Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 - Vývoj, Verze, Klíče, rady a tipy!


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators
mozna ze to uz nekdo rikal ale co ...

... W7 a NTBky ?

Windows 7 jsem si dal na ntb a jsem velice spokojenej. Rychlost, spolupráce, úspora cpu..... je toho moc:D Než jsem přešel, tak jsem používal Visty a už nikdy více! Od přechodu na w7, tak ntb skoro neslyšim, u vist to hučí jak ****. Vypnutí/Zapnutí okamžitě.....

Maximálně doporučuji;) Používám Win 7 Rc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze to uz nekdo rikal ale co ...

... W7 a NTBky ?

Na 2 roky starym Asusu mi to slape podstatne lip nez Vista Business. Navic jsem nemusel stahovat a instalovat ani jeden ovladac, vsechno v zakladu. A co se tyka grafiky jsou asi lepsi ovladace, pac 720p HD video to zkousne naprosto v pohode coz predtim Vista nezvladala ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

verze 7600.16385 by měla být poslední jak podle Wzor tak podle jedné ruské stránky

Сегодня (18 июля 2009 года) утром по Москве (в США был вечер 17 июля) подписан золотой код релиза для производителей Windows 7 RTM:

Překlad: Dnes (18.července 2009) ráno moskevského času ( v USA byl večer 17.července) byl podepsán zlatý kód verze Windows 7 RTM pro výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj mam par otazek:

1.kdyz si stahnu verzi seven build:7600 pujde mi tam cestina z jineho buildu treba 7264?

2.kdyz se mrknu z verze 7600 na update najdu tam treba cesinu i pro starsi buildy nebo jenom jazykove balicky pro moji verzi?

3.kdyz si nainstaluju 7600 a potom vyjde na windows seven nejaky service pack pujde mi na tuto verzi i kdyby to jeste nebyla finalni...

4.kdyz by tato verze byla finalni bude se nejak lisit dnes stazena od tech co budou v rijnu v prodejnach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

1. čeština by měla být zvlášť pro každý build, takže ne. Ale pokud si W7 stáhneš, tak by ti to mělo nabídnout samo v Windows Update.

2. musíš si najít kompatibilitu jestli na tvůj build půjde

3. services pack vyjde jenom na finální verzi, na beta/rc/rtm nebude

4. ty budeš mít betu, která po 3 měsících vyprší a bude tě otravovat s aktivací :) a určitě v plné verzi budou novinky co v beta/rc/rtm nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. čeština by měla být zvlášť pro každý build, takže ne. Ale pokud si W7 stáhneš, tak by ti to mělo nabídnout samo v Windows Update.

2. musíš si najít kompatibilitu jestli na tvůj build půjde

3. services pack vyjde jenom na finální verzi, na beta/rc/rtm nebude

4. ty budeš mít betu, která po 3 měsících vyprší a bude tě otravovat s aktivací :) a určitě v plné verzi budou novinky co v beta/rc/rtm nejsou.

no a kdyz by toto byla uz final tak budes stejna jako v prodejne jenom tam budou treba naky programy navic??

a kdyz toto bude finalni tak by melo jit na to serice pack?

a nevite kdy bude finalni ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne furt to je beta pokud to tak myslíš až bude sedmička v obchodech tak budeš muset přejít na plnou nebot na všech betach je ochrana v případě že nepřejdeš reset po 2 hodinach (a nejhorší je že nebudeš varovaný mě tím pěkně nas*ali když jsem měl 7024)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne furt to je beta pokud to tak myslíš až bude sedmička v obchodech tak budeš muset přejít na plnou nebot na všech betach je ochrana v případě že nepřejdeš reset po 2 hodinach (a nejhorší je že nebudeš varovaný mě tím pěkně nas*ali když jsem měl 7024)

o ty si to asi tahal ofic. vid??

to je potom problem ja to mam zatim 7127 pres w-source s aktivator

windows je aktivovan stahuji aktualizace a vse mi jede paradne uz jedu snad 2 msice takze je vse ok......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ja ze svy skusenosti mohu rict ze ty sedmicky jsou lepsi a vykonejsi nez visty.Sice je vsude dane min. pozadavky systemu Windows 7 je 1gb ram ale ja to naisntaloval na babicky starsim PC ktery ma 512mb a tam ty sedmi sli v pohode a bylo to samy jako kdyby tam byly XPecka akorad se to lislo vzhledem a funkcemi jinak ta sedma ma mnohem lepsi funkce a rekl bych ze si tentokrat dal microsoft zalezet na grafice jelikoz ta grafika je supr a gadgety a ruzne vecicky co byly na visty jdou i na sedmi takze kdyz mate ulozene gadgety co jste pouzivaly na vistych tak je v poho nainstalujete i na sedmach to same je i s driveri jdou tam driveri z vist no proste mnohotisickrat vylepsena Vista co vic rict proste je to super u toho windowsu uz zustanu a nikdy se nvretim k vistam a vubec nn k XPeckam protoze tento windows je nejvykonnejsi a nejspolehlivejsi uz ho mam dlouho a tak to i zustane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak kdo chce mit windows sedm legalne tak si ho muze stahnout od microsoftu a rouvnou dostane i legal cd key http://www.microsoft.com/cze/windows/rc/default.mspx bohuzel skoda ze to je jeste RC verze final ma vyjit pry az v Zari ale i tak uz je to fakt pekny jinak windows je v anglictine kdo chce cestinu at si ji stahne z http://www.ovsem.net/windows-7/cestina-pro-windows-7-ke-stazeni/ je tam i navod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

mam dotaz .. mam Vistu (legal) a mam moznost provest zdarma upgrade na 7 ... ale slysel jsem ze kdyz to udelam tak registry atd zustanou takze je v tom pekny bordel a cely system je spomaleny ... proto je lepsi si to upgradovat a mit windows 7 legalne .. nebo je wareznout a prijit tak o legalni windowsi ale za to ciste ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu