Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s PSX hrou (zamrzne)


Sudzi

Otázka

kdysi davno sem mel cfw 3.71 M33 myslim a hra WARCRAFT II : DARK SAGA mi fungovala v pohode a tedkom mam ten nejnovejsi cfw (od DAXe) a pri loadingu to zamrzne ale jde najet do menu i vypnout hru bez problemu a vratit se do psp menu bez vypnuti psp... nevite cim to je???

PS: dalsi hra=> DIABLO na psx mi taky jela na 3.71 ale jede i na 4.01 zato warcraft se sekne

:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx:

:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kdysi davno sem mel cfw 3.71 M33 myslim a hra WARCRAFT II : DARK SAGA mi fungovala v pohode a tedkom mam ten nejnovejsi cfw (od DAXe) a pri loadingu to zamrzne ale jde najet do menu i vypnout hru bez problemu a vratit se do menu bez vypnuti psp... nevite cim to je???

PS: dalsi hra=> DIABLO na psx mi taky jela na 3.71 ale jede i na 4.01 zato warcraft se sekne

:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx:

:cheesygrin:

sy za OT ale me tohle udela metal gear solid 1 normalne najede ale to je all dal uz se nedostanu :'( a nwm co s tim :(:(:(:( mam 4,01-m33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tyyy jo fakt funguje :thx: :thx:

tady je link na vsechny popsy atd...

upload od hojase86:

http://data5.edisk.cz/stahni/47294/popsloader_pack_3.90m33_by_hojas86.rar_9.12MB.html

hodit ty 3 soubory do seplugins => aktivovat=>pri spusteni psx drzet R

:cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Metal furt nejde mam all aktivovany a kdyz drzim R pri spusteni hry tak nic :(:(:(:( co s tim

Máš v souboru

ms0:/seplugins/pops.txt řádek:

ms0:/seplugins/popsloader.prx

?

Výběr by se měl zobrazit sám při prvotním spouštění PSX hry, stlačené R je potřeba až ve chvíli, kdy předchozí pops nefunguje a je potřeba to zkusit spustit pod jiným.

Jinak pokud máš plugin v recovery enabled, a výše zmíněný řádek se nachází v souboru pops.txt, tak to prostě musí jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš v souboru

ms0:/seplugins/pops.txt řádek:

ms0:/seplugins/popsloader.prx

?

Výběr by se měl zobrazit sám při prvotním spouštění PSX hry, stlačené R je potřeba až ve chvíli, kdy předchozí pops nefunguje a je potřeba to zkusit spustit pod jiným.

Jinak pokud máš plugin v recovery enabled, a výše zmíněný řádek se nachází v souboru pops.txt, tak to prostě musí jít

stahoval jsem to od toho borce jak uz to mel udelany ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Před nějakou dobo jsem upnul ten co používám na svém FAT 4.01 m33-2 sem, zkuz ho:

http://uloz.to/735291/PSPpopsloader.zip

Stáhni ten archiv, a obsah rozbal do ms:/seplugins, pak znova enabluj plugin

Rhapsomanijakovi to tehdy pomohlo

me mozna taky mam FAT ;)

furt nic :'(:'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nn ja jinou nechci metal gear solid je pro me nej game na svete ;)

Chápu, myslel jsem jen kvůli otestování. V první řadě je potřeba, aby si nějak rozjel ten plugin. Měl to jelo hned napoprvé, nebyl problém, takže jsem ani neměl důvod to nějak blíž zkoumat.Škoda, ale asi ti už moc neporadím, jiné pluginy jdou v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mam taky plugin na ctf i na popsy a to je vse nic vic ani min a jde to- jinak pokud si to pops aktivoval v recorvery tak to skus jako ja: uz pri zmackuti X na psx hru sem drzel R dokud se mi nezobrazila cerna obrazovka z popsama....

strucne: najed na hru podrz R zmackni X(tim X myslim zapnout hru) a drz ho tak dlouho dokud se neobevi seznam z cfw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele, vytvoř si ten .eboot sam podle navodu co tu na foru je...např. Crash Bandicoot 2 mi normalne nejel (když sem si ho stahnul tady z netu) - nemam POPSlaoder...a když sem si udělal vlastni eboot z .img hry co sem mel, tak to jede...takže imo, POPSloader neni treba vubec...pac pak kazda hra jede.. :D i mk4 nebo trilogy jede a nemel by teoreticky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu