Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Duke Nukem 3D XBLA


Silas

Recommended Posts

Na zabití, co? Tohle mě štve snad ještě víc že si nemůžu stáhnout Doom :?

Ale co, xbox zlevňuje, trh v ČR se zvětší, třeba budeme mít oficiální xbox live kde bude všechno bez omezení, zlevní Microsoft body, Gold účet bude zadara, zlevní chleba a rohlíky, všichni budou veselí a šťastní... :wohow::bash:

No, stačilo by mi se dostat k tomu Dukovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvuli tomuhle mam chut rvat-sem si chtel stahnout nejaky video z GoW2 a hnedka tahle hlaska,pak taky toho dukena i dooma,oboji to samy...tak nejdrivu delaj xbox live,s debilnim gold uctem a ms pointama a nakonec jeeee,k cemu mi sou kdyz to co vetsinu lidi zajima (prece jenom klasika jako je doom a duke-to skoro kazdej ma nutkani to stahnout a zkusit si na xku zjo :D) se ani stahnout neda...americani sou debilove,toho co vymejsli pakarny do xbox live bych rad videl,rval bych na nej vulgarismy celej den,hajzl ... ale treba kdyby nekdo mel ten neoriginalni harddisk jak se pak muze tvarit jako origo,stahnul by na nej nejakou hru a pak by to dal do pocitace,vypalil napr na cd tak by to pak mozna mohli jit ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam US ucet a taky mi to nejde ... regnul jsem se tam na nejakou americkou adresu v NY a nic ... vubec to nepobiram ..

jenže se pořád připojuješ z ČR a to je poznat, musel bys přes proxy

S tim diskem by to taky slo ale musel by udelat IMAGE DISKU...

S kterym by si pak obnovil svuj...

Ale ted sezen amika ktery si za ms pontz koupil duka a udela ti free image disku xD

pochybuji, že by to fungovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochybuji, že by to fungovalo

Proc pochybujes? Timhle postupem se da narvat do boxu od xboxdisku i jiny disky nez se prodavaj k xboxum v tech boxech...

Takze je to realna vec ale ne moc prakticka :-) Je nutno otevrit box a disk pripoji SATA rozhranim k pocitaci.... A pomoci jednoho softwaru(nevim jak se jmenuje ale je vyvinutej pro pouziti s xbox disky jako treba IPREP pro mechaniky xboxu) to tak udelat...

Ale realnejsi je schovat se za proxynu... prave neco skousim takze jestli jse mi to povede, dam vedet :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu