Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

internet problem


canava

Otázka

kdyz se napriklad pripojim na stranku meebo.com tak me to ukaze memory enough space neco takove a na jine strance to zas napise ze mam jit do settings a zapnout tam conserve memory na on tak sem to udelal a furt to pise . mista na karte mam 900mb volnyho tak nevim co stim diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ten topic o kterym povidas ten neni muj ale vim o nem resil se tam ten muj problem ale mel sem jeste jeden navic ... a tenhle topic sem zakladal z psp kdyz sem byl ve meste a zkousel poprvi internet na psp a afkima sem zrovna nemel na karte a tu stranku ebuddy sem jeste neznal ale uz si ji pamatuju takze dik v pondeli vyzkousim jestli funguje afkim a ebuddy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tekk radi nesmysly, kdyz uz, je to cache a meebo nejde kvuli jinym vecem.. na tuto otazku jsem ti myslim uz odpovidal v jinem topicu, ale znova..

Takze znovu, meebo nejde a nepujde na PSP, krome neskutecne narocnosti na pamet, je narocne na kvalitni interpretaci prohlizece a to ze strany flash/javascript a CSS, coz PSP moc nesplnuje, takze meebo asi nikdy nezobrazi (kdyz ma problemy i se zobrazenim jinych, obycejnejsich stranek).

Chces-li na ICQ pres PSP, jdi na m.ebuddy.com a vyber AIM a prihlas se klasicky, jako na ICQ, nebo pouzij program AFKIM - je toho k nemu zde na foru vice nez dost.

jaký nesmysly zas ? psal např meebo ...to co jsem napsal je jeden ze způsobů jak takovou stránku zobrazit...kdo má vědět, že nějaký meebo nejede ani tak ...

no dobře je to cashe..každej se občas sekne ne ..

edit: ježiš..:dozey:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jaký nesmysly zas ? psal např meebo ...to co jsem napsal je jeden ze spůsobů jak takovou stránku zobrazit...kdo má vědět, že nějaký meebo nejede ani tak ...

no dobře je to cashe..každej se občas sekne ne ..

No, uz se to tu resilo, tak jsem myslel, ze si treba vzpomenes, ze meebo na tom nejede - ale nevadi.

.. ne, opet blbe, je to cache - ale kazdej se obcas zasekava ze? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu