Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Console-Forum LOGO nove hlasovanie :-P


valdoDK

Recommended Posts

Libi se mi vice ten font u toho prvniho (tmavsi modra a modre Diskusni forum...), ale u druheho se mi zase vice libi podklad.. Takze pokud by jsi udelal jeste jedno s pismem z prvniho a podkladem z druheho, byl by to muj favorit :)

EDIT. a zkratka CF vlevo svadi spis k zkratce CR (vypada tak ;) ) .. takze to Fko bych asi otocil (vim, uz to nebude tak hezky do ctverecku, ale bude to jasnejsi a vsem bude jasne, ze se jedna o CF)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi vice ten font u toho prvniho (tmavsi modra a modre Diskusni forum...), ale u druheho se mi zase vice libi podklad.. Takze pokud by jsi udelal jeste jedno s pismem z prvniho a podkladem z druheho, byl by to muj favorit :)

EDIT. a zkratka CF vlevo svadi spis k zkratce CR (vypada tak ;) ) .. takze to Fko bych asi otocil (vim, uz to nebude tak hezky do ctverecku, ale bude to jasnejsi a vsem bude jasne, ze se jedna o CF)

skoda ze Fonty su rovnake aj farba :D akurat ten podklad to nejak meni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu