Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil 5


.Den

Recommended Posts

chodit a strilet nepujde stejne jako to v RE nikdy neslo.. pro koho je to nakej velkej zapor tak nehral zadnej predchozi dil nebo aspon RE4

RE4 (a všechny předešlé samozřejmě také) jsem hrál a byla to na PS2 má druhá nejoblíbenější hra. Přesto mě ovládání v pětce vůbec nesedí. V novém díle se prostě autoři rozhodli jít cestou neustále akce, snaží se vzbudit dojem neustálého pronásledování a rychlosti a k tomu se "palba z místa" zkrátka nehodí. V porovnání s Uncharted (který ani zdaleka není tak akční) tahle "chybka" celkem vynikne;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě se na téhle hře líbí tak max grafika....a značka resident evil.Nic víc!

Když jsem slyšel že tam má být ten cover mode ,tak sem nevěděl jestli se mám smát a nebo brečet,copak je to náké GoW??Nebo ti zombie nebo infikovaní nebo co to vlastně je budou po mě střílet nebo co? :D:D Hry by se měly inovovat ale ne ničit takovým způsobem že ze survival hororu udělám prach obyčejnou střílečku...kterých je všude tucty!

Pořádný horor typu Dead Space tady chybí,jinak o ovládání se nebudu ani zminovat ,protože to je nepopsatelný humus.Toť můj názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chodit a strilet nepujde stejne jako to v RE nikdy neslo.. pro koho je to nakej velkej zapor tak nehral zadnej predchozi dil nebo aspon RE4

frajere ja sem to hral hned jak to vyslo(re1-1996) tak nehas machra.mam fakt rad chytry co hovno vi.jo je to pro me zapor v re4 to taky chibi a kdyz sem hral hru cold fear stylem jak re4 tak to chozeni tam patri ty uvazujes o remaku 2?

boze a vis jak dlouho je to oznameny,lol

Odpusť si tyto osobní útoky, jinak tě příště odměním kartou za urážky a brutální popravu češtiny.

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hra je to skvělá zombíci sice nevypadají tak hrozně ale já si je nějak zvlášť při zabíjení neprhlížim.

jinak docala zábava ta mise jak musíte dostat toho hnusáka do tý místnosti a pak ho z venku zapálit.

teď jsem u nějaký mouchy hnusný vypotřeboval jsem na ni všechny náboje a mini co jsem tam našel ale pořád ještě žije...nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by sem pak někdo z těch, kdo ho už hrají napsat jaký je herní čas???:P

K tomu taky dodat na jakou obtížnost to hráli, jestli sledovali videa a jestli procházeli vše důkladně nebo chtěli mít odehráno co nejdřív8).

Už se těším:twisted:

Jo a taky jestli je tam nějaký merchant jako byl ve 4;). Vím, že se tam dají najít zbraně, ale co upgrady atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normal - cca 17 hodin a něco, videa jsem sledoval, hru jsem proházel celkem důkladně, ale stále mam pocit, že mi tam chyby pár zbraní a odehráno co nejrychleji sem chtěl mít až u konce kdy bojujete s Plagas Weskerem :D + sem měl minimum nábojů :D a nakonci jsem do něj už musel kuchat nožem :lol:

Každopádně za zmínku také stojí Mercenaries, který se opravdu povedl a je možnost hrýt v něm až za 10 postav :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se na téhle hře líbí tak max grafika....a značka resident evil.Nic víc!

Když jsem slyšel že tam má být ten cover mode ,tak sem nevěděl jestli se mám smát a nebo brečet,copak je to náké GoW??Nebo ti zombie nebo infikovaní nebo co to vlastně je budou po mě střílet nebo co? :D:D Hry by se měly inovovat ale ne ničit takovým způsobem že ze survival hororu udělám prach obyčejnou střílečku...kterých je všude tucty!

Pořádný horor typu Dead Space tady chybí,jinak o ovládání se nebudu ani zminovat ,protože to je nepopsatelný humus.Toť můj názor!

Ten cover mode tam skoro vůbec neni už jsem asi ve třetině hry a byl tam jen jednou,neni to typu jako skryj se za co chceš. Pořád je to skvělej resident a ovládání je skoro stejný jako ve čtyřce...je to prostě super hra a je to stále slušnej HOROR!!! A hlavně ta grafika je fakt úžasná,líbí se mi ještě víc než v Killzone2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cover mode tam skoro vůbec neni už jsem asi ve třetině hry a byl tam jen jednou,neni to typu jako skryj se za co chceš. Pořád je to skvělej resident a ovládání je skoro stejný jako ve čtyřce...je to prostě super hra a je to stále slušnej HOROR!!! A hlavně ta grafika je fakt úžasná,líbí se mi ještě víc než v Killzone2...

supeeer, už se moc těším, až to konečně vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zní skvělě!:love::love::love:

Díky za info;). A z kolika lokací si můžeš v Mercenaires vybrat? A co ten prodavač a upgrady?

Mercenaries je udělané tak, že nejdřív musíš udělat jednu lokaci na RANK B a potom se ti otevře další lokace což se mi zdá vážně pěkně udělané :)

Prodavač už není prodavač, ale jen obchůdek kterej se otevře vždy když dokončíš jeden Chapter...Upgrady jsou totozny jako v RE4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano PC verze by být měla (nejspíše)

Survival horor Resident Evil 5, který patří mezi nejočekávanější hry začátku letošního roku, vyjde na Playstation 3 a Xbox 360 desátého března. Od loňského roku se však periodicky opakují spekulace, že je titul chystán i pro PC. Nyní se potvrdily. Capcom je znám svojí ochotou konverze pro PC, z nejnovějších titulů je asi nejzajímavější akční titul Devil May Cry 4, který se v PC verzi také opravdu vydařil. Podle webu rehorror bylo potvrzeno, že PC verze Resident Evil 5 vyjde někdy koncem roku, patrně na Vánoce. Po Fable 2 tedy další hit, který opouští konzolové vody. Takže se máme na co těšit, PC konverze Resident Evil 4 se vydařila, takže o kvalitě RE 5 konverze nepochybujeme.

zdroj: http://www.rehorror.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave sem se vratil od kamarada kde sem s nim na split screenu asi tak dve hodiny hral a zadny problemy s ovladanim sem nemel..ano uznavam ze je trochu tezkopadny ale i tak je dojem z akce vyborny, stejne jako grafika. No nemuzu se dockat az si to pucim a dam to s nekym online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasi pockam az to spadne na prijatelnou cenu tak kolem 1100 ,- ted sem koupil alone in the dark takze resi 5 musi pockat do posledniho dne brezna az bude vyplata:D

tak to ja bych nevydrzel :-D RE5 je nejlepsi Kooperativní akce kterou sem kdy hrál, kamošovi se to tak zalíbilo (puvodně odpůrce konsolí) že mě ukecal at to bez něj nehraju....at cekam na něj....mužu všem jen doporučit !

BTW: nevíte někdo jestli se toto

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole/resi-5-dva-nove-mody-0o0-/clanek.A090313_092425_bw-zurnal-konzole_vdp.idn

týká i ps3 verze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu