Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja ted nedostavam ani korunu, vzdy vymamim z mamy alespon 200 a tak mi nedava uz nic,

nevite kolik bych dostzal za ledvinu?:cheesygrin:

Prodej játra ty zase dorostou zpátky.

Jinak jak čtu tak se asi někteří maj dobře, já sem makal u otce na stolárně (výroba RC modelů) od svých 13 musel sem makat jak šroub samozřejmě chodit do školy a měl sem za to 30,- na hodinu až do svých dvaceti kdy sem ukecal otce na pade, ale to už sem tam musel makat na plno. No ale dneska zaměstnávám už otce já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem postoupil na střední, takže se příjem peněz trošku změnil :)

Od rodičů dostanu 200,-/měsíc + 200,-/14dní (kredit) + 100-200,-/víkend (hospoda, pařby atd.:D)

Od babči jak kdy ... 100,-/týden + 100,-/víkend (opět hospoda, pařby, atd. :P)

Sečteno ... je to kurva hodně peněz až mě to sere kolik toho jen tak rozházim :dozey:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dozey:Ja sice pravidelne kapesne nemam,ale kdyz proste nekam jdem nebo neco potrebuju (kdykoliv) tak zajdu za tatkou a on mi da 200 a nekdy i vic :cheesygrin: takze si nemam na co stezovat :tick: ale az budu mit 15 tak si budu hledat nekde brigadu,at nasetrim na notebook,ktery si koupim az tak v 18,ale nevim jestli ti co rikaji ze dostavaji od (pra)rodicu 15 000 rikaji pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
To máš výplatu ne?Tou bych se moc nechlupil, jako kapesným ... :) Jestli dostáváš od rodičů 12tisíc měsíčně tak máš fotříka prezidenta ne?A jestli máš výplatu 12tisíc tak co děláš prosimtě?:D

Robil si srandu :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerobil:D dělám mechanika na trolejbusové točně:)

EDIT:Mno točně..prostě opravuju trolejbusy:D

Tak to teda moc nemas. S 12k/mesic se da zit/bydlet?

se mate, kazdej hold nema tak bohaty rodice

natesti mamy pritel ma docela nabouchanou penezenku a nema prehled kolik v ni ma, takze mu bracha kazdy mesic cori 2K a me da litr:cheesygrin:

Bejt tim pritelem a zjistit to, tak vam zprerazim hnaty. Krast v rodinnem kruhu je snad to nejhorsi, co muze bejt. Zneuzivat duveru muze jen totalni curak. Preju vam, aby na to prisel a dal vam poradne pres hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, když mod řekne userovi čuráku tak je to v pořádku, ale když user pošle PMku modovi aby chcípl tak má BAN:coolp:

Problem je v tom, ze mod chcipat nema a mod curak neni nikdy, kdezto pokud je user zlodej a okrada vlastni rodinu, tak nic jineho, nez curak neni.

Ale taky bych si nedovolil mu rict, aby chcipl - to je vazne moc a pokud mi to nekdy posles, tak mas ban a po drzce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9100 tejdne vejplata s tim ze 3900 tejdne bydleni +- 1000 jidlo +- 2000 telefon plus +-1000 sracky kolem.. coz je +- 1200 tejdne mno.. setrim ted na vanoce tak si ani moc nekupuju pro sebe:)

PS: + sestry vyplata tejdeni cca 8500 s tim ze se delime o najem jidlo atd.. takze mi zbyde nekdy i vic:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu