Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

eh...sem trochu natvrdlej asi ae jako co 'zkus jinej pc'... mam nainstalovat proste iTunes tam a zkusit ho tam zapojit ? jako XPcka proste hlasaj, ze tam jako sice neco je, ae ze nevedej CO to je... ae du to zkusit no, za to nic nedam........ jo a este jedna vec, kdyz zkousim ten DFU mod a mam to pripojeny k pc, tak mi to pípá jako kdyz vyndavas a zandavas usbcko...takze jako to dela kdyz delas jb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to taky stalo pri JB...drz proste dlouho oba dva cudliky, home a power...pak pust power a zas to ldouho drz a mej to pritom pripojeny do pocitace a zapli itunes...dokud ti itunes nehodi nakou hlasku...jako ze je pripojenej nerozpoznatelnej ipod a ze musis dat restore...a pak akorat restore a voala:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku ohledně iTunes, když si vytvořím v iPhonu playlist, tak ho můžu editovat, jakmile se ale připojím k počítači a iTunes, tak potom co se odpojím tak už editace přes iPhone možná není pouze přes počítač v iTunes, mám JB a češtinu a bojím se, že je to tím. Má někdo stejný problém, nebo jak bych to mohl řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to taky stalo pri JB...drz proste dlouho oba dva cudliky, home a power...pak pust power a zas to ldouho drz a mej to pritom pripojeny do pocitace a zapli itunes...dokud ti itunes nehodi nakou hlasku...jako ze je pripojenej nerozpoznatelnej ipod a ze musis dat restore...a pak akorat restore a voala:-D

mno tak uz mi to ty iTunes videj ae hlasi mi to chybovou hlasku no...fakt nvm co s tim...

rika to: Software for this iPod is not currently available. Make sure you have the latest version of iTunes and try again.

a nejnovejsi verzi itunes mam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám takovej problém mam iPhone 3G a když chci nainstalovat ten FW kterej je potreba k JB tak mi to vzdycky dela restore iPhonu a pak to hodi chybu mám tam tedka 2.2.1 a potrebuju tam dostat ten 2.1 co s tím ? Pak když dam normálně restore a nedržim shift a ono to veme ten z applu tak to jde nainstalovat nechapu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mam problem dal jsem si do iphonu nejakou hudbu v iphonu mam jedno album 2x v jednom jsou 3 pisnicky a v druhem 15 ale v iTunes to mam jako jedno album nevite jak to mam sjednotit?

EDIT:tak jsem to vyresil v iTunes jsem kliknul na to album dal get info a do album jsem napsal jmeno alba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

daval som na iphone 3g jailbreak 2.2.1...vsetko v poriadku ale ked si tam chcem dat nejaku aplikaciu cez cydiu napr. installous tak ho nainstalujem ale nezobrazi sa mi v menu ikonka. Takisto aj aplikacie ktore stiahnem z appulo.us a chcem ich tam dat cez itunes-tiez ich nezobrazuje v menu...neviete v com je problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu