Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konzole 8 mes. po reklamaci - jaka DVDROM?


pruzkaty

Recommended Posts

Ahoj,

jsem na foru poprve a chci si koupit xbox. Mam jeden vyhlidlej - pouzitej, je jeste pul roku v zaruce.

Ale problem je ten, ze ho dotycny pred 8 mesici reklamoval a tady na foru jsem cetl, ze nekomu vymenili na reklamaci neflashnutelnou dvd romku.

Otazka zni, jestli uz pred 8 mesici vymenovaly za ty nove DVD romky?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu jeste jednu otazecku, mechaniku ma xobx LiteOn, ale ten co to prodava mi rikal, ze jeho znamej ty mechaniky meni za samsung a ze mi zustane i zaruka, ze plombu oddela fenem.

Je to pravda? Ona neni mechanika vazana na xbox a taky v servise nepoznaji, ze je tam jina? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vázaná na desku boxe, nese identický klíč DVD key. Ten se z té mechaniky dá přečíst a přenést do jiné, musí se ale původní mechanika, jenž obsahuje tento klíč zálohovat (schovat) pro pozdější reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jedna otazka nasel jsem tohle

http://www.playcentrum.cz/dvd-mechanika-samsung-ms28-xbox-360-491601.htm

a pokud bych si koupil novou arcade verzi, fenem oddelal nalepku - plombu a vymenil tulhle mechaniku za puvodni, tak mi zustane zaruka ze?

A pujde ta mechanika na kterou davam link flashnout? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu