Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 - Vývoj, Verze, Klíče, rady a tipy!


ramalamadingdong

Recommended Posts

Mam Windows Vista s Update na Windows 7 :D:D jak to mam udelat Update???

no v 1. rade musis mit windows Vista home premium a vyssi a zakoupeny po datu 20.6.2009 driveji zakoupene licence nelze upgradovat.

Pokud mas zakoupenou licenci po tomto datu dostal si k ni opravneni na upgrade a v nem je vse popsane... zkracene: napises na jeden odkaz na webu microsoftu a ten ti posle za poplatek licenci + medium, pokud mas takto zakoupeny ntb tak se to dela pres stranky vyrobce ntb.

Hele prosimvás, nikde jsem to nenašel, ale kolik stojí Upgrade XP>7 (+-)

mam pocit, ze primy upgrade z XP na Win7 neni, aspon jsem zadny nenasel, resp neco sem nasel, ale stoji to vic jak nova OEM verze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 1 month later...

Zdravím .. mám verziu "Microsoft Windows 7 All Versions 32-bit & 64-bit Final Slovak Activated" ...

Len mám pár dotazov ..

1. Bude sa dať updatovať ?

2. Budem môcť urobit formát/reinstall windowsu ?

3. Môže sa stať , že Windows dojde na to , že mám ilegal a proste mi ho "zmaže" ?

4. V popise sa píše , že je zabalený .iso súbor .. takže len napálim .iso cez IMGburn , dám do mechaniky , reštartujem a spustí sa inštalácia ?

5. Nejde to urobiť tak , že rozbalím .iso , spustím Launcher a nainštalujem to normálne " na ploche " ?

6. Keď to už teda nejak nainštalujem , prídem o data na HDD ?

Mám Win Vista 64-bit Home Premium ..

pozn.1 - Nikdy som nemal ilegal win , tak neviem :P

pozn.2 - odmena vás neminie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím .. mám verziu "Microsoft Windows 7 All Versions 32-bit & 64-bit Final Slovak Activated" ...

Len mám pár dotazov ..

1. Bude sa dať updatovať ?

2. Budem môcť urobit formát/reinstall windowsu ?

3. Môže sa stať , že Windows dojde na to , že mám ilegal a proste mi ho "zmaže" ?

4. V popise sa píše , že je zabalený .iso súbor .. takže len napálim .iso cez IMGburn , dám do mechaniky , reštartujem a spustí sa inštalácia ?

5. Nejde to urobiť tak , že rozbalím .iso , spustím Launcher a nainštalujem to normálne " na ploche " ?

6. Keď to už teda nejak nainštalujem , prídem o data na HDD ?

Mám Win Vista 64-bit Home Premium ..

pozn.1 - Nikdy som nemal ilegal win , tak neviem :P

pozn.2 - odmena vás neminie ;)

1. ano

2. ano

3. ne, pokud neuděláš chybu a nejsi trotl

4. ano

5. nerozumím

6. když zformátuješ HDD, tak logicky ANO !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. super :)

2. super :)

3. Ako to myslíš ?

4. super :)

5. že proste v .iso bude napr. súbor Launcher.exe , tak ten spustím , a z Vist sa mi to preinštaluje na Win 7 ..

6. ok , takže idem zálohovať :)

k té 3. nesmíš si nainstalovat takovou sračku jako je genuine, nebo nesmíš změnit zavaděč systému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím .. mám verziu "Microsoft Windows 7 All Versions 32-bit & 64-bit Final Slovak Activated" ...

Len mám pár dotazov ..

1. Bude sa dať updatovať ?

2. Budem môcť urobit formát/reinstall windowsu ?

3. Môže sa stať , že Windows dojde na to , že mám ilegal a proste mi ho "zmaže" ?

4. V popise sa píše , že je zabalený .iso súbor .. takže len napálim .iso cez IMGburn , dám do mechaniky , reštartujem a spustí sa inštalácia ?

5. Nejde to urobiť tak , že rozbalím .iso , spustím Launcher a nainštalujem to normálne " na ploche " ?

6. Keď to už teda nejak nainštalujem , prídem o data na HDD ?

Mám Win Vista 64-bit Home Premium ..

pozn.1 - Nikdy som nemal ilegal win , tak neviem :P

pozn.2 - odmena vás neminie ;)

1. ano

2. ano

3. neměl by, když je to dobře aktivovane

4. ano

5. ano, ale nebudeš moct provest format disku... soubory z aktualni verze windowsu se přesunou do složky windows.old

6. pokud budes formatovat tak ano, pokud nebudes formatovat tak jak rikam... stare soubory se přesunou do složky windows.old

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ano

2. ano

3. neměl by, když je to dobře aktivovane

4. ano

5. ano, ale nebudeš moct provest format disku... soubory z aktualni verze windowsu se přesunou do složky windows.old

6. pokud budes formatovat tak ano, pokud nebudes formatovat tak jak rikam... stare soubory se přesunou do složky windows.old

3. Pošlem ti PM , akú verziu mám ..

5.Ja ani formát nechcem , proste chcem prejsť z Vist na Win7 ..

k té 3. nesmíš si nainstalovat takovou sračku jako je genuine, nebo nesmíš změnit zavaděč systému...

Genuine je niečo ako overenie originálnosti systému ?

Zaváděč systému = ?

btw tiež to pošlem PM , akú verziu mám ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyžtak to pak aktivujes prez 7 loader. Přez něj jsem to aktivaval a instaluji vsechny aktualizace mam i jiny zavaděč (GRUB, kvuli Linuxu) a všechno v pořádku.

k 5ad -> tak v tom případě to jde, tak jak potřebuješ. Somozřejmě čistá instalace s formatem by byla lepsi, ale když jsou problemy se zalohou dat atp, tak není jiná možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k 5ad -> tak v tom případě to jde, tak jak potřebuješ. Somozřejmě čistá instalace s formatem by byla lepsi, ale když jsou problemy se zalohou dat atp, tak není jiná možnost.

AHA , takže lepšia je s formátom .. a nie je problém so zálohou ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak který zavaděč, třeba po použití ultimate boot manager (když má dva disky a na každém instalaci systému) ..pokud se nechá spustit ten neaktivní bootloader, při změně na původní instalace nebude aktivní, ale to je hodně specifická věc, tu bych v tvém případě neřešil.

jo genuine je nástroj pro ověření legálnosti operačního systému

update z původního systému ti nepůjde, musíš udělat novou instalaci, jestli myslíš tohle

edit: jakou zálouhou... po formátu příjdeš o všechny data na disku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update z původního systému ti nepůjde, musíš udělat novou instalci jestli myslíš tohle

Veď napálim ten Win7 , a potom "prepíšem" Vistu ..

edit: jakou zálouhou... po formátu příjdeš o všechny data na disku !

Urobím si zálohu dát :) ..

DarkTemplar: Ano, s formatom by to bolo lepšie.

Budem aj formátovať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Veď napálim ten Win7 , a potom "prepíšem" Vistu ..

Tomu sa hovori upgrade :D Ale doporucoval by som Ti skor clean install.

PS: Ak mas dobre nervy, nechaj si zmodifikovat BIOS so SLICom 2.1, flashni BIOS tymto modifikovanym, najdi si ten-ktory certifikat a SLP key a WGA Ta nemusi trapit :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Systém Windows 7 se mi zdá jako dobrý operační systém,protože hodně uživatelů ho chválí a méně si stěžuje..S ovladači a podpora programů to je a bude asi mnohem lepší a lepší..Takže kdo si bude chtít koupit nový operační systém ,tak se asi rozhodne pro W7..

Když jsem si ho sehnal neměl jsem žádné problémy,až na to že mě nečetl všechny HD . Takže jsem zůstal u W XP. Nechtěl jsem to nějak řešit např.formátováním atd..Mám na nich data o které bych nechtěl přijít..

Jinak W7 se mi docela líbil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

prosim vás, nvm jak gto je,ae už mě to chytlo, že mám nelegální windows (nvm estli to je ta nová ochrana co MS zavedl),tak se chci zeptat na funkční aktivátor(přes PM), protože mi to teď nebere ani jeden jak mam naistalovaný nejnovější updaty, mám windows 7 ultimate 64-bit

pzn. kdyby byli i jiné rady(krom koupení originální verze) tak pište :) děkuju všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak asi pochopotelně neistalovat/zakázat aktualizace že? :) jinak díky

edit: ještě sem nikdy systém neobnovoval, co je pravdy na tom, že když obnovim system cca týden z5 tak se mi smažou i data co tam před týdnem nebyla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu