Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2009


Wartryton

Recommended Posts

Tak co? budete si kupovat FIFU 09 na PS3? :) Já určitě ano , možná se na forum taky někdo objeví ... Mohli by jsme udělat tým a každý by hrál za sebe.. (v Be a Pro) ... Jinak co si myslíte o demu? já myslim ze je hodně promakaný sice nekdy sou tam chyby ale to se urcite v plné verzi opravi ... líbí se mě způsob pomezních , ukažou kdo bude házet nebo ukazou offside ... Co se týče golmanu urcite je tam vylepšení , mají nový zákroky atd. Graficky se mi to zdá lepší nevím proč, asi jsem si změnil Kontrast a Jas (doporučuji) ... Dále se mi líbí kopaní na bránu před začátkem hry jak se najednou objevím na hřišti... Co se mi asi nejvíce líbí je oslava gólu , je to prostě geniální :)... I ovládání je takový plynulý ( asi tam mám chybu:lol: )

Takže zakládám topic aby jsme mohli diskutovat ( prosím žádné spamy:dozey: ) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis by jsme mohli vytvořit tým a každý by hrál za sebe :) já bych třeba hrál Obránce.. Kryštof třeba zálohu .... až to vyjde 3.10 domluvime se ;)

EDIT: jj prave me napadlo ze založím tento topic ... jenže museli by všichni mít zrovna čas

EDIT2: Be A Pro: Online tým 10 na 10 – Společně s až 10 přáteli si vytvořte vlastní tým, kde má každý přesně určenou pozici, a vyzvěte na souboj další podobná mužstva. Nestačí již myslet individuálně, ale v rámci celého týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tváří videohry FIFA 09 od Electronic Arts se stal Petr Čech, jeden z nejlepších světových fotbalových brankářů a vůdčí osobnost české fotbalové reprezentace i anglické Chelsea FC. „Herní série FIFA od EA přináší každý rok fotbalovým fanouškům ten nejlepší virtuální fotbal. „Být na obalu FIFA 09 je proto pro mne opravdu velká čest a nad nabídkou stát se tváří této videohry jsem upřímně neváhal ani chvilku,“ ocenil úspěšnou sérii Petr Čech. „Vím, že spousta kluků zažívá dnes a denně sportovní vzrušení se svými kamarády právě ve fotbalových bitvách při hraní FIFA.“

:copy: zdroj: www.Sony-Playstation.cz :copy:

Na požádání marka_2080 přesunu z TOHOTO TOPICU- sem :!: Aby se tam zbytecne nespamovalo...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

wow Wartryton ma bod a to pekne hutnej a mnou moc moc cenenej.. ale uz dost pochval ;)

urcite do toho jdu..snad to nebude mela (vsichni za balonem)

jinak rad bych hral kraj zalohy/kridlo.. jako nazivo :) tesim se tesim..

aprppoo budu mit 3.10. tak muzem hned dat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seznam hráčů, kteří budou na obálce hry, podle regionu ;)

FULL LIST of FIFA 09 cover star pairings

UK

Wayne Rooney

Ronaldinho

North America

Maurice Edu + Guillermo Ochoa

Ronaldinho

Mexico

Guillermo Ochoa

Ronaldinho

France

Franck Ribery

Karim Benzema

Italy

Daniele De Rossi

Ronaldinho

Spain

Gonzalo Higuaín

David Silva

Germany

Kevin Kuranyi

Ronaldinho

Switzerland

Tranquillo Barnetta

Ronaldinho

Czech Republic

Petr Cech

Ronaldinho

Hungary

Balázs Dzsudzsák

Ronaldinho

Ireland

Richard Dunne

Ronaldinho

Portugal

Ricardo Quaresma

Ronaldinho

Global

Wayne Rooney

Ronaldinho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cau...uvazuju o zakoupeni fify 09 na ps3...

Tak bych se chtel zeptat na vase nazory na tuto hru...

Mel bych par otazek ale muzete psat vsechny vase nazory atd

1.Jak funguje umela inteligence hracu...jak si nabihaji na prihravky atd..

2.Grafika-a)hracu

-b)hriste

-c)stadionu a vzhled divaku...

3.komentator

4.Obtiznost...vzdy sem skoro nemohl prohrat zapas...tak jak je to v tomto dile z obtiznosti pls..

5.a celkova hratelnost

6.managerskej mod

7.jdou provadet lehce klicky i v zapase?

8.jak je to z vydrzi hracu...na pc sem to hral a po polocase na 10 minut sem mohl kazdeho hrace stridat krome obrany a brankare...

Dik moc za vsechny vase nazory

EDIT: Presunuto z duplicitniho vlakna.

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Cau...uvazuju o zakoupeni fify 09 na ps3...

Tak bych se chtel zeptat na vase nazory na tuto hru...

Mel bych par otazek ale muzete psat vsechny vase nazory atd

1.Jak funguje umela inteligence hracu...jak si nabihaji na prihravky atd..

2.Grafika-a)hracu

-b)hriste

-c)stadionu a vzhled divaku...

3.komentator

4.Obtiznost...vzdy sem skoro nemohl prohrat zapas...tak jak je to v tomto dile z obtiznosti pls..

5.a celkova hratelnost

6.managerskej mod

7.jdou provadet lehce klicky i v zapase?

8.jak hraci vydrzi s vydrzi...na pocitac hraju na 8 minut polocas a uz po 4 minutach v 1.polocase nejaci zaloznici nemuzou (hraju za M.U)

Dik moc za vsechny vase nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu