivam normalne si vsechno co potrebuji stahnu z netu a bud si to necham na hdd nebo to smazu kdyby po me ikdo nechtel nic vypalit nebo bych nemusel nic instalovat z mechaniky napr ovladace nebo tak tak ji ani nepouziju nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavorka, díky za odpovědi :) každopádně ta výdrž mě tedy zatím odrazuje od koupi, nakonec, to už rovnou můžu do školy nosit stávající notebook :)

má někdo i jiné zkušnosti s výdrží ??

asus u Eee 901 udava az 8hod no pocitej o neco min jinak prosim vas mel jsem taky dotaz nejak jste me prehlidly v tom Eee 901 je 12GB SSD nebo je to nakombinovany jako u 1000 ze tam je 8GB SSD a 32GB flash

EDIT: Gecoch tenhle HDD neni spatny je od WD skvela znacka a brzo si ho asi poridim

EDIT2: nekdo kdo ma tedy Eee ptam se je tam antivirus nebo se musi stahnout popripade nainstalovat s CD pres Ext. mechaniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chtel bych se zeptat...Kamoska ze tridy ma Asusa eee (701)...V jedny tride kde obcas sme chytame z nejakyho panelakunezamcenej wifi signal takze v pohode...Ale funguje to jen nekdy...Nekdy se to napoji a je to rychli nekdy pomalu...Neexistuje nejakej vylepsovak (hardware, software) co by dokazal zvysit prijem toho wifi...Ze bych treba neco zapojil do USB a chytl bych lip signal :D

Sry za blbej dotaz ale bylo by to dobre vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chtel bych se zeptat...Kamoska ze tridy ma Asusa eee (701)...V jedny tride kde obcas sme chytame z nejakyho panelakunezamcenej wifi signal takze v pohode...Ale funguje to jen nekdy...Nekdy se to napoji a je to rychli nekdy pomalu...Neexistuje nejakej vylepsovak (hardware, software) co by dokazal zvysit prijem toho wifi...Ze bych treba neco zapojil do USB a chytl bych lip signal :D

Sry za blbej dotaz ale bylo by to dobre vedet ;)

jedně větší anténu...podle mě max kupit wifi do usb s větším dosahem ale fakt nevim estli j nějaké wifi které je lepší než to co je v Eeečku 701 bo tam je dost dobrý wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavorka, díky za odpovědi :) každopádně ta výdrž mě tedy zatím odrazuje od koupi, nakonec, to už rovnou můžu do školy nosit stávající notebook :)

má někdo i jiné zkušnosti s výdrží ??

mam 901 s Widlema... vydrz baterie: cca 4,5-5 hod filmy v kuse...

jeste sem cetl ze v nejaky testu psaly ze pri standardni praci (napr. WORD a kazdych 30sec. ulozeni) jim vydrzela 901cka 9h a 46m cemuz bych osobne skoro i veril...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele potřebuju poradit ... chtěl jsem přetaktovat moje Eeečko 701 ... 630mhz 1gb Ram xp

podle tohoto tutoriálu http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=9873&Itemid=84&limit=1&limitstart=6

ale mám tu jeden háček , na obrázku je PCI-E 266 ale já mám tam jen 133

setfsb.png

zkoušel jsem jít dál podle tutoriálu bez změnění tohoto čísla bohužžel pc se sekne a zrní obrazovka... potřebuju poradit jak to přetaktovat ...

zkoušel jsem to i programem eeeclock který je speciálně pro Eee(701) ale dělá to samý

nejsem přes PC dobrej tak potřebuju poradit jak na to xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych vedel ale taky bych se chtel prizivit jak pretaktovat svoji 901

obecna otazka take ale zni... ME TO VUBEC SMYSL ? zvysi se rychlost neceho tak aby to bylo znatelne?

zkus mrknout tady: http://beta.ivancover.com/wiki/index.php/Eee_PC

konkretne asi tady: http://beta.ivancover.com/wiki/index.php/Eee_PC_Benchmarks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych vedel ale taky bych se chtel prizivit jak pretaktovat svoji 901

obecna otazka take ale zni... ME TO VUBEC SMYSL ? zvysi se rychlost neceho tak aby to bylo znatelne?

třeba u 701 je to dost znatelné

EDIT: tak nakonec se mi to povedlo přetaktovat programem eeectl

znatelně rychlejší ve windows a du zkusit CS xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavorka, díky za odpovědi :) každopádně ta výdrž mě tedy zatím odrazuje od koupi, nakonec, to už rovnou můžu do školy nosit stávající notebook :)

má někdo i jiné zkušnosti s výdrží ??

Takže moje 1000h vydrží se zapnutou wifi a téměř pořád na netu - icq, skype, youtube, surfovaní a cca půl hodiny připojený mobil (který se tím nabíjel) 6hodin. Myslim, že je to naprosto super čas. S vypnutou wifi se klidně dostaneš na 8hodin - v kancelářských aplikacích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze se zapojuju do diskuze i kdyz nejsem vlastnik asusu eee :D ja jenom-na youtube sem videl ze se na tom da rozjet dobre Urban Terror-je to super freeware FPS hra tak snad na tom asusu pude...jinak ja co sem vidol tak je to silene mrnavej booocicek xD na to bych ani nevidol....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze se zapojuju do diskuze i kdyz nejsem vlastnik asusu eee :D ja jenom-na youtube sem videl ze se na tom da rozjet dobre Urban Terror-je to super freeware FPS hra tak snad na tom asusu pude...jinak ja co sem vidol tak je to silene mrnavej booocicek xD na to bych ani nevidol....

na youtube je spousty her co na tom rozjely i treba crysis hl 2 most wanted san andreas fakt hodne her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na youtube je spousty her co na tom rozjely i treba crysis hl 2 most wanted san andreas fakt hodne her...

asi sem zapomnel dodat ze Urban Terror neni narocnej na hw a ze je to pravdepodobny ze se to na nem da spustit....no tak to crysis a to ostatni bol samozrejme fake :D ale nevim,mozna ze ani ten UT na tom nepude no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crysis neni fake...Hru ma spustenou na nadupanym PC a obraz prenasi do Asuse eee...

Half Life 2 jede normlane na nejnizsim vsem...San Andreas nevim ale Vice City jede v pohode...

Most Wanted nevim...

jj na ten crysis jsem koukal ale je to prostě fake xD podvrh ...

EDIT: jinak kupuju asi hdd tak zkusim HL2 a wow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu