Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

f_screen4m_9908f36.png

tyhle ikonky sem měl tajně na mysli :D

poslete mne nekdo ty ikonky,pls :)
http://dl.qj.net/The-Blue-PSP-Suite-PSP-Tools-Utilities-%28on-PC%29/pg/12/fid/13016/catid/193

stáhni si ten pack,máš tam i ty ikony

Pls kde si sehnal to pozadí?Ty vlnky už mám ale to pozadí z těma fialováma vlnkama je uplně best pls hoď mi je sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ten obrá zek co sem dal wolf.cz mi nějak hapruje.Když to dám do toho bmp a skouším to dát do toho jednoho souboru 01-12 napíše to tam,že zrovna on je not detected a v PSP to udělá úplně bílo...pls hoďte mi sem někdo už hotové 01-12.jpg s tím obrázkem nahoře od wolfa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím,ale xápej,ten obrázek je nějakej čudnej..pls myschoo nemohl bys obětovat chvíli svého vzácného času a udělat mi to s tím obrázkem od wolfa???ppls pls pls....já jsem na tyhle věci noob....

hele stačí to překopčit v tom flashy 0 tento obrázek tim obrázkem jednim co tam máš a ve schématech pak na něj najedeš ale funguje ti jen jedno schéma s tímto obrázkem...zbtyek je bílej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kua teď ste mě uplně zmatli.....krok po kroku pls..

svuj wallpaper uloz jako 01.bmp a pridej ho ke zbytku mesicnich pozadi (02 - 12.bmb) kde mas backgroud compiler...

pomoci compileru vytvor soubor 01-12.bmp a vymen ho za ten v resouce ve flash0

pak skoc do xmb a mrkni do theme... je tam pouze jedno schema a to tvoje ...je to jediny bily ctverecek, po ostatnich nahledech ostatnich schemat tam zbyly akorat stiny... takze vyber svoje schema a mel bys to mit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu