Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter 3 (Tri)


Waiet

Recommended Posts

podle mě to nevyjde na psp protože díky rozšířenému pirátství na psp by to vyráběli takříkajíc zadarmo

tebe sem tu ohledne MH moc nevidel, ale jednoduse receno si napsal blbost, MH3, resp. portace MH3 ci nastupce 2G (ci Unite pro US) pravdepodobne vyjde aspon pro JAP, vzhledem k uspechu 2G a kdyz mame patche, tak to staci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

v multiplayeru čekám velký zklamání, ale ani se nedivím, za EU online se prej platit nebude

v MH3 je jenom ´několik´ monster - Great Jaggi; Great Baggi; Qurupeco; Rathian; Rathalos; Diablos; Gigginox; Barrioth; Lagiacrus; Gobul; Loa Ludroth; Agnakotol; Barroth; Uragaan; Iburujoh; Jin-Moran; Navaldeus; Albatrion

zklamání v tom, že questy se budou jenom opakovat a pouze se stupňovat obtížnost (já vim, bylo to takhle vždycky), ale jde mi o to, že jsem čekal pravidelný updaty s novejma monstrama stejně jako je to ve frontieru, třeba už jenom kvůli tomu pocitu, že když dojedu všechny questy tak vím, že budou nový

oproti předchozím dílům je daleko daleko míň zbraní a brnění

nechápu, jak mohli tuhle skvělou hru tak zmrvit, kdyby tam toho dali víc tak je to luxus, monstra se hejbou a útočej plynule a ne jako ve frontieru/psp, graficky nejlepší hra na Wii, zvukově našláplý...kdo nehrál tak neví o čem mluvím, mělo to velkej potenciál ale na MH je to dost krátký

snad online nebude tak hroznej :)

2 dotazy prosím

1.Dá se to sehnat lehce nebo hodně těžce nebo se to tady nedá?

2. Bude to i na PS3 nebo Xbox nebo na něco jiného?

16.4. to vyjde v Evropě

Wii only

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu