Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypracované břicho


white

Recommended Posts

Ahoj, vím že to sem vůbec nepatří.

Má otázka je jak docílit něčeho takového?

fitnessreynolds.jpg

Zkoušel jsem denně 100 sedlehů ale něják nic. Možná na začátku (na hoře) se mi začali ukazovat náznaky břišního svalstva, ale stejně nic. Zkoušel jsem běhat sice nepravidelně ale nic.

Nechci do sebe dávat nějáký chemický přípravky, chci si to udělat sám.

Nejvíc mám problém se spodní částí břicha. Když dlouho nic nejím tak mám břicho podélně rovné, ale dole je vždycky sádlo, takový převis. A s tím nevim jak na to.

Něco jako ukázka:

bichojc7.th.jpg

Určitě tu je dost lidí kteří měli stejné břicho jako já a něják si ho dokázali upravit. Jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL, to bricho jsou speky.. Bud zhubnout (ale to uz budes moc hubeny), nebo zacit posilovat..

.. jak dlouho jsi delal ty sedylehy? Pokud jsi je delal spravne a cejtil jsi namahu v brisnich svalech, tak pokud by jsi je delal rok, tak po roce urcite rozdil poznas.. Po mesici nic nepoznas - a musi se to delat opravdu pravidelne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedlehy, ruzne kmity at uz vodorovne tak napr rukama na spicky nohou, pokud mas hrazdu tak se pritahovat at uz zavesenej a nohy nebo za ruce nebo i blbe zatahovani a povolovani bricha. ono hlavne 100 sedlehu je fajn ale chvilku to trva ) pocitej tak aspon 2-3 mesice ale spis dyl. za tyden ti to nenaskoci. taky kazdemu telu to muze trvat ruzne ) a zalezi i na strave ) kdyz jis vic tak spalis ty kalorie co naberes ) ale hlavne ten cas a vytrvat )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.to břicho musíš zhodit pokud začneš posilovat tak nepálíš tuky ale ty tuky přeměnuješ na svalstvo což bude mít za následek uplně to stejný co máš ted akorát to budeš mít tvrdý!!!!

2.začni hodně běhat pravidelně musíš jíst pij hodně vody 3.5-4 l denně po zhubnutí do rovného břicha začni posilovat a pokud chceš trochu do objemu začni jíst trochu víc a přitom posilovat to bude mít za následek zvětšení svalů snad ti to pomůže p.s mám stejný břicho tak jako ty aspon ten tvar ikdyž nemám to tak vypouklý a je mi jedno jestli mám špek nebo ne lidi by tě měli brat takového jaký si a né ze sebe dělat siláka.Ano je pěkný mít takový břicho potom možná nějaká slečna zabere bude jich víc ale ty slečny mají taky iq mouchy §au já si zlomila nehet atd§a jenom si tak typnu děláš to kvůli sobě a nebo kvůli ostatním aby ses na kopališti předvedl jaké máš namakané břicho?typuju tak 30% kvuli sobě 70% ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.to břicho musíš zhodit pokud začneš posilovat tak nepálíš tuky ale ty tuky přeměnuješ na svalstvo což bude mít za následek uplně to stejný co máš ted akorát to budeš mít tvrdý!!!!

2.začni hodně běhat pravidelně musíš jíst pij hodně vody 3.5-4 l denně po zhubnutí do rovného břicha začni posilovat a pokud chceš trochu do objemu začni jíst trochu víc a přitom posilovat to bude mít za následek zvětšení svalů snad ti to pomůže p.s mám stejný břicho tak jako ty aspon ten tvar ikdyž nemám to tak vypouklý a je mi jedno jestli mám špek nebo ne lidi by tě měli brat takového jaký si a né ze sebe dělat siláka.Ano je pěkný mít takový břicho potom možná nějaká slečna zabere bude jich víc ale ty slečny mají taky iq mouchy §au já si zlomila nehet atd§a jenom si tak typnu děláš to kvůli sobě a nebo kvůli ostatním aby ses na kopališti předvedl jaké máš namakané břicho?typuju tak 30% kvuli sobě 70% ostatní

90% kvůli nim, díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty svali se ti nikdy nevyrísují stejně jak je na tom obrázku pokud budeš myt příliš potkožního tuku a tuku vubec říká se tomu vyrisování ale u většiny lidí to nejde bez chemické pomoci nejlepí na tydy tohle je visoko procentní protein nad 85% a posilovat ty sračky na hubnutí neber je to drahí a upně k hovnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a uplně nejlepší je zajít do nejbližšího fitcentra, tam si nechat poradit případně sestavit plán na posilování a cvičení... něco to stojí, ale hold nic není zadarmo.

navíc tam trenér dohlédne na to (ze začátku) aby si cviky prováděl dobře - tzn. netahal to jinýma svalama než bys měl...atd.

měsíc možná dýl si tělo bude zvykat na to, že ho namáháš takhle.

ale je to u každého jiné, mám kamaráda, kterej chodí do posilky 3 měsíce, a to cca 2-3x týdně, nijak se v jídle neomezuje a nic nejí (žádné kreatiny, proteiny, karnitin..atd.) a je vidět že prostě mu ty svaly lezou hodně rychle.

někdo jinej se zase naopak morduje rok a výsledek skoro nic moc. Víc než ti povolí genové výbava bez spec. přípravků neuděláš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má otázka je jak docílit něčeho takového?

adobe photoshop 9 CS2......

...si myslis ze neco takovyho se ti udela za tejden.?? na tohle sou potreba mesice driny....nemysli si ze samotnym posilovanim neco udelas...z 80% je u posilovani taky dulezita strava...pak se k tomu dava posilovani plus nejaka aerobni cinnost...

..to ze se budes doma valet a budes delat neco cemu budes rikat sedlehy ti tohle bricho neudela...

...proboha na jaky stranky to lezes ze hledas chlapy s rozepnutejma kosilema.?? www.gayboys.com.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90% kvůli nim, díky...

uprimnost se ceni. Asi budes hodne mlady ze ...

Ja mam bricho jak skopek a urcite si nestezuju na nedostatek spolecnosti zen,ba naopak mam v tom smeru docela velky uspech. Myslis si ze svaly jsou vsechno ??

Jinak abych se drzel tematu : ano musis to nejdrive schodit.

A kdyz se budes odtucnovat nezapomen ze nestaci 10 minut behu : telo zacina spalovat tuky az kdyz se zahreje tzn 10 - 15 min po zapoceti cviceni ... zalezi podle toho co delas a jak intenzivne to delas ... ale urcite neni reseni se hned v pocatku unavit a pak uz nebudes moci.

Kdyz chces mit vytouzenou postavu chce to hlavne CAS !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu